Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Političke stranke » ANTO ĐAPIĆ osnovao STRANKU!!!

#1:  ANTO ĐAPIĆ osnovao STRANKU!!! Autor: crna ruka Post Postano: 06.07.2013. 0:07

http://www.glas-slavonije.hr/201277/1/Nezavisna-lista-Ante-Djapica-zapravo-je-politicka-stranka

Listam danas jedna stari broj Glasa Slavinije i gle čuda naletim na članak u kojme piše da je magistar osnovao stranku. Pronašao sam to i u on-line izdanju.
Zanima me što forumaši misle o tomu??
Pogotovo o imenu stranke koj se zove "Nezavisna lista Anto Đapić!"

Osobno sam mislio da je Magistar na izbore išao s "nezavisnom listom", kad gle čuda stranka.
RADI LI SE OVDJE O KLASIČNOJ PREVARI BIRAČA!?
EH ... TAJ JE MAGISTRIRAO POLITIKU...

#2:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 06.07.2013. 10:42

Pa to se znalo od početka...

Čim je na listiću tako pisalo, znaš da je stranka, jer onima "nezavisnima" je zapravo pisalo: "Kandidacijska lista grupe birača nositelja ________ "

Magistar je registrirao stranku iz tog razloga da bi mu na listiću moglo pisati Nezavisna Lista Ante Đapića

#3:   Autor: Monstrum Post Postano: 06.07.2013. 11:15

jebiga teško je raditi ... lakše bit političar

#4:   Autor: crna ruka Post Postano: 09.07.2013. 1:44

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Pa to se znalo od početka...

Čim je na listiću tako pisalo, znaš da je stranka, jer onima "nezavisnima" je zapravo pisalo: "Kandidacijska lista grupe birača nositelja ________ "

Magistar je registrirao stranku iz tog razloga da bi mu na listiću moglo pisati Nezavisna Lista Ante Đapića



Ti si znao, ja nisam, nije me tada zanimalo. Ali svejedno mi se čini da je tu bila mala igrica s imenom. Da ljudi pomisle vidi našeg antiše on iđe sam i to još NEZAVISAN...
Osijek031.com » Političke stranke » ANTO ĐAPIĆ osnovao STRANKU!!!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::