Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Stella open-air film festival Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Stella open-air film festival Autor: SmokeY Post Postano: 08.08.2006. 10:59

Evo gledam zbivanja koja su obuhvacena sve do 26.08 i ne mogu se sjetiti
kad je u Osijeku bila Stella Artoise tamo gdje se sada gradi "Euro Dom"
Ako netko zna nesto o tome... npr. zasto nema ili hoce li uopce biti ove godine neka
se javi.... bas je bilo dobro sjediti vani, cuga u ruci i gromovi pice po tebi... Wink

#2:   Autor: alexia Post Postano: 08.08.2006. 11:40

poštovani smokey, uporaba dijakritičkih znakova na ovom forumu nebrojeno je puta dokazana kao nedvojbeno korisna Wink hehe
(pice, op.a.) Very Happy

što se tiče SAOaFF-a, nisam bila ni na jednom i baš si mislim kako bi mogla ove godine...ove godine kad ga nema... blje Sad

#3:   Autor: gaap Post Postano: 08.08.2006. 12:04

da nema niš ove godine, zadnji bio prije dva ljeta koliko se sjećam, bilo totalno neloše...

#4:   Autor: DanicaV Post Postano: 08.08.2006. 12:06

znam da je bilo u 07/2003.godine (zadnje što pamtim pod pokroviteljstvom Stelle)

e, ali nekada su se filmovi gledali i s druge strane STUC-a, sjedneš na brdašce, hraniš komarce i gledaš film na platnu koje je bilo postavljeno na ogradi EMŠC-a.


Zadnja promjena: DanicaV; 08.08.2006. 12:10; ukupno mijenjano 1 put.

#5:   Autor: goose Post Postano: 08.08.2006. 12:09

ja sam te zadnje godine pokupila krpelja
Very Happy

aw,šteta što tog više nema. bili su to dani...heeh

#6:   Autor: gaap Post Postano: 08.08.2006. 12:15

DanicaV je napisao/la: ›
znam da je bilo u 07/2003.godine (zadnje što pamtim pod pokroviteljstvom Stelle)

e, ali nekada su se filmovi gledali i s druge strane STUC-a, sjedneš na brdašce, hraniš komarce i gledaš film na platnu koje je bilo postavljeno na ogradi EMŠC-a.


kad? 1941.?

#7:   Autor: DanicaV Post Postano: 08.08.2006. 12:22

gaap je napisao/la: ›
kad? 1941.?


kad je Osječko ljeto mladih trajalo cijele ljetne praznike, a ne 10 dana.

znaš kako ide pjesma "jer osamdesete su bile godine......".
tamo je svojedobno prikazan film "Godina opasnog življenja" s trenutno vrlo spominjanim Mel Gibsonom........

#8:   Autor: SmokeY Post Postano: 08.08.2006. 13:08

Znaci to je bilo to od Stelle?

Kad bi barem grad mogao organizirati pa nam omoguciti kolko tolko normalan zavrsetak 8-og mjeseca a ne da citam na news-u kako je policija kupila mercedese, nove presretace itd... kao imamo brze aute po gradu.

Imam felling kao da nam hoce reci: "bjezite mladi iz grada dok jos ima nade za vas, nema ovdje buducnosti, samo penzici i vasa i nasa policija!"

#9:   Autor: DanicaV Post Postano: 08.08.2006. 13:13

SmokeY je napisao/la: ›
Znaci to je bilo to od Stelle?


da ne bude zabune, Stella je bila 2002., 2003.godine, osamdesetih je OLJM trajalooooo. ne samo filmovi, već i koncerti i sva popratna zbivanja. valjda je bilo više love za mlade.... Rolling Eyes

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.08.2006. 14:00

@Smokey, imat ces pred kraj mjeseca Pannonian i sve oko njega. Steta sto traje tako kratko... Sad

#11:   Autor: SmokeY Post Postano: 08.08.2006. 14:11

Upotpuni misao jer nisam u toku... Pannonian?
Ajd neka netko napravi anketu tipa, tipa "gdje cete danas?" i ponuditi par opcija, lokacija i tako
tek tolko da vidimo koliko je ovaj grad utonuo u dosadu!

#12:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.08.2006. 14:23

SmokeY je napisao/la: › Upotpuni misao jer nisam u toku... Pannonian?Ajd neka netko napravi anketu tipa, tipa "gdje cete danas?" i ponuditi par opcija, lokacija i tako tek tolko da vidimo koliko je ovaj grad utonuo u dosadu!


Ispod izbornika (s lijeve strane) imas kucicu za pretrazivanje. Upises "pannonian" (pazi na duplo N).

#13:   Autor: Alana Bates Post Postano: 08.08.2006. 22:16

Leteci mungos je napisao/la: ›
SmokeY je napisao/la: › Upotpuni misao jer nisam u toku... Pannonian?Ajd neka netko napravi anketu tipa, tipa "gdje cete danas?" i ponuditi par opcija, lokacija i tako tek tolko da vidimo koliko je ovaj grad utonuo u dosadu!


Ispod izbornika (s lijeve strane) imas kucicu za pretrazivanje. Upises "pannonian" (pazi na duplo N).


I koristi ovdje opciju Najava, koje ti govore kad i što se odvija u gradu ovih dana...

#14:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.08.2006. 23:22

alexia je napisao/la: ›
poštovani smokey, uporaba dijakritičkih znakova na ovom forumu nebrojeno je puta dokazana kao nedvojbeno korisna Wink hehe
(pice, op.a.) Very Happy


Hehe, treba to objasniti programeru Smile))

#15:   Autor: debeli Post Postano: 09.08.2006. 1:35

goose je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam te zadnje godine pokupila krpelja
Very Happy

aw,šteta što tog više nema. bili su to dani...heeh


Reci jel te gazda odveo kod veterinara Very Happy
Osijek031.com » Čavrljanje » Stella open-air film festival Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::