Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » [Izbori 2013.] Ivanović ili Šišljagić [Vijesti Osječke TV] Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  [Izbori 2013.] Ivanović ili Šišljagić [Vijesti Osječke TV] Autor: OSTV Post Postano: 20.05.2013. 15:26

U velikoj većini jedinica lokalne samouprave Osječko-baranjske županije, čelni ljudi nisu izabrani u prvome krugu. Takva je situacija i po pitanja župana osječko-baranjskog. 2. lipnja snage će odmjeriti kandidat koalicije HDZ i HSP AS Goran Ivanović, te aktualni župan HDSSB-ov Vladimir Šišljagić. Ivanović je u prvome krugu osvojio 22, 73 posto glasova birača, a Šišljagić 40,86. Kome će pripasti većina u Županijskoj skupštini također je neizvjesno. Prvi neslužbeni rezultati su poznati, zna se tko je prešao izborni prag, no podjela vijećničkih mjesta ovisit će, između ostaloga, i o raspodjeli mandata predstavnicima srpske nacionalne manjine, jer SDSS nije prešao prag. I u HDZ-u i u SDP-u mišljenja su kako je kampanja pokazala da je HDSSB svima nepoželjan kao partner, te da će teško prikupiti potrebnu većinu.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Osijek: Vrkić ili Bubalo
- rezultati po gradovima
- NK Osijek: roditelj pretukao trenera


Osječka televizija - Vijesti, 20.05.2013.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

#2:  Re: [Izbori 2013.] Ivanović ili Šišljagić [Vijesti Osječke TV] Autor: borisk1 Post Postano: 20.05.2013. 16:39

OSTV je napisao/la (Pogledaj post): › Goran Ivanović ne ide u drugi krug, nego Domagoj Hajduković


Zadnja promjena: borisk1; 20.05.2013. 16:41; ukupno mijenjano 1 put.

#3:   Autor: milo_moje Post Postano: 20.05.2013. 16:40

još 2 tjedna, sačuvaj nas Bože

#4:   Autor: Leon Post Postano: 20.05.2013. 18:37

borisk1 je napisao/la: › Goran Ivanović ne ide u drugi krug, nego Domagoj Hajduković


Hm... Rezultati lokalnih izbora 2013. (prvi krug)

#5:   Autor: borisk1 Post Postano: 20.05.2013. 20:16

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
borisk1 je napisao/la: › Goran Ivanović ne ide u drugi krug, nego Domagoj Hajduković


Hm... Rezultati lokalnih izbora 2013. (prvi krug)



Pogledajte na DIP-u! Ni meni nije bilo jasno da li je zamjena imena ili što.

http://www.izbori.hr/2013Lokalni/rezult/rezultati.html

#6:   Autor: chaknoris Post Postano: 20.05.2013. 20:24

@borisk1

Gledao si samo rezultate za Osijek, ne za cijelu županiju.
Za županiju su Šišljagić i Ivanović, a Osijek je Hajduković. To te valjda zbunilo.

#7:   Autor: borisk1 Post Postano: 20.05.2013. 20:37

chaknoris je napisao/la (Pogledaj post): › @borisk1

Gledao si samo rezultate za Osijek, ne za cijelu županiju.
Za županiju su Šišljagić i Ivanović, a Osijek je Hajduković. To te valjda zbunilo.


Hvala, koji nackli stavljaju rez za Osijek, kad je to za cijelu županiju. Sad mi je jasno. Wink

#8:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 20.05.2013. 21:18

Eto nam kandidata iz drugog kruga na HTV 1....
Da čujemo što tko sada ima reći face to face.

#9:   Autor: hihmih Post Postano: 20.05.2013. 22:14

Nisam gledao od pocetka,na sta je Vrkic mislio kad je spomenuo"ves masinu" i tako bubija zajapurio:-D
I da!?Jeste vidjeli kako je opet putem tableta imao direktnu vezu sa Mostarom:-D
Jbt.Vrkic sa svojih skoro 70 god raspravlja samo iz glave a ovaj maneken okruzio se internetom nekakvim salabahterom pa stalno kriza da ne bi dvaput isto procitao... uglavnom uzas!?
Njega ispreskakati moze svaki iole normalan čovjek uostalom vidjeli smo kako se je snašao kada ga je na prepad "uhvatio" Šimić u Retfali B-)

#10:   Autor: Carobnica Post Postano: 20.05.2013. 22:24

@hihmih, teško je zapamtiti sve one lipe u brojkama koje iznosi. Kad nemaš projekata i kad ti grad za mandata napusti par tisuća ljudi, a broj nezaposlenih naraste za 30%, onda moraš autoritet stjecati na takvim detaljima.

#11:   Autor: milo_moje Post Postano: 20.05.2013. 22:24

imaš reprizu u 23.00 na HTV4

#12:   Autor: Boost Post Postano: 20.05.2013. 23:09

hihmih je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam gledao od pocetka,na sta je Vrkic mislio kad je spomenuo"ves masinu" i tako bubija zajapurio:-D
I da!?Jeste vidjeli kako je opet putem tableta imao direktnu vezu sa Mostarom:-D
Jbt.Vrkic sa svojih skoro 70 god raspravlja samo iz glave a ovaj maneken okruzio se internetom nekakvim salabahterom pa stalno kriza da ne bi dvaput isto procitao... uglavnom uzas!?
Njega ispreskakati moze svaki iole normalan čovjek uostalom vidjeli smo kako se je snašao kada ga je na prepad "uhvatio" Šimić u Retfali B-)


Veš mašinu su Bubiju kupili Športski objekti, iako su poslali obavijest da nisu u tom periodu kupovali veš mašinu za sebe ili bilo koga drugoga.
Tada je Bubi rekao da su Športski objekti kupili tu mašinu kako bi pomogli jednoj obitelji.
E sad, netko ovdje očito laže.

#13:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 20.05.2013. 23:18

komentiraju ljudi 2. krug... Ne znam za vas, ali meni više ovo izgleda kao 9. krug!

#14:   Autor: mlpokn Post Postano: 20.05.2013. 23:23

Boost je napisao/la: ›
Tada je Bubi rekao da su Športski objekti kupili tu mašinu kako bi pomogli jednoj obitelji.
E sad, netko ovdje očito laže.


Gdje je on to rekao?
Nadam se da će Vrkić prihvatit okladu jer jadno je od njega da napada "aferom" za koju zna da nije istina. Takav nam ne treba.


Zadnja promjena: mlpokn; 20.05.2013. 23:29; ukupno mijenjano 1 put.

#15:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 20.05.2013. 23:27

Evil Poodingh je napisao/la: ›
komentiraju ljudi 2. krug... Ne znam za vas, ali meni više ovo izgleda kao 9. krug!

I Boccaccio bi im pozavidio Laughing
Osijek031.com » Vijesti » [Izbori 2013.] Ivanović ili Šišljagić [Vijesti Osječke TV] Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::