Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » zadovoljena?! Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  zadovoljena?! Autor: killart Post Postano: 01.06.2007. 2:07

hmm...
imam curu sad vec negdje 1,5 godine, ona je puno iskusnija od mene sto se tice sexualnih iskustava...mislim skoro je sve isprobala,i naravno imala skoro dvostruko partnera vise od mene(ja petero ona desetak) naravno vecinu je izlevatila,pricamo o svemu i kaze mi da joj je sve to dopizdilo i da se odlucila skrasiti,kaze da je u svim podrucjima zadovoljavam, pa vas sve pitam pogotovo cure sta misle jel to istina?ili mi samo maze oci?

#2:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 01.06.2007. 7:21

čuj šta drugo da ti kažem ? cura koja je imala puno partnera ja hm ... kurva ... a dečko koji je imao puno cura je jebač ... hehe tako je to ...

#3:   Autor: davorccc Post Postano: 01.06.2007. 7:26

Sigurno ženska ima 27 ili 28 godina i skužila da joj sat otkucava. Pa ono ...

#4:   Autor: fallen-angel Post Postano: 01.06.2007. 7:41

killart...vuk mjenja dlaku ali nikad cud Smile

#5:   Autor: Elena_Os Post Postano: 01.06.2007. 7:50

Gledam tvoje godine ,napisao si nebitno...eeee sad bi nam svima koji odgovaramo dobro došao taj podatak isto kao i broj njezinih..Može biti da joj je to stvarno kako ti kažeš dopizdilo za sva vremena-da se "ispucala" za čitav život,a može biti i da joj je to samo neka trenutna faza iz koje će opet jednom izaći...bilo kako bilo,uživaj i ne žuri nikuda,imaš vremena,a njezinu ćeš (ne)strpljivost već sam vidjeti i po tome dosta toga zaključiti...

#6:   Autor: neja Post Postano: 01.06.2007. 7:59

možda je curi stvarno dojadilo isprobavanje sa raznoraznim tipovima, možda se uželjela nečega sigurnoga (koliko je sigurna veza to ti je uvijek upitno), ali veza od 1,5godina i ona tebi šljaka spiku smirenje????
mene bi na tu spiku malo nos zasvrbio...
nitko nije preznatiželjan, ali koje su godine života i životne faze u igri, pomoglo bi savjetodavcima...
kako bilo da bilo - odluka je tvoja..
ti odlučuješ hoćeš se i ti smiriti, ili čete još malo lutati

e, da jedno pitanje - da li su sva područja samo vezana za sex ili su vezana i za običan smrtnički život

#7:   Autor: euchrid Post Postano: 01.06.2007. 9:20

killart je napisao/la: ›
hmm...
imam curu sad vec negdje 1,5 godine, ona je puno iskusnija od mene sto se tice sexualnih iskustava...mislim skoro je sve isprobala



a što u tih godinu i pol niste nista radili... ništa te nije naučila... a da nije problem u tome

#8:   Autor: mia Post Postano: 01.06.2007. 9:36

ti bi to trebao znati najbolje...hmmm...

#9:   Autor: ruana Post Postano: 01.06.2007. 10:04

fallen-angel je napisao/la: ›
killart...vuk mjenja dlaku ali nikad cud Smile


potpisujem, hehe. sere ti pi... sto posto................................

#10:   Autor: Metalucifer Post Postano: 01.06.2007. 11:23

davorccc je napisao/la (Pogledaj post): › Sigurno ženska ima 27 ili 28 godina i skužila da joj sat otkucava. Pa ono ...


Može biti i to,a opet žene su jebena bića...ne sve ,ali većina današnjih je.Ne znaju ni same šta bi,a očekuju od nas da mi to znamo...

#11:   Autor: Metalucifer Post Postano: 01.06.2007. 11:26

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › killart...vuk mjenja dlaku ali nikad cud Smile


Slažem se...pogotovo kad sam vidio ono da je "izlevatila nekolicinu"...lega,kofere u ruke i opleti petama u guzicu Wink

#12:   Autor: 8 Post Postano: 01.06.2007. 11:32

Ne mora ti egu smetati to što si imao manje žena nego ona frajera.

Svoju mušku dominaciju temelji na nečem drugom, opipljivijem...

Moj stav je da i bivše časne sestre zavređuju priliku, kao i bivše ovisnice, kurve...

Sve osim sponzoruša. Jednom sponzoruša, nikad karakter.

#13:   Autor: CatCloe Post Postano: 01.06.2007. 11:35

šta, molim te, znači da je "sve probala"...? za to bi morala imati kojih tristotinjak godina Wink

#14:   Autor: neja Post Postano: 01.06.2007. 11:37

šta imaš protiv sponzoruša?????????
vidi našu Vlatkicu, u svim novinama i tv je

#15:   Autor: davorccc Post Postano: 01.06.2007. 11:42

Pomozimo jednoj ženi,

uključite se svi u humanitarne svrhe i kupite Vlatkin CD. Utorkom uz ''Vjenčani list'', na svim kioscima, za samo 29,90 kn!!!





''Na dohvat (opo)ruke'' sada ima malo drugačije značenje, zar ne?

Ovo je popis pjesama sa albuma...jel Vam se čine malo proročanski nazivi pjesama?

1. Na dohvat ruke

2.Ruke su mi vezane

3.Prelijepo da bi trajalo

4.Netko mora reći dosta

5.Ona

6.Pusti me da odem

7.Što si me učinio takvom

8.Poslije nas

9.Kap kiše

10.Ja te dobro znam

...i šta reći nakon svega ovoga...kupite CD ako ne želite da naša Vlatka hoda u samo 2 bunde...
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » zadovoljena?! Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::