Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Last Minute ponude za docek Nove Godine

#1:  Last Minute ponude za docek Nove Godine Autor: tamna strana Post Postano: 31.12.2006. 13:35

....ako netko ima još kakve prijedloge vezane uz docek Nove Godine ili još uvije traži neko mjesto ili ekipu....(za sve one kojima se nešto iskompliciralo zadnji dan)

#2:   Autor: Sale car Post Postano: 31.12.2006. 14:28

Svaka cast tamna strana.... odlicna ideja... ja imam mjesto, ali isto tako imam i ponudu za cure... u drustvu od nas deset imamo samo dvije cure, pa ako se netko hoce pridruziti.... jedino je problem sa cugom, posto si treba sama nabaviti... moze i vise zenskih doci... sto nas je vise tim bolje....

#3:   Autor: tonya Post Postano: 31.12.2006. 14:44

Hoćeš da ti cure dođu i da same donose cugu??? Eh, Sale moj, ne ide to tako! Smile Sretna Nova!

#4:   Autor: zeko Post Postano: 31.12.2006. 14:52

a šta ćeš...pravi kavalir... Laughing

#5:   Autor: Sale car Post Postano: 31.12.2006. 14:54

ha cuj. vrlo rado bismo mi kupili cugu i za njih, al smo svi "suhi" ... ne znam jel nas deset moze skupiti 20 kn... besparica vlada...

#6:   Autor: zlusch Post Postano: 31.12.2006. 15:27

Sale car je napisao/la: ›
al smo svi "suhi"...

Nije ni da će na ovo baš cure popadati....

Ajd, eventualno ako im je baš opako sila od višetjedne ili višemjesečne "neučinkovitosti" Smile

#7:   Autor: Sale car Post Postano: 31.12.2006. 16:28

ha jebiga... ponuda stoji... ko voli nek izvoli... al sto se tice cuge... pa nekako cemo se snaci... ipak ima pun frizider cuge i dvije kobasice...

#8:   Autor: lufus Post Postano: 31.12.2006. 18:56

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sale car je napisao/la: ›
al smo svi "suhi"...

Nije ni da će na ovo baš cure popadati....

Ajd, eventualno ako im je baš opako sila od višetjedne ili višemjesečne "neučinkovitosti" Smile

Teško da će tamo biti "učinkovitosti" jer će se ekipa vjerojatno ugazit alkoholom. Smile

#9:   Autor: ruana Post Postano: 31.12.2006. 19:45

ma onaj ko se do sada nije snasao ni ne mora,neka ostane kod kuce i nek gleda tv ili spava, mislim ostat kuci za novu to je stvarno j.... zar takva osoba nema prijatelja, ja bi radije slavila novu u supi s prijateljima neko bila kuci

#10:   Autor: Sale car Post Postano: 31.12.2006. 19:51

ruana je napisao/la: ›
ma onaj ko se do sada nije snasao ni ne mora,neka ostane kod kuce i nek gleda tv ili spava, mislim ostat kuci za novu to je stvarno j.... zar takva osoba nema prijatelja, ja bi radije slavila novu u supi s prijateljima neko bila kuci


Potpisujem... znam jednog lika koji ce slaviti kod kuce zato sto nema gdje ici... danas sam bio kod njega pa me pito hocu ici s njim u grad... onak, dobro pa se potrudio snaci, a ne da zadnji dan ispituje ljude hoce ici u grad...

#11:   Autor: --- Post Postano: 03.01.2007. 19:34

zeko je napisao/la (Pogledaj post): › a šta ćeš...pravi kavalir... Laughing


emancipiran čoek... Very Happy
Osijek031.com » Nightlife » Last Minute ponude za docek Nove Godine


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::