Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » želim... Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  želim... Autor: yellowica Post Postano: 25.06.2006. 16:05

jako želim malu maltezericu ili maltezera... zanima me da li netko ima iskustva s tom vrstom pasa ili jednosavnije KOJEG biste mi psa preporučili za MALI stan??? Question

#2:   Autor: paperje Post Postano: 25.06.2006. 16:18

jazavčara! ali ne slušaj me, apsolutno sam pristrana, slaba na "kobasičare"... Smile
preporučam ti da ako već možeš, pružiš ugodni dom psiću iz azila. u svakom slučaju, neovisno o tomu koje je pasmine, znaj da iziskuje puno strpljenja, vremena, volje i pažnje, a isto ti vraća mnogostruko.
što god odlučila, potrudi se da nabaviš štene. preodgoj odrasloga psa jako je zahtjevan i mukotrpan dok malecki lako i relativno brzo uče. puno sreće s malim vau vau-om.
joj, mislim da ti već zavidim, a još nisi ni nabavila ćuku...

#3:   Autor: DanicaV Post Postano: 25.06.2006. 22:14

yellowica je napisao/la: ›
jako želim malu maltezericu ili maltezera... zanima me da li netko ima iskustva s tom vrstom pasa ili jednosavnije KOJEG biste mi psa preporučili za MALI stan??? Question


nijednog, nemoj mučiti životinje.

#4:   Autor: --- Post Postano: 25.06.2006. 23:24

ja želim kavu.

#5:   Autor: DanicaV Post Postano: 25.06.2006. 23:33

gazda777 je napisao/la: ›
ja želim kavu.


dugo nisi to spominjao.

#6:   Autor: --- Post Postano: 25.06.2006. 23:35

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
ja želim kavu.


dugo nisi to spominjao.


nisam bio u (kofeinskoj) krizi... Razz

#7:   Autor: yellowica Post Postano: 26.06.2006. 8:57

ne želim ih mučiti... imala sam shar pei-a 9 godina, i nije se mučio... bar mislim da mu je bilo ugodno...
sada želim nešto malo...
jer manji je stan..

#8:  Re: želim... Autor: :::Bruno::: Post Postano: 07.07.2006. 11:24

kupi bijelog mišića onda osijek031.com smile .....šta će ti ker... to će ti pišati i kenjati po stanu...i biti će puno dlaka svuda Confused

#9:  Re: želim... Autor: roca Post Postano: 07.07.2006. 12:40

patuljasti pinč! Idealan za mali stan.

#10:   Autor: toni Post Postano: 07.07.2006. 12:56

Pitbull Smile

#11:   Autor: Alana Bates Post Postano: 08.07.2006. 18:50

Ja bih uvijek prvo otišla do azila riješit ih muke što se tiče bar jednog psa: možda ti se neki izgubljeni lutalica svidi.
Maltezeri imaju dosta dlaka, pa možda stvarno da ti je neki mali kratkodlaki psić: jazavčar, bigl, nešto takvo...
Ipak, meni je nekako čudno držati psa u stanu, moj pas je cijelo vrijeme vani na dvorištu (prokleti pomahnitali terijer, radi recke koliko je nogavica otrgao, a neku noć je cijelu noć kihao, valjda su mu komarci ušli u nos...)

#12:   Autor: DanicaV Post Postano: 08.07.2006. 19:13

@Alana,

ovo što se tiče azila je prava ideja!
u azilu je gužva, kažu pouzdani izvori.
a sve one velike ljubitelje životinja, koji ih nakon nekoliko mjeseci odvezu u nepoznato i ostave na cesti........bih izbacila iz aviona u nepoznato pa neka se snalaze.
ako nisu u stanju odgovorni brinuti se za životinju, neka ih ne uzimaju.

#13:   Autor: tonya Post Postano: 09.07.2006. 18:50

Tako je, bolje uzmi nekog mješanca, pomalo ofucanog. Okupaj ga i pruži mu ljubav, pa će ti biti zahvalan. Ne volim rasne pse, djeluju mi pomalo umišljeno. Kao nacisti među psima - čiste krvi i blabla... Ja imam zločestog križanca i ne bih ga mijenjala za tri pudle s pedigreom!

#14:   Autor: DanicaV Post Postano: 09.07.2006. 21:52

tonya je napisao/la: ›
Tako je, bolje uzmi nekog mješanca, pomalo ofucanog. Okupaj ga i pruži mu ljubav, pa će ti biti zahvalan. Ne volim rasne pse, djeluju mi pomalo umišljeno. Kao nacisti među psima - čiste krvi i blabla... Ja imam zločestog križanca i ne bih ga mijenjala za tri pudle s pedigreom!


a i pametniji su......
križanjem su dobili sve najbolje od svojih potomaka.
(gotovo da bi se moglo primijeniti i na ljude)

p.s.
pudle su bljak

#15:   Autor: yellowica Post Postano: 10.07.2006. 12:33

i meni su pudle bljak... možda stvarno odem do azila, ili udomim neko malo štene koje će završiti u azilu...
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » želim... Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::