Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Štrajk u HŽ-u [Vijesti Osječke TV] Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Štrajk u HŽ-u [Vijesti Osječke TV] Autor: OSTV Post Postano: 14.05.2013. 15:57

Sindikat strojovođa Hrvatske organizirat će sutra od 12 do 14 sati štrajk u HŽ Cargu, dok će istovremeno Sindikat željezničara Hrvatske održati prosvjed na Markovu trgu, najavljeno je iz tih sindikata. Strojovođe će između 12 i 14 sati zaustaviti sve teretne vlakove na prugama i manevarske lokomotive na ranžirnim kolodvorima. Strojovođe su htjele istodobno zaustaviti i vlakove u putničkom prometu, ali su od toga morale odustati jer sud na zahtjev Uprave HŽ Putničkog prometa nije dozvolio štrajk, budući da nije dovršen proces mirenja. Stoga je štrajk strojovođa u putničkom prometu najavljen za subotu, 18. svibnja, između 10 i 16 sati. Sindikat organizira te štrajkove upozorenja zbog, kako tvrde, katastrofalnog stanja u HŽ Cargu i HŽ Putničkom prijevozu.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Vukovar: Dan otvorenih ulica
- obilaznica Beli Manastir
- Combat race u Belom Manastiru

Osječka televizija - Vijesti, 14.05.2013.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

#2:   Autor: rockeros Post Postano: 14.05.2013. 18:54

sta mala im je placa od 5000 kn?sram ih bilo sve u drzavnim firmama...ljudi rade za duplo manje novce puno vise sati
gamad

#3:   Autor: milo_moje Post Postano: 14.05.2013. 19:13

rockeros je napisao/la: ›
sta mala im je placa od 5000 kn?sram ih bilo sve u drzavnim firmama...ljudi rade za duplo manje novce puno vise sati
gamad


Pa zato i štrajkaju, ne žele biti poput nas. Imali su sreću da su zaposleni na vrijeme u državnim firmama koje još nisu prodane, pa mogu tražiti ljudsko i radničko dostojanstvo.

Nevezano za HŽ, danas štrajkuju i radnici (pomoćno osoblje) CA. Neka uprava CA pokaže koliko će izgubiti dok traje štrajk, pa nek odvažu što im je jeftinije, ostanak sadašnjih radničkih prava ili gubljenje putnika.

#4:   Autor: RoadToNowhere Post Postano: 15.05.2013. 14:53

Baš tako,milo_moje. AKo je nekome loše, ne znači da i onome drugome mora biti loše. Iskreno svi imaju priliku za štrajk i borbu za svoja prava, pitanje je samo hoće li to učiniti ili ne....

#5:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 15.05.2013. 16:14

milo_moje je napisao/la: ›
Neka uprava CA pokaže koliko će izgubiti dok traje štrajk, pa nek odvažu što im je jeftinije, ostanak sadašnjih radničkih prava ili gubljenje putnika.

U tome, izgleda, i je stvar... smanjiti vrijednost CA i prodati ga nekom podobnom za 1 kunu Sad Crying or Very sad

#6:   Autor: milo_moje Post Postano: 15.05.2013. 16:18

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
Neka uprava CA pokaže koliko će izgubiti dok traje štrajk, pa nek odvažu što im je jeftinije, ostanak sadašnjih radničkih prava ili gubljenje putnika.

U tome, izgleda, i je stvar... smanjiti vrijednost CA i prodati ga nekom podobnom za 1 kunu Sad Crying or Very sad


najgore je to što nema spasa koga god da postavimo na vlast. svi gledaju svoje dupe, osigurali su sebe, a to što ćemo biti robovi u vlastitoj državi, jel to nekoga zanima.

#7:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 15.05.2013. 16:26

milo_moje je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
Neka uprava CA pokaže koliko će izgubiti dok traje štrajk, pa nek odvažu što im je jeftinije, ostanak sadašnjih radničkih prava ili gubljenje putnika.

U tome, izgleda, i je stvar... smanjiti vrijednost CA i prodati ga nekom podobnom za 1 kunu Sad Crying or Very sad

najgore je to što nema spasa koga god da postavimo na vlast. svi gledaju svoje dupe, osigurali su sebe, a to što ćemo biti robovi u vlastitoj državi, jel to nekoga zanima.

Na državnoj razini - povjerovat ću tek onom tko javno objavi gdje je pohranjena ona silna lova koja je isisana i pokradena iz HR od devedesetih naovamo i vrati je u državni proračun. Bez toga smo zauvijek u dužničkom ropstvu. Crying or Very sad

#8:   Autor: milo_moje Post Postano: 15.05.2013. 16:32

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
...


Danas, 23 godine od demokratskih promjena i početka rata nezna se gdje su pare koje su iseljenici dali u Kanadi za obranu. 23 godine. Tako da od javne objave gdje su pokradene pare nema ništa, nažalost.

#9: Grrrr !  Autor: ivana_009 Post Postano: 15.05.2013. 21:06

Štrajkaju, a iz državne se blagajne isplatilo 4 milijuna kuna za Iphone 4S koji su namijenjeni djelatnicima Hrvatskih željeznica!

#10:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 15.05.2013. 21:22

ivana_009 je napisao/la: ›
Štrajkaju, a iz državne se blagajne isplatilo 4 milijuna kuna za Iphone 4S koji su namijenjeni djelatnicima Hrvatskih željeznica!

Misliš li da štrajkaju oni koji će te Iphone dobiti na korištenje?
Ja mislim - oni drugi!

#11: Grrrr !  Autor: simo031 Post Postano: 15.05.2013. 21:24

ivana_009 je napisao/la (Pogledaj post): › Štrajkaju, a iz državne se blagajne isplatilo 4 milijuna kuna za Iphone 4S koji su namijenjeni djelatnicima Hrvatskih željeznica!


To su garant kupovali za strojovođe i ostale šljakere...

#12: Grrrr !  Autor: RoadToNowhere Post Postano: 16.05.2013. 1:50

ivana_009 je napisao/la (Pogledaj post): › Štrajkaju, a iz državne se blagajne isplatilo 4 milijuna kuna za Iphone 4S koji su namijenjeni djelatnicima Hrvatskih željeznica!

Ovaj post mi je totalno smješan i pomalo trollovski..

#13:   Autor: essek031 Post Postano: 16.05.2013. 2:50

RoadToNowhere je napisao/la: ›
ivana_009 je napisao/la (Pogledaj post): › Štrajkaju, a iz državne se blagajne isplatilo 4 milijuna kuna za Iphone 4S koji su namijenjeni djelatnicima Hrvatskih željeznica!

Ovaj post mi je totalno smješan i pomalo trollovski..

Hehe... slažem se s tobom! Koji troll... Eno baš neki dan vidio skretničare sa iPhone 4S, a ove pružne radnike sa Samsungom S3... Svakakvim budalama je pristup na forum dozvoljen...

#14:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 16.05.2013. 12:22

Točno!!

#15:   Autor: ivana_009 Post Postano: 16.05.2013. 16:26

simo031 je napisao/la: ›
ivana_009 je napisao/la (Pogledaj post): › Štrajkaju, a iz državne se blagajne isplatilo 4 milijuna kuna za Iphone 4S koji su namijenjeni djelatnicima Hrvatskih željeznica!


To su garant kupovali za strojovođe i ostale šljakere...






Čuj, kolegičin tata je strojovođa na relaciji Osijek-Vinkovci-Osijek i dobio ga je.
Znam o čemu govorim.
Osijek031.com » Vijesti » Štrajk u HŽ-u [Vijesti Osječke TV] Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::