Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » MONOLOG ili DIJALOG Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  MONOLOG ili DIJALOG Autor: DanicaV Post Postano: 27.06.2006. 22:36

nije audicija.
ako imate što za reći, pucajte.......
nitko ne mora odgovoriti.

#2:  Re: MONOLOG ili DIJALOG Autor: --- Post Postano: 28.06.2006. 1:08

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › nije audicija.
ako imate što za reći, pucajte.......
nitko ne mora odgovoriti.


iz kog oružja?
i tko je meta? Very Happy

#3:   Autor: Alana Bates Post Postano: 28.06.2006. 7:11

Na šta se treba nešto reći? Ili je tema slobodna? Ja danas (opet) idem na ispit, jedan sam položila jučer, ovaj ću past danas. Pa onda još jedan do dva i idem na godišnji... na kojem ću opet učit ne bih li uskoro i diplomirala (jer me sve to skupa sekira).

Ali želim ono što sam već spomenula: puki i ja na Dravi, pijemo pivo i sviramo gitaru. Već tri mjeseca nisam ništa čitala iz gušta, sve mi se nešto namnožilo nepročitanog chick lita na polici, hoću ponovno čitati.
I hoću ponovno pisati, jer sad kad ne mogu, imam osjećaj da blokade kao da nikad nije ni bilo. Actually, sad mi se čak i obavlja veliko kućno spremanje. I kuha mi se (jer, kako kaže fatcat, kuhanje je umjetnost - jer je apparently sve što muškarci rade umjetnost, a sve što žene rade - je kućanski posao. Uključujući tu i goblen i heklane tabletiće, kojih u mojoj kući definitivno neće biti), i želim ići na kupanje i gledati filmove, i sve.
Nemam velike planove. Ali kad nema mjesta za njih.
(ofaaai, ja sam se sad malo ispuhala, hvala lijepo i doviđenja)

#4:   Autor: fatcat Post Postano: 28.06.2006. 7:25

Alana Bates je napisao/la: ›
I kuha mi se (jer, kako kaže fatcat, kuhanje je umjetnost - jer je apparently sve što muškarci rade umjetnost, a sve što žene rade - je kućanski posao.
Kuhanje je umjetnost... Najbolji kuhari su muskarci ali i zene imaju svoj doprinos. Treba netko prati sudje (trazim sljem).
Nisam sugaran dali sve sto muskarci rade moze biti umjetnost ali ako uzmemo razumijevanje zena u obzir, to je umjetnost.

#5:   Autor: Alana Bates Post Postano: 28.06.2006. 7:29

Sve su to mame krive: svaka od njih je rodila malog Einsteina, malog Newtona, malog... nešto. I onda nije ni čudo da nijedna žena nije dovoljno dobra za njih.
Ih, al misliš da ja neću bit takva kad budem mama?

#6:   Autor: fatcat Post Postano: 28.06.2006. 7:39

Alana Bates je napisao/la: ›
Sve su to mame krive: svaka od njih je rodila malog Einsteina, malog Newtona, malog... nešto. I onda nije ni čudo da nijedna žena nije dovoljno dobra za njih.
Ih, al misliš da ja neću bit takva kad budem mama?
Sigurno da hoces, sve su mame iste. Zato ih zovemo zlatne...

#7:   Autor: DanicaV Post Postano: 28.06.2006. 7:41

eto, super, što god da napišete ne može da ne spada pod temu..........

@Alana,

nadam se da je ispit dobro prošao i da nisi ošinula.....

#8:   Autor: anakonda Post Postano: 28.06.2006. 9:44

...ljeto u zagrebu smrdi više nego u bilo kojem drugom gradu na svijetu...beton se užari do faze topivosti, a u mom predgrađu jedini način za osvježenje je da si kupim mali plastični bazen...jer prva veća voda je na drugom kraju velegrada do kojeg mi treba bar 2,5 sata...i zato mi jako fali kopika...ali...i ja ću uskoro na godišnji, cijeli 8.mjesec, da se pohvalim, i tada ni dva dana u komadu ne želim provesti ovdje...toliko je vruće da ne postoji način da se rashladim na ovom betonu...a klima uređaji mi stvaraju zdravstvene probleme...bilježim se sa štovanjem...

#9:  Re: MONOLOG ili DIJALOG Autor: DanicaV Post Postano: 28.06.2006. 9:48

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › nije audicija.
ako imate što za reći, pucajte.......
nitko ne mora odgovoriti.


iz kog oružja?
i tko je meta? Very Happy


Tema je slobodna. Možeš sam sebi biti meta.

#10:   Autor: BiglBagl Post Postano: 28.06.2006. 9:50

Može li ovdje pisati i netko tko nepripada studentskoj populaciji a da to ne izazove zgražanje?

#11:   Autor: DanicaV Post Postano: 28.06.2006. 9:53

BiglBagl je napisao/la: ›
Može li ovdje pisati i netko tko nepripada studentskoj populaciji a da to ne izazove zgražanje?


nisu ovdje svi studenti, ima nas svakakvih (ako si primijetio, nije svatko napisao koliko ima godina), prema tome, šibaj.......

#12:   Autor: BiglBagl Post Postano: 28.06.2006. 9:59

...ajd' dobro....obično se na forumima okupi jedna ekipa pa tko god uskoči sa strane nema baš prolaz.. pa htjedoh vidjeti jeli i ovdje tome tako

#13:   Autor: DanicaV Post Postano: 28.06.2006. 10:01

BiglBagl je napisao/la: ›
...ajd' dobro....obično se na forumima okupi jedna ekipa pa tko god uskoči sa strane nema baš prolaz.. pa htjedoh vidjeti jeli i ovdje tome tako


meni je ovo prvi forum, lupam k'o Maksim po diviziji. netko odgovori, netko ne.......

#14:   Autor: BiglBagl Post Postano: 28.06.2006. 10:09

...i to je OK...a kad je okey, jedno trivijalno pitanje za tebe Danice...ono kao...jel ideš na more ovo ljeto..ha, nije baš originalno pitanje ali za početak vjerujem da može proć'..

#15:   Autor: Leon Post Postano: 28.06.2006. 10:16

BiglBagl je napisao/la: › ...ajd' dobro....obično se na forumima okupi jedna ekipa pa tko god uskoči sa strane nema baš prolaz.. pa htjedoh vidjeti jeli i ovdje tome tako


Khm, ovdje ne prolaze samo oni koji ni ne pokusaju uskociti. ;-) Ovo mogu potvrditi svi oni koji su se odvazili napraviti taj korak...
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » MONOLOG ili DIJALOG Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::