Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Političke stranke » MHDZ Osijek: "Besplatna priprema maturanata za državnu maturu"

#1:  MHDZ Osijek: "Besplatna priprema maturanata za državnu maturu" Autor: Redakcija 031 Post Postano: 20.01.2014. 10:40

Na današnji dan, s početkom u 10:00 h u stranačkim prostorijama, predsjednik Mladeži GO HDZ-a Osijek gospodin Ivan Radić održao je press konferenciju na temu "Besplatna priprema maturanata za državnu maturu". Naime, nastavljajući tradiciju prethodnih godina, ponukani uspjehom koji je ista doživjela, Mladež je ponovno odlučila sve zainteresirane osječke maturantice i maturante pozvati na besplatne pripreme za maturu.

- Zadovoljstvo mi je istaknuti da je prošlogodišnji izuzetno veliki odaziv rezultirao jednako tako velikom prolaznošću na državnoj maturi. Ohrabreni prošlogodišnjim uspjehom, odlučili smo se za isti recept i ove godine - istaknuo je Radić naglasivši kako će pripreme provoditi mladi i školovani ljudi iz redova Mladeži.

Za sve zainteresirane važno je napomenuti kako će se prijave vršiti od utorka, 21. siječnja do ponedjeljka 27. dana istog mjeseca svakim radnim danom od 9:00 do 14:00 h u prostorijama stranke na adresi Lučki prilaz 2 ili putem telefonskog broja 031/250-350. Svi zainteresirani mole se da se prijave što prije zbog ograničenog broja mjesta stoga će ista biti dodijeljena po principu brzine prijave odnosno tko prvi, njegovo mjesto.

- Mladež HDZ-a grada Osijeka svjesna je kako je ulaganje u mlade ulaganje u budućnost, a ulaganje u znanje temelj je svakog napretka - poentirao je Radić uvjeren kako će i ova akcija, prema dosadašnjim iskustvima, ponovno pasti na plodno tlo.



Tekst: Mladež HDZ-a Osijek

#2:   Autor: simo031 Post Postano: 20.01.2014. 10:45

Hvale vrijedna inicijativa.

#3:   Autor: aleksandarveliki926 Post Postano: 20.01.2014. 12:57

svaka cast, u ova teska vremena ovo je super stvar za maturante,a ujedno i velika usteda za roditelje, bravo !!!

#4:   Autor: netko bitan Post Postano: 20.01.2014. 12:59

Svaka ušteda za građanski džep u ovo tmurno doba dobro dođe, uistinu hvale vrijedna akcija!

#5:   Autor: NeptunOsijek Post Postano: 20.01.2014. 13:18

Prenositi znanje na druge je jedna od najvrijednijih ljudskih osobina, još k tome i besplatno. Bravo za mlade, većina starijih bih mogla nešto naučiti iz ovoga!

#6:   Autor: anakonda Post Postano: 20.01.2014. 13:46

auh, kol'ko stranačkih vojnika.....ili mi se samo priviđa da se ovi naši članovi foruma javljaju samo po službenoj dužnosti??????

#7:   Autor: milo_moje Post Postano: 20.01.2014. 13:50

anakonda je napisao/la: ›
auh, kol'ko stranačkih vojnika.....ili mi se samo priviđa da se ovi naši članovi foruma javljaju samo po službenoj dužnosti??????

al najviše volim ove novopridružene Razz

#8:   Autor: mapatil Post Postano: 20.01.2014. 14:06

Svi smo nekad bili novi Smile pitanje je koliko ce se zadrzati.

Pohvala za akciju, treba takvih akcija, ovo je barem jedan nacin na koji stranke rade za narod. Pogotovo kad je ovo godina kad nema bitnih izbora.

#9:   Autor: anakonda Post Postano: 20.01.2014. 14:39

...akcija kao takva je sjajna i to podržavam.....no, obzirom da smatram da je ista napravljena u svrhu političkog promicanja stranke, ne mogu ne biti zlobna, bezobrazna i sve to što ide uz politiku......
...nadalje, nisu u pitanju toliko "novopridošli" članovi, već koliko su aktivni na pojedinim temama....samo, nikako mi nije jasno: zar ne vide da su pretragično smiješni.....

#10:   Autor: mapatil Post Postano: 20.01.2014. 15:34

Ali onda ispada da stranke nista ne bi trebale raditi, jer nista ne rade iz dobrote svoga srca.

Ovakve akcije su odlicne jer svima koriste, i koja god stranka ima mogucnosti trebala bi ih organizirati.

#11:   Autor: jurica_os Post Postano: 20.01.2014. 21:12

Prosao sam proslogodisnju maturu koju su isto ovi decki organizirali, ako se dobro sjecam. Super je bilo, mladi predavaci i dobra ekipa pomogla je da dobro prodjem maturu, a roditeljima nisam uzeo ni kinte. Odlicna stvar za maturante, nemojte trositi novce kada su ovakve pripreme jednako dobre!!

#12:   Autor: kmaric719 Post Postano: 22.01.2014. 9:33

Prijavljeno Smile Hvala vam još jednom u moje ime i u ime mojih roditelja. Nadam se da će i ova godina biti uspješna a ja ću se potrudit da zadržite odličnu prolaznost

#13:   Autor: crna ruka Post Postano: 06.02.2014. 13:44

Koji će nam kuac redovito školovanje ako su potrebne ovakve akcije.
Vidim svi se razmeću ovim akcijama. Da su te lopovske stranke na nacionalnoj razini sustav školovanja napravile kako treba, ovakve akcije bi bile suvišne.
Sada ispada da ono što su tragikomično loše napravili ministri obrazovanja HDZ-a ili SDP- trebaju popravljat njihova mladunčad po terenu...

#14:   Autor: bondgirl Post Postano: 06.02.2014. 16:04

netko bitan je napisao/la: ›
Svaka ušteda za građanski džep u ovo tmurno doba dobro dođe, uistinu hvale vrijedna akcija!


Moze li mi netko objasniti o kakvim ovdje tocno ustedama pricate? Maturanti u svakoj skoli imaju jedan dodatni sat priprema za drzavnu maturu tjedno,koji je besplatan. Pokazalo se usotalom da maturu poloze i ucenici koji su bili dobri ili vrlo dobri,a o odlicnima da i ne pricam. Cijela je prica oko tih famoznih priprema malo prenapuhana. Maturant kojemu je stalo proci maturu moze samostalno vjezbati jer su svi testovi zajedno s rjesenjima dostupni na stranicama NCVVO-a.
Osijek031.com » Političke stranke » MHDZ Osijek: "Besplatna priprema maturanata za državnu maturu"


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::