Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Osječka televizija u vrhu! [Vijesti Osječke TV]

#1:  Osječka televizija u vrhu! [Vijesti Osječke TV] Autor: OSTV Post Postano: 25.09.2013. 16:16

Osječka televizija jedna je od tri najgledanije lokalne tv postaje u Hrvatskoj!
Objavljeno je to jučer u Zagrebu, na prezentaciji rezultata studije "Analiza TV tržišta" koju je Agencija za elektroničke medije naručila od vodećih agencija za istraživanja.
Studija pokazuje kako među regionalnim televizijama prva dva mjesta po gledanosti zauzimaju televizije koje signalom pokrivaju grad Zagreb i Zagrebačku županiju, odnosno najveću koncentraciju potencijalnih gledatelja; Jabuka TV i kutinski NET.
Osječka televizija pak, jedina je televizija izvan glavnog grada Hrvatske, koja se po rezultatima gledanosti, uspjela svrstati uz bok s regionalnim televizijskim liderima.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- održana sjednica Gradskog vijeća Osijeka
- niži iznosi premija dopunskog zdravstvenog osiguranja


Osječka televizija - Vijesti, 25.09.2013.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 26.09.2013. 8:39

...ludilo, bravo za vas....koliki je to točno broj ljudi koji gledaju bilo koju regionalnu TV????....0,05 % lokalnog stanovništva????

#3:   Autor: Boost Post Postano: 26.09.2013. 10:27

Negdje sam jednom pročitao da im je gledanost veća nego kod STV-a i VTV-a zajedno...e sad o broju gledatelja nemam pojma...

#4:   Autor: Mladjo Post Postano: 26.09.2013. 14:39

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2WzeFJ9Vivs

OSTV gleda 0,06% populacije ili 25.000 ljudi u minuti

STV i VTV zajedno gleda 0,05%

#5:   Autor: anakonda Post Postano: 26.09.2013. 15:25

25.000 ljudi ???? zabezeknuta sam, ni u snu nisam očekivala da toliki broj ljudi gleda bilo koju lokalnu tv....

#6:   Autor: milo_moje Post Postano: 26.09.2013. 18:43

ja povremeno pratim OSTV, al gledam samo "Pogled preko ramena", "Hrana i vino", te eventualno "Dnevnik"
Osijek031.com » Vijesti » Osječka televizija u vrhu! [Vijesti Osječke TV]


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::