Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Video Clips » Guy goes around randomly pulling down girls tops Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Guy goes around randomly pulling down girls tops Autor: steam Post Postano: 18.04.2007. 11:21

Guy goes around randomly pulling down girls tops.

European sharking:
http://www.liveleak.com/view?i=67d_1176262365


Zadnja promjena: steam; 07.06.2007. 18:08; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.06.2007. 16:16


#3:   Autor: Poppy Post Postano: 07.06.2007. 16:23

Rolling Eyes

#4:   Autor: tamna strana Post Postano: 07.06.2007. 16:26

da li to vas dvojica tražite nekoga tko ce skidati majice i podizati suknje....a vi da slikate..... Cool

#5:   Autor: poison girl Post Postano: 07.06.2007. 17:59

njima treba jaja spojiti na akumulator od traktora i lagano pržiti. pa da vidimo čije će sise pokazivati

#6:   Autor: tamna strana Post Postano: 07.06.2007. 19:31

poison girl je napisao/la: ›
njima treba jaja spojiti na akumulator od traktora i lagano pržiti. pa da vidimo čije će sise pokazivati


.....da li si ti nekakav ogranak od al-Qaida

#7:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.06.2007. 20:01

tamna strana je napisao/la: › .....da li si ti nekakav ogranak od al-Qaida


Je... al-kokoš-Qaida...

#8:   Autor: poison girl Post Postano: 07.06.2007. 20:29

1. de MUNGOSU zakopaj se......

2. TAMNA STRANA-čuj ženine sise se vide. tj. push up grudnjaci malo promjene sliku, ali to je to. a ono što vi nosite u gaća i s čime se toliko hvalite je mnogo manje nego što vaša usta opisuju.

pa kako bi vama bilo da žene idu ulicom i zalete se i skinu vam gaće pa da vam se vidi alatka....

koliko bi to smijeha izazvalo???

#9:   Autor: tamna strana Post Postano: 08.06.2007. 2:09

poison girl je napisao/la: ›
2. TAMNA STRANA-čuj ženine sise se vide. tj. push up grudnjaci malo promjene sliku, ali to je to. a ono što vi nosite u gaća i s čime se toliko hvalite je mnogo manje nego što vaša usta opisuju.

pa kako bi vama bilo da žene idu ulicom i zalete se i skinu vam gaće pa da vam se vidi alatka....

koliko bi to smijeha izazvalo???


...ono što ja nosim u gacama je taman toliko da zadovolji potrebu mnogih cura....i definitivno mi nije potreban nikakav nakurnjak....da bi to moje izgledalo vece......
što se tice zaletavanja cura da mi skinu gace.....samo navalite....al vjerujem da u mom slucaju ne bi pobjegle nakon skidanja.....vec bi se fotografirale...zajedno samnom.... Cool

#10:   Autor: Poppy Post Postano: 08.06.2007. 8:06

tamna strana je napisao/la: ›
poison girl je napisao/la: ›
2. TAMNA STRANA-čuj ženine sise se vide. tj. push up grudnjaci malo promjene sliku, ali to je to. a ono što vi nosite u gaća i s čime se toliko hvalite je mnogo manje nego što vaša usta opisuju.

pa kako bi vama bilo da žene idu ulicom i zalete se i skinu vam gaće pa da vam se vidi alatka....

koliko bi to smijeha izazvalo???


...ono što ja nosim u gacama je taman toliko da zadovolji potrebu mnogih cura....i definitivno mi nije potreban nikakav nakurnjak....da bi to moje izgledalo vece......
što se tice zaletavanja cura da mi skinu gace.....samo navalite....al vjerujem da u mom slucaju ne bi pobjegle nakon skidanja.....vec bi se fotografirale...zajedno samnom.... Cool

Bez iznimke, dečkići uvijek brane svoju muškost! Very Happy

#11:   Autor: Anita_os Post Postano: 08.06.2007. 8:54

A jeste se uskokodakali ko da su vas skinuli na ulici!
Malo nezgodno..je Very Happy ..reklo bi se i bolesno... al brate smiješno! Najjače su mi reakcije tih cura. Svaka samo: "Ah!" .. "A!" Very Happy

#12:   Autor: CatCloe Post Postano: 08.06.2007. 8:58

jel kojim slučajem netko primijetio da sve redom imaju doobre sise? osijek031.com smile
..možda zato jer takvu majicu ni ne možeš nositi ako ih nemaš Rolling Eyes

#13:   Autor: Poppy Post Postano: 08.06.2007. 9:24

CatCloe je napisao/la: ›
jel kojim slučajem netko primijetio da sve redom imaju doobre sise? osijek031.com smile
..možda zato jer takvu majicu ni ne možeš nositi ako ih nemaš Rolling Eyes


Primjetila! Wink

Anita_os je napisao/la: ›
Najjače su mi reakcije tih cura. Svaka samo: "Ah!" .. "A!" Very Happy


I to primjetila!

A baš sam se nadala da će bar jedna zanemarit stid i umjesto da pokriva grudi puknut kretena po nosu! Ili još bolje... u jaja!!!

#14:   Autor: mia Post Postano: 08.06.2007. 9:42

pregrubo grrrrr

#15:   Autor: tamna strana Post Postano: 08.06.2007. 10:05

Anita_os je napisao/la: ›
A jeste se uskokodakali ko da su vas skinuli na ulici!
Malo nezgodno..je Very Happy ..reklo bi se i bolesno... al brate smiješno! Najjače su mi reakcije tih cura. Svaka samo: "Ah!" .. "A!" Very Happy


...to je kao ona fora kad tip zavuce ženskoj ruku u gacice.....a ova kaže......idiote jedan brzo izvadi ruku iz gacica......brojim do 1000.....Cool
Osijek031.com » Video Clips » Guy goes around randomly pulling down girls tops Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::