Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Zidane Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:

#1:  Zidane Autor: 8 Post Postano: 10.07.2006. 13:11

Najbolji igrač ili prvorazredan primitivac?

Bez obzira što ti netko kaže, nikad ne poteži prvi. Velika većina se solidarizira s njim: "Jadničak, ovaj ga je isprovocirao..."

Što god mislili o njegovom umijeću, mislim da mu to ne daje za pravo da nekoga divljački obori glavom. Osim toga, prsna kost puca kao keramička balerina...
Mislim da su Talijani dobili bolje savjetovanje psihologa.

Jeste vidjeli, što kažete?

#2:   Autor: yellowica Post Postano: 10.07.2006. 13:12

mene boli briga... on je za mene i dalje frajer ...

#3:   Autor: gaap Post Postano: 10.07.2006. 13:15

ko je taj zidane!? ne kužim!

#4:   Autor: paperje Post Postano: 10.07.2006. 13:28

ja nemam pojma o čemu se radi i DOBRO MI JE!!!

#5:   Autor: anakonda Post Postano: 10.07.2006. 13:33

...nogomet, provokacija, udarac glavom u prsa, crveni karton i pobjeda Italije na SP...o tome se radi Smile...

#6:   Autor: kromosom Post Postano: 10.07.2006. 13:36

nakon svega što je napravio mislim da mu se ne može suditi samo zbog jednog trenutka, koje doživi svaki igrač.. zidane za mene i dalje ostaje jedna od najvećih legendi

#7:   Autor: 8 Post Postano: 10.07.2006. 13:39

paperje je napisao/la: ›
ja nemam pojma o čemu se radi i DOBRO MI JE!!!

Bravo za tebe. http://www.hr-netiquette.org/pravila/#forumi

gaap je napisao/la: ›
ko je taj zidane!? ne kužim!

Onda ovo nije nit za tebe. Zapravo, ni jedna tema koju ja počnem nije za obješenjake i antisve-gunđala. http://www.hr-netiquette.org/pravila/#forumi

yellowica je napisao/la: ›
mene boli briga... on je za mene i dalje frajer ...

Asanović je bio balkanska seljačina i za puno manje, a s puno više elegancije je "prizemljivao"... Licemjerje?

#8:   Autor: 8 Post Postano: 10.07.2006. 13:43

klorofil je napisao/la: ›
nakon svega što je napravio mislim da mu se ne može suditi samo zbog jednog trenutka, koje doživi svaki igrač.. zidane za mene i dalje ostaje jedna od najvećih legendi


I najgori kriminalci nisu kreteni svaki dan, nego samo nekoliko puta u godini.

Što je s fair-playom, ili je Zidane toliko zadužio svjetski nogomet pa se i najgnjusniji barbarski ispadi pripisuju umoru i pravdaju vjerojatnom, ali ipak navodnom, provokacijom braniča kojemu je to posao?

#9:   Autor: anakonda Post Postano: 10.07.2006. 13:45

...mislim da je ključna riječ samokontrola...i da je najveći na svijetu neznamnijatko, ne mogu opravdati fizički nasrtaj, pa čak ni u nogometu...

#10:   Autor: paperje Post Postano: 10.07.2006. 14:02

sad mi čist neugodno... Embarassed

#11:   Autor: BiglBagl Post Postano: 10.07.2006. 15:27

Materazzi je NAJVEĆI NOGOMETNI OLOŠ ,NAJNIŽI NIVO LJUDSKOG POSTOJANJA i IMBECILI KOJI NIJE DOSTOJAN ŽIVLJENJA!! TREBAO GA JE "ZIZOU" POLOMITI I RASKOMADATI DA MU SE IZGUBI SVAKI TRAG POSTOJANJA. DA MU JE I GLAVU OTKINUO OPET BI "ZIZOU" BIO U PRAVU...postoje stvari koje su važnije od nogometa! Svi mi imamo "breakpoint" preko koje neide dalje!

#12:   Autor: Marigold Post Postano: 10.07.2006. 16:26

Mene baš zanima šta mu je ovaj rekao pa je Zidane smračio jer inače on je uvijek hladan za takve stvari...
Ne zamjeram mu što je to napravio, smračio je, to se dogodi svakom igraču-dobio je crveni i kraj priče...

#13:   Autor: Allende Post Postano: 10.07.2006. 16:33

Moj ujak kaže:"Nit' je pizza jelo, nit' je talijan čovjek, niti je Fiat auto"...Bez obzira šta mu je ovaj rekao, igrač njegovog kalibra i autoriteta si ne smije tako nešto dozvoliti, pogotovo ne u finalu svjetskog prvenstva.

#14:   Autor: 8 Post Postano: 10.07.2006. 19:30

Allende je napisao/la: ›
Moj ujak kaže:"Nit' je pizza jelo, nit' je talijan čovjek, niti je Fiat auto


Nit je riba meso, nit je Dalmatinac čo'ek. Kad smo kod tih predrasuda, poznata je ona da su Talijani prgavi. Za Materazzija se posebno zna da je velemajstor destrukcije. Svaka ga ekipa ima, recimo Emerson u Brazilu.

Samo, kako to da je ipak dobio nagradu za najboljega? Kladim se da su već danas diljem svijeta frustrirani klinci diljem planeta udarali protivnike u maniri francuske nogometne legende.

Kako to nitko nije shvatio?

I interesantna reakcija francuskih dužnosnika, od izbornika do predsjednika - svi ga štite.

#15:   Autor: --- Post Postano: 10.07.2006. 23:37

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › Mene baš zanima šta mu je ovaj rekao pa je Zidane smračio jer inače on je uvijek hladan za takve stvari...
Ne zamjeram mu što je to napravio, smračio je, to se dogodi svakom igraču-dobio je crveni i kraj priče...


a ja sam dobio žuti zbog kave...čini se da sam čak dobro prošao... Very Happy
Osijek031.com » Sport » Zidane Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::