Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Matrix: Crazibiza [FOTO + VIDEO]

#1:  Matrix: Crazibiza [FOTO + VIDEO] Autor: Redakcija 031 Post Postano: 11.02.2012. 9:51

U Matrixu je sinoć nastupio mađarski dvojac Crazibiza. Momci su odličnim nastupom zabavili publiku do ranih jutarnjih sati. Crazibiza ima više od 50 izdanja u 2011. godini što ih čini jednim od najtalentiranijh dvojaca na svjetskoj glazbenoj sceni. Pogledajte tko je sve bio i kako se zabavljalo u galeriji fotografija...

Galerija 031: Matrix: Crazibiza
[Foto: Dino Spaić, Mario A. Benc][10.02.2012. Matrix]

Video 031: Crazibiza [by Mario A. Benc]




Najava 031: Matrix: Crazibiza


Zadnja promjena: Redakcija 031; 11.02.2012. 16:46; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: rafa Post Postano: 11.02.2012. 11:11

Slika 15.Bas ova dama u crvenoj kosi sto je i na naslovnoj strani ufotkana.Obukla je pulover na V izrez a pune grudi joj bubuljica,bljak.Pa jel nevidi prije izlaska sebe u ogledalo na cega lici i sta joj stoji uz tijelo..

#3:   Autor: Defiant Post Postano: 11.02.2012. 12:29

rafa je napisao/la: ›
Slika 15.Bas ova dama u crvenoj kosi sto je i na naslovnoj strani ufotkana.Obukla je pulover na V izrez a pune grudi joj bubuljica,bljak.Pa jel nevidi prije izlaska sebe u ogledalo na cega lici i sta joj stoji uz tijelo..

Možda lovi nekoga 'ko ima fetiš na takve stvari...

#4:   Autor: Besmrtnik_Turms Post Postano: 11.02.2012. 12:31

rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Slika 15.Bas ova dama u crvenoj kosi sto je i na naslovnoj strani ufotkana.Obukla je pulover na V izrez a pune grudi joj bubuljica,bljak.Pa jel nevidi prije izlaska sebe u ogledalo na cega lici i sta joj stoji uz tijelo..


ma treba zabranit to slikanje, pijem i oblijem se vani i onda me diklić fotografira i objavi na portalu. Rolling Eyes
refo, lega, zbog čeg se ti živciraš Very Happy

#5:   Autor: rafa Post Postano: 11.02.2012. 12:37

Besmrtnik_Turms je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Slika 15.Bas ova dama u crvenoj kosi sto je i na naslovnoj strani ufotkana.Obukla je pulover na V izrez a pune grudi joj bubuljica,bljak.Pa jel nevidi prije izlaska sebe u ogledalo na cega lici i sta joj stoji uz tijelo..


ma treba zabranit to slikanje, pijem i oblijem se vani i onda me diklić fotografira i objavi na portalu. Rolling Eyes
refo, lega, zbog čeg se ti živciraš Very Happy


Ma tko se živcira,nego kad sam joj vidio grudi nisam mogao ručati:) a onaj gore lik Defiant govori kako netko ima fetiš na bubuljice hahahahaah,pa taj onda mora imati želudac kao prljava karašica:)ujjjj fujj.

#6:   Autor: Stella1989 Post Postano: 11.02.2012. 13:22

rafa je napisao/la: ›
Ma tko se živcira,nego kad sam joj vidio grudi nisam mogao ručati:) a onaj gore lik Defiant govori kako netko ima fetiš na bubuljice hahahahaah,pa taj onda mora imati želudac kao prljava karašica:)ujjjj fujj.

Jesi kad čuo za sarkazam? Wink

#7:   Autor: nake_rado Post Postano: 11.02.2012. 13:26

Besmrtnik_Turms je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Slika 15.Bas ova dama u crvenoj kosi sto je i na naslovnoj strani ufotkana.Obukla je pulover na V izrez a pune grudi joj bubuljica,bljak.Pa jel nevidi prije izlaska sebe u ogledalo na cega lici i sta joj stoji uz tijelo..


ma treba zabranit to slikanje, pijem i oblijem se vani i onda me diklić fotografira i objavi na portalu. Rolling Eyes
refo, lega, zbog čeg se ti živciraš Very Happy

On je diklić zato što si se ti oblijo i što te sad cijeli internet ima priliku vidjet u takvom užasnom stanju. Mislim da nije njegova krivica što ćeš se recimo stidit zbog nekih slika dan kasnije.

#8:   Autor: Besmrtnik_Turms Post Postano: 11.02.2012. 13:35

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Besmrtnik_Turms je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Slika 15.Bas ova dama u crvenoj kosi sto je i na naslovnoj strani ufotkana.Obukla je pulover na V izrez a pune grudi joj bubuljica,bljak.Pa jel nevidi prije izlaska sebe u ogledalo na cega lici i sta joj stoji uz tijelo..


ma treba zabranit to slikanje, pijem i oblijem se vani i onda me diklić fotografira i objavi na portalu. Rolling Eyes
refo, lega, zbog čeg se ti živciraš Very Happy

On je diklić zato što si se ti oblijo i što te sad cijeli internet ima priliku vidjet u takvom užasnom stanju. Mislim da nije njegova krivica što ćeš se recimo stidit zbog nekih slika dan kasnije.


Pokušavaš pametovat a pišeš gluposti.
Ne, nije on zato diklić - kakva ti je to analogija i zaključivanje?! ja sam se oblio jer volim osječko. To nije užasno stanje, ono je predivno. Diklić je jer je u čeki i dolazi za moj stol i tura objektiv, slika, postavlja fotografije bez pitanja. Naravno da ne može svakoga pitati jel mu smeta ako moju sliju objavi na internet, a kad ga lijepo zamolimo da ne slika taj stol di smo mi onda mi preokrene očima.

#9:   Autor: zeros Post Postano: 11.02.2012. 16:35

Video 031: Crazibiza [by Mario A. Benc]


#10:   Autor: nake_rado Post Postano: 11.02.2012. 18:33

Besmrtnik_Turms je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Besmrtnik_Turms je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Slika 15.Bas ova dama u crvenoj kosi sto je i na naslovnoj strani ufotkana.Obukla je pulover na V izrez a pune grudi joj bubuljica,bljak.Pa jel nevidi prije izlaska sebe u ogledalo na cega lici i sta joj stoji uz tijelo..


ma treba zabranit to slikanje, pijem i oblijem se vani i onda me diklić fotografira i objavi na portalu. Rolling Eyes
refo, lega, zbog čeg se ti živciraš Very Happy

On je diklić zato što si se ti oblijo i što te sad cijeli internet ima priliku vidjet u takvom užasnom stanju. Mislim da nije njegova krivica što ćeš se recimo stidit zbog nekih slika dan kasnije.


Pokušavaš pametovat a pišeš gluposti.
Ne, nije on zato diklić - kakva ti je to analogija i zaključivanje?! ja sam se oblio jer volim osječko. To nije užasno stanje, ono je predivno. Diklić je jer je u čeki i dolazi za moj stol i tura objektiv, slika, postavlja fotografije bez pitanja. Naravno da ne može svakoga pitati jel mu smeta ako moju sliju objavi na internet, a kad ga lijepo zamolimo da ne slika taj stol di smo mi onda mi preokrene očima.

U kojem si ti dijelu gore napomenio da ste ga zamolili da ne fotka? Il smo to trebali samo zaključit po tom što si rekao da je diklić?
Osijek031.com » Vijesti » Matrix: Crazibiza [FOTO + VIDEO]


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::