Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Prekrili biste kako "velikani ne bi gledali sramotu" [Vijesti Osječke TV]

#1:  Prekrili biste kako "velikani ne bi gledali sramotu" [Vijesti Osječke TV] Autor: OSTV Post Postano: 10.09.2013. 16:09

Članovi Stožera za obranu hrvatskog Vukovara crnom su tkaninom prekrili poprsja prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana i vukovarskog heroja Blage Zadre.
Predsjednik Stožera Tomislav Josić rekao je kako su spomenici prekriveni kako prvi predsjednik i Blago Zadro ne bi gledali sramotu koja se događa u Vukovaru. Josić je također istaknuo kako su u Stožeru upoznati s inicijativom predsjednika Ive Josipovića da se dijalogom postigne konsenzus o odnosu prema manjinskim zajednicama, kazavši kako su "spremni na razgovore, ali nisu spremni na kompromise". Na novinarsko pitanje da li se HDZ posipa pepelom, jer sada najavljuje promjenu vukovarskoga Gradskog statuta koji je svojedobno i donio, Josić je rekao kako mu je drago ukoliko netko shvati da je pogriješio, da tu pogrešku želi ispraviti.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- antifašizam će se u Osijeku bolje promovirati
- počinje 107. sezona u osječkom HNK


Osječka televizija - Vijesti, 10.09.2013.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

#2:   Autor: Ingo Post Postano: 10.09.2013. 16:35

jel to neka sprdacina ? F.T?

#3:   Autor: Vilenjak Post Postano: 10.09.2013. 17:04

OSTV je napisao/la: › Članovi Stožera za obranu hrvatskog Vukovara crnom su tkaninom prekrili poprsja prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana i vukovarskog heroja Blage Zadre. Predsjednik Stožera Tomislav Josić rekao je kako su spomenici prekriveni kako prvi predsjednik i Blago Zadro ne bi gledali sramotu koja se događa u Vukovaru..


braniteljski teatar apsurda. moze proci i kao konceptualna umjetnost / performans "prekrivanjem do potpunog ogoljavanja".

...

treba to ogoliti od njihovih stozernih mirovina, pa nek onda parodiraju, i prekrivaju.

#4:   Autor: freedom.fighter Post Postano: 10.09.2013. 20:15

hahahaha...međuzemlje

#5:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.09.2013. 20:28

Ako bude pameti - Tudjmanina nikada vise ni nece otkriti.

#6:   Autor: RoadToNowhere Post Postano: 11.09.2013. 19:07

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Ako bude pameti - Tudjmanina nikada vise ni nece otkriti.

Krivousti mi nekako ljepše izgleda ovdje s ovom krpom!

#7:   Autor: morgan Post Postano: 11.09.2013. 20:12

mislim da bi prikladniji naslov ovome bio " Vukovarski branitelji zavili Tuđmana u crno" ...

#8:   Autor: silence Post Postano: 11.09.2013. 22:16

naslov je apsolutno neprlikadan pa i pod znacima navoda kada se upotrebljava riječ velikani, prvo sam pomislila na Lavoslava Ružičku i Nikolu Teslu, ah u kakvoj sam zabludi...

#9:   Autor: simo031 Post Postano: 11.09.2013. 23:14

morgan je napisao/la: ›
mislim da bi prikladniji naslov ovome bio " Vukovarski branitelji zavili Tuđmana u crno" ...

Kikiriki...

#10:   Autor: milo_moje Post Postano: 12.09.2013. 18:38

silence je napisao/la: ›
naslov je apsolutno neprlikadan pa i pod znacima navoda kada se upotrebljava riječ velikani, prvo sam pomislila na Lavoslava Ružičku i Nikolu Teslu, ah u kakvoj sam zabludi...

ma nisi ti u zabludi, ovo ti je novija povijest Razz

koga briga za Teslu, bitno je da imamo Hrvatsku, a to što nemamo novca da platimo struju, pa živimo u mraku jebena IRONIJA
Čovjek izmislio struju, rodom iz Hrvatske, a Hrvatska u mraku Razz Razz Razz DEBILIZAM

#11:   Autor: Vilenjak Post Postano: 12.09.2013. 23:11

milo_moje je napisao/la: › koga briga za Teslu, bitno je da imamo Hrvatsku, a to što nemamo novca da platimo struju, pa živimo u mraku jebena IRONIJA
Čovjek izmislio struju, rodom iz Hrvatske, a Hrvatska u mraku Razz Razz Razz DEBILIZAM


niti je Tesla izmislio struju (pa ni izmjenicnu), niti je Hrvatska rodila jednog Teslu, pa da se ima cime ponositi. Tesla je napravio puno na primjeni izmjenicne struje, a na ponos svojih roditelja, USA, i cijelog civiliziranog covjecanstva.

...

ako se vec zelis suprotstaviti nacionalistickom ludilu, odnosno mraku (pa i energetskom) u kojem zaludjena Hrvatska baulja, radi to kako valja. tzv. uljudjeni patriotizam, ma sta taj oksimoron nekima (mnogima) znacio -> just won't do the trick.
Osijek031.com » Vijesti » Prekrili biste kako "velikani ne bi gledali sramotu" [Vijesti Osječke TV]


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::