Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Friziranje Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Friziranje Autor: Monstrum Post Postano: 07.08.2007. 19:37

Evo gledo malo po prijašnjim topicima i vidim nigdje nema pa ajd reko da pitam.Pitanje se naravno odnosi na sve, i muške i ženske.Da li brijete, šišate, frizirate, depilirate urogenitalno područje (čitaj pi..a/ k..ac).Eto da ja prvi skinem junf na temi DA, mašinica u ruke, na 5mm i pljas dlake dolje.

#2:   Autor: ennna Post Postano: 07.08.2007. 21:19

pa naravno, kao prvo što smatram da je to higijenski. i šišam i čupam Very Happy a i lijepo onda izgleda.
i recimo, volim kad se dečki ispod pazuha briju

#3:   Autor: Poppy Post Postano: 07.08.2007. 21:50

da se mene pita svi bi se morali ogulit ko banana! ( čitaj: mrzim dlake)! Smile

#4:   Autor: ruana Post Postano: 08.08.2007. 1:43

Monstrum je napisao/la: ›
Evo gledo malo po prijašnjim topicima i vidim nigdje nema pa ajd reko da pitam.Pitanje se naravno odnosi na sve, i muške i ženske.Da li brijete, šišate, frizirate, depilirate urogenitalno područje (čitaj pi..a/ k..ac).Eto da ja prvi skinem junf na temi DA, mašinica u ruke, na 5mm i pljas dlake dolje.


bravo lega, to mi je ok, a ne kad neko ima sumaru, pa dok mu dlake razgrnem,hehe

#5:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 08.08.2007. 2:00

ne brijem.. jedino što brijem je brada...

#6:   Autor: ruana Post Postano: 08.08.2007. 2:01

BlackxXxDevil je napisao/la: ›
ne brijem.. jedino što brijem je brada...


a mlad si, dok malo porastes

#7:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 08.08.2007. 2:40

ruana je napisao/la (Pogledaj post): ›
BlackxXxDevil je napisao/la: ›
ne brijem.. jedino što brijem je brada...


a mlad si, dok malo porastes


a mlad.. zar postoji neka granica il neš .. s koliko godina bi trebao početi brijati i "frizirati" ?
mislim da to nema veze s godinama...

#8:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 9:51

Nema veze s godinama al ne znojiš se tolko, pa se onda ne ušvicaš za prijepodne, pogotovo ak nešt radiš, a i curama je lijepo za vidit, rekle mi Very Happy

#9:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.08.2007. 10:04

Slicna tema (Kilogrami, boja kose, stidnih dlaka i tako to) je vec bila na forumu...

Daklem, osnovni razlozi za tako nesto su higijena (manje znojenja u gambama i ispod pazuha) i estetika (em je veci, em ljepse izgleda, em ju ne bocka dok gudi Beethovenovu IX. simfoniju).

Isto vrijedi i za njih. Draze mi je em gledati, em lizati urednu celavu breskvicu, raspuklu od socnosti... doduse, zbog razbijanja monotonije je dobro da ponekad mijenja izrezbarene minijature... ;-)

#10:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 10:14

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Slicna tema (Kilogrami, boja kose, stidnih dlaka i tako to) je vec bila na forumu...

Daklem, osnovni razlozi za tako nesto su higijena (manje znojenja u gambama i ispod pazuha) i estetika (em je veci, em ljepse izgleda, em ju ne bocka dok gudi Beethovenovu IX. simfoniju).

Isto vrijedi i za njih. Draze mi je em gledati, em lizati urednu celavu breskvicu, raspuklu od socnosti... doduse, zbog razbijanja monotonije je dobro da ponekad mijenja izrezbarene minijature... ;-)


Da bilo bi ok kad bi se rezbarije izmjenjivale pa bi svaki put željno i sa strepnjom iščekivao šta ću lizat. osijek031.com smile

#11:  Re: Friziranje Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 11:21

Evo i jedne pjesmice o higijenskim navikama fureštkinja na našoj obali, predobro i vezano uz temu
Rapidshare - hit ljeta

#12:   Autor: gaap Post Postano: 08.08.2007. 11:58

higijena na prvom mjestu, dakle DA!

#13:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 08.08.2007. 13:32

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Nema veze s godinama al ne znojiš se tolko, pa se onda ne ušvicaš za prijepodne, pogotovo ak nešt radiš, a i curama je lijepo za vidit, rekle mi Very Happy


zbog tog sam i razmisljao o brijanju al neznam... stvarno se pretjerano znojiš Wink Confused

#14:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 13:36

BlackxXxDevil je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Nema veze s godinama al ne znojiš se tolko, pa se onda ne ušvicaš za prijepodne, pogotovo ak nešt radiš, a i curama je lijepo za vidit, rekle mi Very Happy


zbog tog sam i razmisljao o brijanju al neznam... stvarno se pretjerano znojiš Wink Confused


Ništ pretjerano, onak normalno ko i svi, nisam ko Zinedine Zidane ak si na to mislio

#15:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 08.08.2007. 13:40

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
BlackxXxDevil je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Nema veze s godinama al ne znojiš se tolko, pa se onda ne ušvicaš za prijepodne, pogotovo ak nešt radiš, a i curama je lijepo za vidit, rekle mi Very Happy


zbog tog sam i razmisljao o brijanju al neznam... stvarno se pretjerano znojiš Wink Confused


Ništ pretjerano, onak normalno ko i svi, nisam ko Zinedine Zidane ak si na to mislio


ma da.. hehe.. nisam ni ja tako mislio.. al je*eni pubertet kod mene.. znači pun ku*ac znojenja... al ne ko zinedine zidane.. lol Laughing
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Friziranje Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::