Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » [FOTO] Svečano proslavljen ulazak RH u EU uz glazbu i ples

#1:  [FOTO] Svečano proslavljen ulazak RH u EU uz glazbu i ples Autor: Redakcija 031 Post Postano: 29.06.2013. 1:06

[01.07.2013.] [FOTO + VIDEO] Vrkić: "Zahvaljujući svim osječkim velikanima mi ne ulazimo u Europu, danas se Osijek vraća Europi!"


Sinoć se na Trgu slobode održala svečana proslava ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju. Tom prilikom su nastupili jazz& blues quartet Meditation sound gitarista Vjekoslava Milinga, trio Slowburn, te je uslijedio plesno-scenski sadržaj koji potpisuje Vuk Ognjenović pod nazivom "Zar sreća".

U kasnim noćnim satima posljednji na sceni nastupili su quartet Raphaela Wressinga, genijalnog hammond orguljaša, a uz njega je pjevala fenomenalna crna američka diva Deitra Farr.

Kako je bilo pogledajte u galeriji fotografija...

Galerija 031: Trg slobode: svečana proslava ulaska RH u EU
[Foto: Dino Spaić][28.06.2013. Osijek]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

Najava 031: Trg slobode: svečana proslava ulaska RH u EU


Zadnja promjena: Redakcija 031; 01.07.2013. 11:32; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: partwish Post Postano: 29.06.2013. 10:22

Koja proslava... mogao sam i ja stati na ćošak, pjevati i reći da je proslava! Najbolje od svega je što nisam ni znao za ovu "proslavu" Very Happy

#3:   Autor: Redakcija 031 Post Postano: 29.06.2013. 11:40

partwish je napisao/la: › Koja proslava... mogao sam i ja stati na ćošak, pjevati i reći da je proslava! Najbolje od svega je što nisam ni znao za ovu "proslavu" Very Happy


Ovo je neslužbena proslava u organizaciji Umjetničke akademije u Osijeku i Hrvatske udruge za znanost, umjetnost i kulturu.

Najava 031: Trg slobode: svečana proslava ulaska RH u EU

Program službene proslave (nedjelja) se nalazi ovdje: Svečanost ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju 2013. [program]

#4:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.06.2013. 11:59

jebote koje smo mi mange pa mi imamo i službenu i neslužbenu proslavu ... mašala

#5:   Autor: Skykab Post Postano: 29.06.2013. 12:01

Nažalost nisam znao za program ali nije mi baš jasno što to proslavljamo. Od sutra Hrvatska više nije slobodna, samostalna i neovisna zemlja. Ah, dugo smo i bili. Ako je to razlog za slavlje, pa proslavićemo.

#6:   Autor: silence Post Postano: 29.06.2013. 14:02

Ne vidim potrebe za slavljem, mnogi od nas oskudijevaju zbog nesposobnosti svih vlada koje su do sada vladale.
Nisu bili sposobni voditi državu zadnjih 20 godina
hoće li nam biti bolje u eu-iskreno se nadam da hoće

#7:   Autor: borisk1 Post Postano: 29.06.2013. 15:54

Gledajući sve portale, slušajući vijesti - nigdje nije spomenuto da će biti bilo što na Trgu. A program uopće nije bio loš! Šteta što ljudi nisu bili informirani o ovom događaju.

#8:   Autor: Leon Post Postano: 29.06.2013. 15:57

borisk1 je napisao/la: › Gledajući sve portale, slušajući vijesti - nigdje nije spomenuto da će biti bilo što na Trgu. A program uopće nije bio loš! Šteta što ljudi nisu bili informirani o ovom događaju.


Khm, khm...

Najava 031: Trg slobode: svečana proslava ulaska RH u EU

#9:   Autor: milo_moje Post Postano: 29.06.2013. 15:59

silence je napisao/la: ›
...hoće li nam biti bolje u eu-iskreno se nadam da hoće...

riječi ti se pozlatile

#10:   Autor: vranješ Post Postano: 29.06.2013. 16:12

čudim se da nije proslavljeno uz cajke i harmoniku.
hoće bit bolje? naravno da neće kad nemamo ništa svoje, i ono malo što je ostalo i to će se prodati.
Osijek031.com » Vijesti » [FOTO] Svečano proslavljen ulazak RH u EU uz glazbu i ples


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::