Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » jesu li osječani homofobni? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  jesu li osječani homofobni? Autor: danijel20 Post Postano: 07.10.2006. 18:02

sinoć oko 22h kao i svaku večer, trčim promenadom i odjednom ugledam dvije cure kako sjede na klupi i ljube se usta u usta. stanem nakratko malo dalje kao da se odmorim, no zapravo sam htio se uvjeriti da vidim radi li se zbilja o dvije cure -. kad ono stvarno. i ne samo da su se žvalile već je jedna od njih drugoj sjela u krilo i nježno su se mazile. bilo mi neugodno i dalje buljiti pa sam nastavio trčati.. promenada je bila onak dosta "prometna".. ljudi su prolazili i bas me zanimaju njihove reakcije.. jesu li ista dobacivali ili se nisu ni osvrnuli. ja vjerujem da one nikome nisu smetale, no definitivno da su to bila 2 tipa kontam da bi ih neko izcipelario.. ili se pak varam? možda im uopće ne bi smetali, ono bilo bi im čudno no nitko im ne bi išta napravio ? što vi mislite

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 07.10.2006. 18:20

...obzirom da su dvije cure u pitanju, mislim da je mišljenje fleksibilnije, nego da su dva muškaraca bila u klinču...

#3:   Autor: Isis Post Postano: 08.10.2006. 19:29

homofob nisam, za druge ne garantiram...

#4:   Autor: DanicaV Post Postano: 08.10.2006. 19:54

evo ja nisam. otkako sam gledala "Moju malu plavu praonicu" a to bijaše bilo davno, čist mi simpatično. što tko voli, neka izvoli. sigurno neću bljuvati po osobama ili sl. ali, kao što ja kao hetero, nemam potrebu ljubiti se pred sto svjedoka, tako ne kontam u čemu je štos da se dvije žene ili dva tipa hvataju u javnosti......, na šetalištu i sl.

#5:   Autor: Isis Post Postano: 08.10.2006. 20:22

za njihovo dobro je da se ne šlataju u javnosti jer ima svakakvih budala..
osobno, da ih ja vidim samo bi prošao pored njih...

#6:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 09.10.2006. 0:11

ma neka rade sto hoce dok mene ne diraju...

Jednostavno neka budu normalni...A ne se "prostituirati" pred ljudima i ponosno govoriti kako si gej ( primjerice gej parade i sl ).

Jednostavno neka zadrze to za sebe, neka se vole, neka rade sto god hoce, ali neka budu normalni, bez nametanja drugima kako je "ta osoba" gej.

#7:   Autor: gaap Post Postano: 09.10.2006. 9:11

gej je ok, ja nemam niš protiv dok mene ne opterećuju. otprilike su mi u rangu s nudistima, sve ok dok mi me nabijaš kurac, pičku i guzicu na lice...

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 09.10.2006. 10:35

briga me što netko radi u privatnosti svog doma, a vani dok je to u granicama pristojnosti, radilo se o hetero ili homo, pojedincima ili parovima.

#9:  Re: jesu li osječani homofobni? Autor: _Jimmy_ Post Postano: 11.10.2006. 14:13

da jesu ... mislim da se svi pitaju tko je šta je ovaj ... pa neću ja upoznati bilo koga ...

#10:   Autor: 8 Post Postano: 12.10.2006. 20:23

Dobro pitanje. Ispadi homofobije nisu prihvatljivi, ali kako da ja svom starom objsnim da na eventualnom referndumu zaokruži potvrdan odgovor za davanje prava na registrirano partnerstvo ako se i oni naozbiljniji zagovornici na paradama skidaju u gaće, pokazuju kite i guzice... Ne znam. Da sam derpe, ne bih volio da me takvi zastupaju.

Onda recimo zamišljam i da svane dan kad će se moći oženiti dvije osobe istoga spola... Pa onda šetaš dijete ulicom, a njih dvojica se otimaju za kitu.

Osijek nije homofoban, iza 4 zida je sve legalno.

#11:   Autor: Marigold Post Postano: 12.10.2006. 23:50

8 je napisao/la: ›
Dobro pitanje. Ispadi homofobije nisu prihvatljivi, ali kako da ja svom starom objsnim da na eventualnom referndumu zaokruži potvrdan odgovor za davanje prava na registrirano partnerstvo ako se i oni naozbiljniji zagovornici na paradama skidaju u gaće, pokazuju kite i guzice... Ne znam. Da sam derpe, ne bih volio da me takvi zastupaju.




Točno tako. Ovi "normalni" gayevi bi se nekako trebali ograditi od ovih ostalih ako žele nešto postići..
Nisam sigurna ali mislim da se Iskorak i ogradio od ovo posljednje parade..što im je dobar potez ako su to učinili

#12:   Autor: tonya Post Postano: 02.10.2007. 21:16

Čini mi se kako se ova tema aktualizirala ulaskom dotičnog Hrvoja u dotičnu kuću. Wink

#13:   Autor: Kostur Post Postano: 04.10.2007. 15:25

Dok sam bio mlađi filozofija je bila: Sto vise pedera na ovome svijetu to vise slobodnih cura za mene. I danas mislim tako. A ako netko zeli zivjeti "alternativnim" nacinom zivota, slobodno neka izvoli. Nisam "balkanac" pa da bi ih isao tuci, bitnije je da li je osoba normalna.

A pravi muskarci su sigurni u sebe i svoje sexualno opredjeljenje, sto onda dalje raspravljati.

#14:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.10.2007. 19:47

sinoć sam na tramvajskoj na korzu vidjela dvije cure koje se ljube i grle, stalaje su i čekale tramvaj. preslatke su bile, stvarno su izgledale lijepo! osijek031.com smile
imaju nekih 15-16 godina, tako da mislim kako se radi samo o fazi koja će proći. homo-love je pomalo in, kontroverzna, zanimljiva i zabranjena, pa mislim da ih je to privuklo.. ali su bile stvarno slatke osijek031.com smile

#15:   Autor: davorccc Post Postano: 05.10.2007. 8:32

Nemože se reći da su Osiječani homofobi ili nisu, tu se radi o razmišljanju pojedinaca. Nekom to smeta, nekoga zaboli ona stvar za to, kao i mene.
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » jesu li osječani homofobni? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::