Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » [Zimske službe] ajde ko Boga vas molim

#1:  [Zimske službe] ajde ko Boga vas molim Autor: tamna strana Post Postano: 08.12.2012. 15:41

Molim Vas da sad lijepo krenete sa pljuvacinom po zimskim službama jer ipak snijeg pada a vi još niste krenuli sa pljuvanjem
molim vas...dajte pljujte, svršavajte uživajuci kako pljujete jer ceste nisu suhe i ciste kao u sred ljeta....

zamislite....kako se zimska služba usudila ne ocistiti snijeg prije nego što ste se probudili....sram ih bilo.....

ali prije nego pocnete pljuvati....ajd barem ocistite stazu cijeli metar dužine...pa se okrenite iza sebe da vidite kako ste to ocistili

ajde što cekate....dajte si oduška.....
prvi snijeg je tu...a vi ništa ne pljujete

#2:   Autor: WalterWolf Post Postano: 08.12.2012. 16:22

ma puj di sam lopatu stavio, puj puj, zeno di je lopata sunce joj zareno, puj puj, a ni sol nisam kupio, puj puj, j... di su mi cizme, puj puj....umorih se od puj puj...

#3:   Autor: MissTake Post Postano: 08.12.2012. 17:44

evo pljujem
logiraj se na fejsbuk ... pa ćeš vidjeti veselja

#4:   Autor: Uma Post Postano: 08.12.2012. 19:04

da evo i ja pljujem. i vidim i susjedi pljuju. svi pljujemo.

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 08.12.2012. 23:18

 Ubi se od lopate danas. Ceste su prohodne, u skladu sa vremenom. Teško da može bolje, dok kod ono bjelo govno pada.

#6:   Autor: morgan Post Postano: 09.12.2012. 13:15

nema smisla se ljutiti na zimske službe,ljudi rade koliko mogu al ja se jako,jako ljutim na sugradjane koji nisu počistili pred svojim pragom.
takodjer mi je grozota prelaziti cestu jer svi prilazi na semafor ili pješački su duboko zatrpani.

#7:   Autor: !nnovation Post Postano: 09.12.2012. 16:32

ma sve ok, ovo je zbilja bilo poput ledenog doba:)

Ali nije mi jasno..cesta iza moje zgrade i okolne cestice koje su relativno nebitne i sigurno nisu prioritet, su ciste...a kirova nije..

kakva je biljska i bilje-mece?
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » [Zimske službe] ajde ko Boga vas molim


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::