Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Kradljivci bicikala uhvaćeni dok su nosili zaključani bicikl

#1:  Kradljivci bicikala uhvaćeni dok su nosili zaključani bicikl Autor: Leon Post Postano: 20.06.2012. 14:56

U Firingerovoj ulici u Osijeku 18. lipnja oko 22 sata zatečen je 33-godišnjak s područja Općine Šodolovci. Policijski službenici posumnjali su da muškarac upravlja otuđenim biciklom te su ga doveli u prostorije policije. Narednoga dana sumnje su se pokazale opravdanim jer je 16-godišnji Osječanin prijavio krađu upravo takvoga bicikla u Fakultetskoj ulici u Osijeku.

Osim navedenoga kradljivca bicikla otkrivena su još dvojica. Naime, 19. lipnja oko 3,30 sati u Čevapovićevoj ulici u Osijeku policijski službenici zatekli su dva mladića iz Osijeka u dobi od 18 i 19 godina s dva bicikla od kojih je jedan bio zaključan.

Provedenim kriminalističkim istraživanjima utvrđeno je da je krađom jednoga bicikla oštećen 40-godišnji Osječanin dok je vlasnik drugoga bicikla još nepoznat. Krađama bicikala počinjena je šteta od nekoliko tisuća kuna. Protiv osumnjičenih slijede kaznene prijave.

Pogledajte i...
Kako NE vezati bicikl za stup!



Foto: Ilustracija

#2:   Autor: mzzi Post Postano: 20.06.2012. 15:29

Ima li u ovom gradu još koji pošten čovjek?

#3:   Autor: anakonda Post Postano: 20.06.2012. 15:33

...ima, obično ih možeš vidjeti pored kontejnera - novohrvatska riječ za takve ljude je bocar....

#4:   Autor: dino_bno Post Postano: 20.06.2012. 17:31

mzzi je napisao/la (Pogledaj post): › Ima li u ovom gradu još koji pošten čovjek?


francika

#5:   Autor: francika Post Postano: 20.06.2012. 21:06

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
mzzi je napisao/la (Pogledaj post): › Ima li u ovom gradu još koji pošten čovjek?


francika

Pa gdje sam ti baš ja pao na pamet. Smile

Ovo sam shvatio ozbiljno, a ne da me podjebavaš. Hvala na komplimentu!

#6:   Autor: Inertia Post Postano: 20.06.2012. 21:43

Nadam se da će moj bicikl isto tako nekom pukom srećom pronaći...i dati mi pet minuta nasamo s onim tko mi ga je ukrao.

#7:   Autor: alex os Post Postano: 20.06.2012. 21:44

možda je čovjeku falilo ljubavi, pa je odlučio prodati bicikl i za nekoliko stotica kupiti pola sata ljubavi .....ili možda cijeli sat....ovisno o modelu
Osijek031.com » Vijesti » Kradljivci bicikala uhvaćeni dok su nosili zaključani bicikl


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::