Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Tamburaški sastav 'Kas' snimio novi spot za pjesmu "Slušaj mene, nema greške"

#1:  Tamburaški sastav 'Kas' snimio novi spot za pjesmu "Slušaj mene, nema greške" Autor: Redakcija 031 Post Postano: 21.03.2012. 20:11

Tamburaški sastav Kas iz Osijeka je snimio novi spot za pjesmu "Slušaj mene, nema greške" koja je na 7. glazbenom festivalu "Šokačke pisme" u Županji u konkurenciji od 25 pjesama u polufinalnoj večeri ušla s još dvije pjesme u finalnu večer.

Tamburaški sastav Kas osnovan je u ožujku 2009. godine, sa sjedištem u Osijeku. Želja za napretkom i uživanjem u kvalitetnoj tamburaškoj glazbi okupila je šest tamburaša, koji su nakon godina poznanstva i sviranja u drugim sastavima odlučili krenuti zajedno i ostvariti postavljene ciljeve. Momci koji su godinama "pekli" tamburaški zanat konačno su se stopili u jedan tamburaški sastav i rekli: "E, to je to!"

Sastav čine:
- Nikola Anić - prim
- Daniel Kovačević - basprim
- Ivan Meteš - basprim
- Dinko Glavaš - basprim
- Miloš Grubić - bas
- Marko Kovačević - kontra



Službeni spot tamburaškog sastava "Kas" za pjesmu "Slušaj mene, nema greške"
Tekst/glazba/arr. - Hrvoje Juzbašić

Production - Exitus Produkcija
Directed - Ivan Majić
Camera - Ivan Majić/Tin Jerger
Editing - Ivan Majić
Lighting - Sanjin Sejdinović

#2:   Autor: perica_snk Post Postano: 22.03.2012. 12:10

Odličan! Samo tako, ekipa Smile

#3:   Autor: nicoll Post Postano: 22.03.2012. 16:19

Perica je sto posto iz Kas-a Smile

#4:   Autor: mzzi Post Postano: 22.03.2012. 19:00

Odličan vokal, al tekst glup Very Happy

#5:   Autor: haragei Post Postano: 22.03.2012. 22:54

spot je malo jeftin...vokal i tekst odlični....da, poznajem ih sve, čak i plavušu Smile

#6:   Autor: perica_snk Post Postano: 23.03.2012. 8:43

nicoll je napisao/la: ›
Perica je sto posto iz Kas-a Smile


nije, ali proguglaj malo Kas, pa vidi, možda se i tebi svidi Wink
Osijek031.com » Vijesti » Tamburaški sastav 'Kas' snimio novi spot za pjesmu "Slušaj mene, nema greške"


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::