Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » M-Ž prijateljstva (offtopic) Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:   Autor: puki Post Postano: 17.09.2006. 16:21

ajd, zloćo, dogovoreno.
steam je napisao/la: ›
Jesi siguran da su zenskog roda? Mislim, provjerio si?


Ma klap-klap,...ne, sori, nije čak ni smiješno. Al ajde, vidim da se trudiš. (tapš-tapš po glavi, now run along...)

jooooooj, dogovoreno. Povlačim se i ja.

#2:   Autor: toni Post Postano: 18.09.2006. 9:51

Smile Svako ko se (novi) pojavi na forumu za 5 min se nadje u _nemošmudokazat_ raspravi pukijem Smile))

al SVAKO ! Mislim da bi admini trebali neko upozorenje postavit, neki pop-up prozorcic... "čuvaj se puikija" prilikom ulaska na forum... Smile)

mislio sam koristiti ignore... ali nema shanse.. pa da propustam sve ovo !? no way !!!

ride on puki !!!!

#3:   Autor: anakonda Post Postano: 18.09.2006. 9:56

toni je napisao/la: ›
Smile Svako ko se (novi) pojavi na forumu za 5 min se nadje u _nemošmudokazat_ raspravi pukijem Smile))

al SVAKO ! Mislim da bi admini trebali neko upozorenje postavit, neki pop-up prozorcic... "čuvaj se puikija" prilikom ulaska na forum... Smile)

mislio sam koristiti ignore... ali nema shanse.. pa da propustam sve ovo !? no way !!!

ride on puki !!!!


...nije baš svatko...Smile

#4:   Autor: Poppy Post Postano: 18.09.2006. 10:57

toni je napisao/la: ›
Smile Svako ko se (novi) pojavi na forumu za 5 min se nadje u _nemošmudokazat_ raspravi pukijem Smile))

al SVAKO ! Mislim da bi admini trebali neko upozorenje postavit, neki pop-up prozorcic... "čuvaj se puikija" prilikom ulaska na forum... Smile)

mislio sam koristiti ignore... ali nema shanse.. pa da propustam sve ovo !? no way !!!

ride on puki !!!!



ja nisam!

#5:   Autor: Poppy Post Postano: 18.09.2006. 10:57

Poppy je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
Smile Svako ko se (novi) pojavi na forumu za 5 min se nadje u _nemošmudokazat_ raspravi pukijem Smile))

al SVAKO ! Mislim da bi admini trebali neko upozorenje postavit, neki pop-up prozorcic... "čuvaj se puikija" prilikom ulaska na forum... Smile)

mislio sam koristiti ignore... ali nema shanse.. pa da propustam sve ovo !? no way !!!

ride on puki !!!!



ja nisam!




ja nisam

#6:  Re: Muško - ženska prijateljstva Autor: zloco_os Post Postano: 18.09.2006. 11:04

Ja jesam...i nije mi bed...uopce...kao sto sam i njemu rekao,misljenja su razlicita i drago mi je da je tako...bar imam skime o cemu i zato;long life svim "pukijima"...bar nam nece biti dosadno i monotono ako svi slijezu ramenima i klimaju glavama...samo daj!!!

#7:   Autor: toni Post Postano: 18.09.2006. 11:27

[quote="Poppy"]
ride on puki !!!!

Citat: ›

ja nisam


Ti prepoznas vjetrenjacu kad ju vidis Wink

#8:   Autor: puki Post Postano: 19.09.2006. 16:49

toni je napisao/la: ›
Smile Svako ko se (novi) pojavi na forumu za 5 min se nadje u _nemošmudokazat_ raspravi pukijem Smile))

al SVAKO ! Mislim da bi admini trebali neko upozorenje postavit, neki pop-up prozorcic... "čuvaj se puikija" prilikom ulaska na forum... Smile)

mislio sam koristiti ignore... ali nema shanse.. pa da propustam sve ovo !? no way !!!

ride on puki !!!!


Hehe...Dobra ideja, iako sam prestao to raditi. Ne da mi se više. Mislim da je dolazilo do klasičnog prepucavanja jer sam činio istu grešku kao i oni koji su se prepucavali sa mnom -pokušavao sam ih uvjeriti u svoje mišljenje.
Moj jedini problem je što nekako prečesto ljudi upotrebljavaju "aglupsi aštatiznašoživotu" kad ostanu bez ostalih. A ono, priznajem da imam kratak fitilj, i ok, prestajem sa tim stvarima. U pravu ste i kad ne mislim to i gotovo...

#9:   Autor: Bilke Post Postano: 19.09.2006. 19:03

Ajde Puki nemoj zajebavt... Neće ovaj forum bit isti ako se ti ne budeš svađao... Ajde... Internet Explorer Rulez!

#10:   Autor: fatcat Post Postano: 20.09.2006. 2:16

Bilke je napisao/la: ›
Ajde Puki nemoj zajebavt... Neće ovaj forum bit isti ako se ti ne budeš svađao... Ajde... Internet Explorer Rulez!
Sad predpostavljas da Puki zna sto je Internet Explorer... Quote: aglupsi astatiznasointerneteksplorer-u

#11:   Autor: toni Post Postano: 20.09.2006. 7:54

flejmflejmflejm !! Smile)

#12:   Autor: Alana Bates Post Postano: 20.09.2006. 12:31

Puki je na privremenom radu u Osijeku, gdje nema neprestan pristup internetu. Sva eventualna pitanja, primjedbe i pohvale će mu biti proslijeđeni preko njegove tajnice.

#13:   Autor: zloco_os Post Postano: 20.09.2006. 15:37

ima tajnicu? ideeessssss....Smile

#14:   Autor: Alana Bates Post Postano: 20.09.2006. 15:38

fatcat je napisao/la: ›
Bilke je napisao/la: ›
Ajde Puki nemoj zajebavt... Neće ovaj forum bit isti ako se ti ne budeš svađao... Ajde... Internet Explorer Rulez!
Sad predpostavljas da Puki zna sto je Internet Explorer... Quote: aglupsi astatiznasointerneteksplorer-u


U Pukijevo ime: Puki zna što je internet iksplorer i upravo zato tvrdi da je fajrfoks puno puno bolji Smile
U potpisu: tajnica...

#15:   Autor: zloco_os Post Postano: 21.09.2006. 17:22

a kak to da si ti njemu tajnica? To mi nest sumnjivo....
Osijek031.com » Čavrljanje » M-Ž prijateljstva (offtopic) Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::