Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Zanimljivi linkovi » Zasto je more slano? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Zasto je more slano? Autor: Galadriel Post Postano: 22.04.2007. 21:20

Odgovor je zaokružen. Shocked


KIT.jpg
 Opis:
 Veličina:  26.06 KB
 Pogledano:  1462 put(a)

KIT.jpg



#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 22.04.2007. 21:36

...u kita velika kita....Cool

#3:   Autor: allein Post Postano: 23.04.2007. 8:11

Sigurno se zove Bill Smile

#4:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.04.2007. 8:17

ni dobre vile nisu što su bile......... Razz

#5:   Autor: CatCloe Post Postano: 23.04.2007. 8:47

super - kit koji je mrtav ili će to uskoro biti, razapet u jebenim špagama, a mi fascinirani njegovim kurcem... kako tipično za ljudski rod. mi smo rasa drkadžija, nije ni čudo što uništimo sve što taknemo.

#6:   Autor: Poppy Post Postano: 23.04.2007. 8:51

bravo Cat!

jadni kitovi... Sad

#7:   Autor: toni Post Postano: 23.04.2007. 8:53

CatCloe je napisao/la: ›
super - kit koji je mrtav ili će to uskoro biti, razapet u jebenim špagama, a mi fascinirani njegovim kurcem... kako tipično za ljudski rod. mi smo rasa drkadžija, nije ni čudo što uništimo sve što taknemo.


Mi ? Neee.. Slovenci Smile) Znas da oni imaju kompleks malog.. mora, drzave, kite Smile)

btw, jel je to slovenački il mi se čini ?

#8:   Autor: mia Post Postano: 23.04.2007. 8:53

1800 l Shocked

#9:   Autor: CatCloe Post Postano: 23.04.2007. 8:55

toni je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
super - kit koji je mrtav ili će to uskoro biti, razapet u jebenim špagama, a mi fascinirani njegovim kurcem... kako tipično za ljudski rod. mi smo rasa drkadžija, nije ni čudo što uništimo sve što taknemo.


Mi ? Neee.. Slovenci Smile) Znas da oni imaju kompleks malog.. mora, drzave, kite Smile)

btw, jel je to slovenački il mi se čini ?

ma nema veze što smo cigani, bitno da su srbi gori.... ili barem slovenci.

#10:   Autor: toni Post Postano: 23.04.2007. 8:58

Poppy je napisao/la: ›
jadni kitovi... Sad


Jel se od kitova prave one silne kreme sto zeme koriste danju/nocu ?? Jel i dok se mazu kazu "jaaadni kitovi" ?

btw, nocna krema, krema za po danu.. mislim.. nije mi jasno.. kako krema zna kad je noc !??? osijek031.com smile

#11:   Autor: toni Post Postano: 23.04.2007. 9:03

CatCloe je napisao/la: ›
ma nema veze što smo cigani, bitno da su srbi gori.... ili barem slovenci.


Ko kaze da smo cigani ? Kolegice, nemojte davati takove paushalne izjave.. mislim da to nije primjereno.. pogotovo u ovako probranom drustvu intelektualaca Smile)

btw, cigani rulz !!

#12:   Autor: Poppy Post Postano: 23.04.2007. 9:23

toni je napisao/la: ›



Jel se od kitova prave one silne kreme sto zeme koriste danju/nocu ?? Jel i dok se mazu kazu "jaaadni kitovi" ?




koje kreme?!! daj link!

#13:   Autor: toni Post Postano: 23.04.2007. 9:30

Poppy je napisao/la: ›
koje kreme?!! daj link!


loreal !!! sta ja znam koje kreme.. ja sam samo cuo.. meni su rekli.. netko.. negdje.. nekad.. pitaj svoje legice na forumu.. Smile

#14:   Autor: legica_os Post Postano: 23.04.2007. 11:01

toni je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
koje kreme?!! daj link!


loreal !!! sta ja znam koje kreme.. ja sam samo cuo.. meni su rekli.. netko.. negdje.. nekad.. pitaj svoje legice na forumu.. Smile


potpisujem!!puno krema se pravi od nekih dijelova kitova...jest žalosno ali istina je Sad

#15:   Autor: CatCloe Post Postano: 23.04.2007. 13:03

legica_os je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
koje kreme?!! daj link!


loreal !!! sta ja znam koje kreme.. ja sam samo cuo.. meni su rekli.. netko.. negdje.. nekad.. pitaj svoje legice na forumu.. Smile


potpisujem!!puno krema se pravi od nekih dijelova kitova...jest žalosno ali istina je Sad

sad bi mogla i muška populacija (fascinirana slikom) početi koristiti te kreme..
Osijek031.com » Zanimljivi linkovi » Zasto je more slano? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::