Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Stiže srpski punto

#1:  Stiže srpski punto Autor: Sale car Post Postano: 10.01.2007. 23:27

Sklapanje balkanske inačice popularnog Fiatovog modela, poznatijeg pod nazivom Zastava 10, kreće u svibnju, a na tržištu će se pojaviti u lipnju ove godine. Koštat će oko deset tisuća eura.


Nakon nekoliko odgoda, prvenstveno vezanih uz nedostatak financijskih sredstava, prvi kontigent karoserijske opreme i alata iz Fiata stigao je u Kragujevac. Tu je vijest za list Blic potvrdio i Zoran Mihajlović, predsjednik Sindikata u tvornici Zastava, piše Večernji list.

Ostatak opreme trebao bi stići u četvrtak kada će početi instaliranje u pogonu karoserija. Kragujevačkoj je tvornici pozajmicu omogućila srbijanska vlada jer sav novac za opremu Talijanima treba biti isplaćen do kraja travnja. Riječ je o pozajmici od šest milijuna eura, a Mihajlović ističe i kako je dosad pet milijuna eura Zastava uložila i iz vlastitih izvora.

Do sredine ožujka u tvornicu bi trebalo stići 70 šlepera s opremom, a sklapanje "srpskog punta" trebalo bi početi u svibnju.

Novi automobili iz Zastave na srbijanskom će tržištu osvanuti u lipnju, a nakon toga planira se proboj i na tržišta Hrvatske, BiH, Rumunjske, Makedonije, kao i drugih zemalja regije. Do kraja bi godine trebalo biti proizvedeno oko 5000 vozila, a iduće se godine planira dvostruko veća proizvodnja.

Neslužbeno se saznaje kako bi se cijena "srpskog punta" trebala kretati oko 10.000 eura, piše Večernji list.

Net.hr
10.01.2007.

#2:   Autor: 8 Post Postano: 11.01.2007. 0:06

U Osijeku se ne sastavljaju ni kemijske olovke.

#3:   Autor: darkmark Post Postano: 17.01.2007. 13:35

Pa ja ga nebi kupio za 10000 iljada ni da sam pijan...neznam kako sada fiat stoji sa najnovijim serijama(sto se tice kvalitete i td) ,al boze pomozi oni malo stariji modeli...ako taj auto zastava bude pravila kao i sve ostale svoje automobile taj auto nece moc vrijedit 10000 eura da je ne znam sta.....eto moje mišljenje...

#4:   Autor: Shorty Post Postano: 21.01.2007. 17:07

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ja ga nebi kupio za 10000 iljada ni da sam pijan...neznam kako sada fiat stoji sa najnovijim serijama(sto se tice kvalitete i td) ,al boze pomozi oni malo stariji modeli...ako taj auto zastava bude pravila kao i sve ostale svoje automobile taj auto nece moc vrijedit 10000 eura da je ne znam sta.....eto moje mišljenje...


Shocked 10 milijuna stvarno ne vrijedi, a ne vrijedi ni 10 ooo EUR! Za te novce se kupi 10X pouzdaniji, komforniji i pri tome ili jači ili ekonomičniji polovni auto! I vozi se ko čovjek, a ne ko srbin Laughing
srbi NHF, morao sam, bilo je jače od mene Smile

#5:   Autor: Lucky Luke-= Don`t follow Post Postano: 27.02.2007. 11:30

Ja sam uvjeren da je Dacia Logan ( Renault) puno bolji i kvalitetniji za tu lovu a vi kako znate!!!!


home.jpg
 Opis:
 Veličina:  32.01 KB
 Pogledano:  158 put(a)

home.jpg


Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Stiže srpski punto


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::