Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Krle i Inspektori snimili spot za novi singl "Ona me ne vidi"

#1:  Krle i Inspektori snimili spot za novi singl "Ona me ne vidi" Autor: Redakcija 031 Post Postano: 22.07.2012. 18:08

"Ona me ne vidi" novi je singl sve popularnije osječke rock grupe "Krle i inspektora" s kojim najavljuju novi studijski album pod nazivom "Ne vjeruj ogledalu".

Naziv novog albuma isnpiriran je refrenom njihovog velikog hita "Ogledalo" u kojem je gostovao Goran Bare. Prvi album "Šarengrad" iznjedrio je hitove "Nije to to", "Šrot", "Televizor" i druge za koje su snimljeni i odlični spotovi.

Novi album "Ne vjeruj ogledalu" je raznolik, zabavan i izuzetno dobro isproduciran a njegovo objavljivanje se očekuje sredinom listopada. Pjesma "Ona me ne vidi" će nas dobro zagrijati dok se to ne dogodi. Još danas možete pogledati spot za novi singl "Ona me ne vidi".




Pročitajte i...
Medium MDH: Krle i Inspektori [Galerija 031]
Krle i Inspektori snimili novi spot "Voli me, voli me"!
Premijera: Krle i inspektori feat. Kandžija : 'Alkohol' [mp3]
'Krle i Inspektori' uskoro izdaju album 'Šarengrad'

#2:   Autor: Provokator Post Postano: 22.07.2012. 23:17

koji je to auto ?

#3:   Autor: N.N. Post Postano: 22.07.2012. 23:48

Lotus Elise

#4:   Autor: Provokator Post Postano: 23.07.2012. 1:14

N.N. je napisao/la: ›
Lotus Elise


auuu, mnogo je lijepi

#5:   Autor: Betonski spavač Post Postano: 23.07.2012. 20:16

Stvar je tak tak ali spot je totalno jadan.TI SI MOJA BENZINA!
Osijek031.com » Vijesti » Krle i Inspektori snimili spot za novi singl "Ona me ne vidi"


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::