Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Prison break Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Prison break Autor: legica_os Post Postano: 06.05.2007. 23:50

Evo upravo gledam prison break/zakon braće na kompu,zadnje dvije epizode...pratite li ju na tv-u ili ste možda već odgledali sve?kakva vam je serija?
meni osobno,serija je odlična,ne sjećam se kad sam neku tako dobru pratila i sve epizode pogledala..........osim marisol Very Happy ........

#2:   Autor: kelly Post Postano: 07.05.2007. 10:45

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

#3:   Autor: DonQuijote Post Postano: 07.05.2007. 12:51

pogledam tu-i-tamo, produkcijski je jako dobra, ali mi sama serija nije ništa toliko posebno.

#4:   Autor: zlusch Post Postano: 07.05.2007. 13:06

Ne gledam baš serije i općenito TV, ali me PB zaintrigirao.... fenomenalno napravljeno, scenarij izvrstan, glumci isprofilirani do kraja... jedino nerealno je što u cijeloj seriji nema niti jedne jedine psovke, ni u zatvoru niti između bilo kojeg lika, ma koliko sirov bio Smile

Odgledao sam cijelu 2. sezonu i moram vam reći da će se snimati i treća, iako su to producenti decidirano negirali pola godine ranije.

#5:   Autor: mia Post Postano: 07.05.2007. 13:10

mmmljac

#6:   Autor: zlusch Post Postano: 07.05.2007. 13:14

mia je napisao/la: ›
mmmljac

Ah, kako babe sline za onim išaranim ćelavcem zamišljenog pogleda.... ono.... macane, dođi i uzmi me, a? Wink

#7:   Autor: mia Post Postano: 07.05.2007. 13:16

baba? daj ajmo na kavu da mi to frkneš u facu!

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 07.05.2007. 13:22

zlusch je napisao/la: ›
Ne gledam baš serije i općenito TV, ali me PB zaintrigirao.... fenomenalno napravljeno, scenarij izvrstan, glumci isprofilirani do kraja... jedino nerealno je što u cijeloj seriji nema niti jedne jedine psovke, ni u zatvoru niti između bilo kojeg lika, ma koliko sirov bio Smile

Nemam pojma, djeluje mi kao da likovi nisu dovoljno sirovi i brutalni, nekako su ih jako ublažili s obzirom na to da svi redom kao boravište imaju naveden strogo čuvani zatvor! I većina ih se međusobno mrzi, a nisu se porokali kad su uspjeli pobjeći, mada tada više nisu trebali jedni druge. Slabo i nedosljedno psihološko profiliranje. Praktički da poželiš primiti na stan nekog tako finog odbjeglog robijaša!

#9:   Autor: ilija Post Postano: 07.05.2007. 13:23

Mda, pogledao sam drugu, moram priznati da nisam očekivao takav završetak. Prc. Sad moram čekati treću sezonu...

#10:   Autor: zlusch Post Postano: 07.05.2007. 13:30

mia je napisao/la: ›
baba? daj ajmo na kavu da mi to frkneš u facu!

Ma, to sam mislio generalno... kako ona odmah skače kao da je sjela na rajsnedlu.

A glede kave.... ako obećaš da ćeš isprazniti torbu na stol i ako te mogu prepipati da se uvjerim da ne nosiš neko hladno ili vatreno oružje... možda bi se i mogli dogovoriti Wink

#11:   Autor: zlusch Post Postano: 07.05.2007. 13:35

DonQuijote je napisao/la: ›
Nemam pojma, djeluje mi kao da likovi nisu dovoljno sirovi i brutalni, nekako su ih jako ublažili s obzirom na to da svi redom kao boravište imaju naveden strogo čuvani zatvor! I većina ih se međusobno mrzi, a nisu se porokali kad su uspjeli pobjeći, mada tada više nisu trebali jedni druge. Slabo i nedosljedno psihološko profiliranje. Praktički da poželiš primiti na stan nekog tako finog odbjeglog robijaša!

Pa ono... da su se porokali odmah poslije bijega, što bi prikazivali dalje u seriji da ne nagne na neku Roseane sapunicu?

Ma, meni fali baš onaj sirovinski štih... ono eksplicitno jebanje matere, etiketiranje crnčugama, pederčinama.... sav onaj zatvorski folklor. S druge strane, serija ovakva kakva je može ići u prime time terminu što joj garantira vrhunsku gledanost i naklonost oglašivača. S "fuck you motherfucker" može ići samo kasno navečer... you do the math.

#12:   Autor: DonQuijote Post Postano: 07.05.2007. 13:36

zlusch je napisao/la: ›
you do the math.

jesam. zato i ne gledam redovno.

#13:   Autor: mia Post Postano: 07.05.2007. 13:36

zlusch je napisao/la: ›
mia je napisao/la: ›
baba? daj ajmo na kavu da mi to frkneš u facu!

Ma, to sam mislio generalno... kako ona odmah skače kao da je sjela na rajsnedlu.

A glede kave.... ako obećaš da ćeš isprazniti torbu na stol i ako te mogu prepipati da se uvjerim da ne nosiš neko hladno ili vatreno oružje... možda bi se i mogli dogovoriti Wink


onda ništa Smile

#14:   Autor: davorccc Post Postano: 07.05.2007. 13:37

Da je radnja brža, bilo bi bolje.

#15:   Autor: zlusch Post Postano: 07.05.2007. 13:46

mia je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
mia je napisao/la: ›
baba? daj ajmo na kavu da mi to frkneš u facu!

A glede kave.... ako obećaš da ćeš isprazniti torbu na stol i ako te mogu prepipati da se uvjerim da ne nosiš neko hladno ili vatreno oružje... možda bi se i mogli dogovoriti Wink

onda ništa Smile

Probaj me shvatiti... kako mogu biti opušten ako mi ispod stola stavljaš metke u okvir, škljocaš zatvaračem i čekaš da kažem nešto što ti se neće svidjeti Wink
Osijek031.com » Film i TV » Prison break Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::