Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Da li vas živciraju vaši starci... Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1: Grrrr ! Da li vas živciraju vaši starci... Autor: darkmark Post Postano: 08.12.2006. 14:37

Što zamjerate vašim starcima, kada vas živciraju, i da li mislite da se njih uvijek treba slušat...?

#2:   Autor: Anita_os Post Postano: 08.12.2006. 15:13

Nekako su više živcirali kad sam bila 4-5 god mlađa..sad je malo drukčije..sada su naprosto smiješni! Ko da su u pubertetu!

#3:   Autor: debeli Post Postano: 08.12.2006. 20:05

mene jako, mislim svake godine po tri puta na groblje, pa lampioni, pa cveće, pa sveće

#4:   Autor: Sale car Post Postano: 09.12.2006. 22:22

Mene tu i tamo znaju nazivcirati, pa se malo posvađamo, ali uglavnom presutim ili samo govorim "da, da, da" i opet napravim po svome ko da mi nisu nista rekli... Naviko sam vec ...

#5:   Autor: ela Post Postano: 10.12.2006. 0:56

neznam dali je i s vašima tako,ali moji kao da misle da se svijet vrti oko njih.A za savjete da ne kažem.
Definitivno mi je najbolji odgovor kad se požalim na nešto "Čuj morat ćeš to nekako rješiti!"
Onda sam luda kao šiba,kao je neznam da to moram NEKAKO rješiti. Shocked

#6:   Autor: darkmark Post Postano: 10.12.2006. 15:01

ela je napisao/la: ›
neznam dali je i s vašima tako,ali moji kao da misle da se svijet vrti oko njih.A za savjete da ne kažem.
Definitivno mi je najbolji odgovor kad se požalim na nešto "Čuj morat ćeš to nekako rješiti!"
Onda sam luda kao šiba,kao je neznam da to moram NEKAKO rješiti. Shocked


imaju oni jako pametnih odgovora...tipa: stara zna da necu stić dat uvjet,ali se trudim dat što više ispita...i onda kad nedam uvjet(a znala je), onda počne kenjat kako nisi dao uvjet...

#7:   Autor: zeko Post Postano: 10.12.2006. 15:05

ja se svađam samo s mamom...i to najviše jer ona ima neku viziju o meni kao o maldoj delikventici a ja dobra ko kruh Smile

ne mogu se nikako poklopiti s njom jer me živcira ona kao osoba i njeni stavovi,postupci i ponašanje općenito...al mislim a je to sasvim normalno...svi mi volimo biti mali buntovnici Wink

#8:   Autor: Zuhra Post Postano: 10.12.2006. 17:56

em... kakvo je to pitanje.. Dali vas starci zivciraju?
pa to se zna odmah odogovr
netreba ni pitati. Smile

#9:   Autor: Elvis Post Postano: 10.12.2006. 18:14

mene roditelji ne živciraju, ja njih živciram Very Happy

#10:   Autor: ela Post Postano: 10.12.2006. 19:24

[quote="darkmark"]
ela je napisao/la: ›
neznam dali je i s vašima tako,ali moji kao da misle da se svijet vrti oko njih.A za savjete da ne kažem.
Definitivno mi je najbolji odgovor kad se požalim na nešto "Čuj morat ćeš to nekako rješiti!"
Onda sam luda kao šiba,kao je neznam da to moram NEKAKO rješiti. Shocked


imaju oni jako pametnih odgovora...tipa: stara zna da necu stić dat uvjet,ali se trudim dat što više ispita...i onda kad nedam uvjet(a znala je), onda počne kenjat kako nisi dao uvjet...

hehehe..to je isto jedan od bisera,ako se nije nadala što se živcira?Pokušava te izazvati da se pokreneš,roditeljske fore i sama sam takva.
Sad me stid!!!
Ali ako budem kao moji...sad me još više stid!!!
a najbiserniji "Rekla sam ti kako si prostreš tako ćeš leći."
Ali utjeha svi ćemo biti takvi,ili jesmo.Fuuuuuuuuuj!

#11:  Re: Da li vas živciraju vaši starci... Autor: sheila Post Postano: 10.12.2006. 19:28

ne jednostavno ignoriram i radim po svom... Wink

#12:   Autor: tamna strana Post Postano: 10.12.2006. 19:32

....najbolji recept za starce je da ih poslušaš što kažu....a napraviš ono što želiš......

#13:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.12.2006. 19:33

Otkad ne zivimo pod istim krov, nas je odnos idealan. Dok smo dijelili isti podrum ispod i isti svod iznad nas, suzivot je bio na granici ekscesa, s povremenim carkama. ;-)

Sad mi je kul popricati s matorim dok ga shoraju reminiscencije iz djecastva, mladosti i skolovanja uz lojanicu u kolibi u kojoj bi bilo pola metra vode za jacih kisha.

Koliko god me vesele price starog, toliko me stara i dalje zivcira svojom potrebom mazenje i slinjenja po meni. ;-)

#14:   Autor: zlusch Post Postano: 10.12.2006. 20:58

darkmark je napisao/la: ›
Što zamjerate vašim starcima, kada vas živciraju, i da li mislite da se njih uvijek treba slušat...?

Otkako sam se odselio od doma, odnos je idealan. Vidimo se jednom u tjedan dana ili manje, a ljubav cvjeta.

Prije je bilo samo "ništa ne učiš", "samo landraš, sviraš, vucaraš se okolo...", "nikada nećeš dati godinu"... kad sam dao sve godine u roku, onda je bilo "nikada nećeš završiti fakultet"... "nikada nećeš naći posao"... onda sam se zaposlio, diplomirao, plaćao račune i opet nisam valjao...
Otkako smo krenuli svatko svojim putem, ne možemo biti bolji Smile

#15:   Autor: zlusch Post Postano: 10.12.2006. 21:00

Leteci mungos je napisao/la: ›
Otkad ne zivimo pod istim krov, nas je odnos idealan.

Kak se ono veli - great minds think alike Wink
Osijek031.com » Čavrljanje » Da li vas živciraju vaši starci... Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::