Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:

#1:  Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Autor: bezveze_netko Post Postano: 30.08.2007. 19:18

Trebam brzo pomoć.
Jede mi se tortilje.
Jako.
Jednom sam bio sa frendicom i ona je naručila sa nekog broja, znači mogu se naručiti...
Problem je što neznam sa kojeg broja.
Da li tko zna neku dostavu za tortilje gdje se mogu?
Aj pomoć.

#2:   Autor: Poppy Post Postano: 30.08.2007. 19:21

corolla cini mi se. ne znam broj.

#3:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 30.08.2007. 20:39

Poppy je napisao/la: ›
corolla cini mi se. ne znam broj.


thx.....Smile

#4:   Autor: nake_rado Post Postano: 15.02.2008. 10:08

a tko ima najbolju dostavu, za neka druga jela npr. pizza i tako nešto u tom stilu?

#5:   Autor: kyx Post Postano: 15.02.2008. 10:33

probaj strosmajer

#6:   Autor: malecka Post Postano: 15.02.2008. 11:04

saloon za pizze.....def

i gastro za sendviče...... Very Happy

#7:   Autor: Uma Post Postano: 15.02.2008. 13:56

corolla 372-266

#8:   Autor: cane Post Postano: 16.02.2008. 0:28

Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

#9:   Autor: Elena_Os Post Postano: 10.09.2008. 15:39

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

U zadnje vrijeme lipov hlad ne ostavlja baš pozitivan dojam na mene...naručila sam 2 puta lignje na žaru i 2 puta pizzu la capri... lignje kao haribo bonkasi, a s kečapom u pizzi def nešto ne štima...frend je naručio sendvić i ćevape, nije niti on zadovoljan...
Ne znam u čemu je problem, ali događa se ista stvar kao i s gastrom, sve je lošije i lošije...

#10:   Autor: Mladjo Post Postano: 10.09.2008. 17:09

corola je najjača šokačka piiica za prste polizat

#11:   Autor: cane Post Postano: 10.09.2008. 18:44

Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

U zadnje vrijeme lipov hlad ne ostavlja baš pozitivan dojam na mene...naručila sam 2 puta lignje na žaru i 2 puta pizzu la capri... lignje kao haribo bonkasi, a s kečapom u pizzi def nešto ne štima...frend je naručio sendvić i ćevape, nije niti on zadovoljan...
Ne znam u čemu je problem, ali događa se ista stvar kao i s gastrom, sve je lošije i lošije...


Ja jedem u zadnje vrijeme samo bijelu pizzu iz Lipovog Hlada. E zakon je!!!
Umjesto kečapa je vrhnje i sve ostalo ko ćoza sam još bace suhog vrata na sve to. Ma predobra je!

#12:   Autor: Elena_Os Post Postano: 10.09.2008. 18:53

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

U zadnje vrijeme lipov hlad ne ostavlja baš pozitivan dojam na mene...naručila sam 2 puta lignje na žaru i 2 puta pizzu la capri... lignje kao haribo bonkasi, a s kečapom u pizzi def nešto ne štima...frend je naručio sendvić i ćevape, nije niti on zadovoljan...
Ne znam u čemu je problem, ali događa se ista stvar kao i s gastrom, sve je lošije i lošije...


Ja jedem u zadnje vrijeme samo bijelu pizzu iz Lipovog Hlada. E zakon je!!!
Umjesto kečapa je vrhnje i sve ostalo ko ćoza sam još bace suhog vrata na sve to. Ma predobra je!


Vrhnje u toplim jelima ne volim, tako da se onda niti ta pizza ne naručuje.. ne znam u čemu je problem s njima, u roku 2 mjeseca su se srozali..
e, da.. imala sam i " incident".. na zadnjem trokutiću pizze, odnosno ispod zadnjeg trokutića, našla sam izglodanu maslinu osijek031.com smile osijek031.com smile

#13:   Autor: legica_os Post Postano: 11.09.2008. 7:16

Najbolja pizza je iz La Rosse
A sendviči iz Gastra njam njam

#14:   Autor: cane Post Postano: 11.09.2008. 12:38

Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

U zadnje vrijeme lipov hlad ne ostavlja baš pozitivan dojam na mene...naručila sam 2 puta lignje na žaru i 2 puta pizzu la capri... lignje kao haribo bonkasi, a s kečapom u pizzi def nešto ne štima...frend je naručio sendvić i ćevape, nije niti on zadovoljan...
Ne znam u čemu je problem, ali događa se ista stvar kao i s gastrom, sve je lošije i lošije...


Ja jedem u zadnje vrijeme samo bijelu pizzu iz Lipovog Hlada. E zakon je!!!
Umjesto kečapa je vrhnje i sve ostalo ko ćoza sam još bace suhog vrata na sve to. Ma predobra je!


Vrhnje u toplim jelima ne volim, tako da se onda niti ta pizza ne naručuje.. ne znam u čemu je problem s njima, u roku 2 mjeseca su se srozali..
e, da.. imala sam i " incident".. na zadnjem trokutiću pizze, odnosno ispod zadnjeg trokutića, našla sam izglodanu maslinu osijek031.com smile osijek031.com smile

E pa prvo probaj pizzu pa onda reci da ju ne voliš. A sve mi se čini ko da radiš za konkurenciju pa pljuješ po Lipovom Hladu.
Ja stvarno naručujem kod raznoraznih pizzerija i Lipov Hlad mi je od 100 narudžbi 2 puta zaribao. <

#15:   Autor: tux Post Postano: 11.09.2008. 19:55

sto se tice pizza definitivno saloon
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Dostava Hrane u Osijeku! [catering] Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::