Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Karate klub Osijek: upisi

#1:  Karate klub Osijek: upisi
07.09.2006. 21:00
Autor: Nandino
Post Postano: 04.09.2006. 21:00

Karate klub Osijek počeo je s upisima novih polaznika. Ako ste zainteresirani, možete se upisati tijekom cijelog mjeseca u dvoranama u kojima se treninzi i održavaju: ponedjeljkom, utorkom i četvrtkom u OŠ F. Krežme, a srijedoim i petkom u OŠ Mladost. Svi treninzi traju od 19 do 20 sati. Zanimljivost je i poklon-CD za sve polaznike, na kojemu će dobiti prikaz gradiva koje se radi prve godine treniranja.

Voditelji su Zoran Đurkić, dip. viši trener, spec. karate i dr. Dražen Gorjanski.

Prijaviti se možete i na telefone 031 / 209 529 i 091 514 3760, na kojima možete dobiti i više informacija.



Temeljem poražavajućih iskustava s općom tjelesnom pripremom prošlih generacija, voditelji kluba su uveli nekoliko novina u obuku ovogodišnjih polaznika. To je prije svega obvezno testiranje motoričkih sposobnosti svakog polaznika s redovitim praćenjem svaka tri mjeseca. O dobivenim će se rezultatima izvješćivati roditelji kako bi u suradnji s trenerima prilagođavali učestalost treninga odnosno dopunske aktivnosti. Na kraju će godine svaki polaznik dobiti sve rezultate testiranja s izrađenim dijagramima napredovanja.

Kao i prošlih godina biti će obavljeni sustavni liječnički pregledi na početku i kraju sezone, o čemu će se također obavještavati i roditelji.



Kako bi se unaprijedio sustav obuke, svakom će polazniku biti poklonjen CD s kompletnim programom tehnike i kata za prvu godinu. Tako će svi zainteresirani u slučaju propuštanja treninga ili sporijeg usvajanja gradiva moći i kod kuće slijediti postojeći program. Navedeno se učilo u prošloj generaciji pokazalo odličnim pomagalom pa se voditelji nadaju da će biti od pomoći i ovoj generaciji.

Svi upisani stariji od 18 godina moći će besplatno polaziti tečaj autogenog treninga koji će klub organizirati u listopadu. Na tečaj će moći pristupiti i zainteresirane osobe koje nisu članovi kluba.

Tajnica Karate kluba Osijek
Jasmina Gorjanski, dipl. iur.
Foto: Jasmina Gorjanski


Zadnja promjena: Nandino; 07.09.2006. 21:28; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: Bilke Post Postano: 04.09.2006. 22:13

Jel to za djecu ili i za starije? Ja bih bio Bruce Lee! osijek031.com smile

#3:   Autor: goose Post Postano: 04.09.2006. 23:24

a bore lee!??
on je veći fraer!

#4:  Re: Karate klub Osijek: upisi Autor: Bilke Post Postano: 04.09.2006. 23:29

Nitko nije veći frajer od Bruce Leea! Very Happy



VS.


#5:   Autor: goose Post Postano: 04.09.2006. 23:57

nesmijem offtopičarit,dobit ću opet packu od shefa!

bore!! bore!! boreeeeeeeeeeeee

#6:   Autor: paperje Post Postano: 05.09.2006. 0:13

bando razjarena!!!
vrat'te mi medalju!!!

#7:   Autor: Zullarian Post Postano: 04.10.2008. 14:02

lol.....ja bih bio bruce lee....Very Happy....i tko odavde vjezba karate??? zelio bih znati tko trenira karate!!! :@

#8:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.10.2008. 14:03

ja sam jednom treniro kara-te aaaaacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAaaaAAA

#9:   Autor: Zullarian Post Postano: 08.10.2008. 19:00

ok...ja vec treniram 5 godina karate Smile
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Karate klub Osijek: upisi


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::