Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Reklame na tv za ulazak u EU Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1: Bad ! Reklame na tv za ulazak u EU Autor: grrricko Post Postano: 16.07.2011. 10:24

promo spotovi koji se vrte na tv,a za ulazak u EU,napravljeni su ispod svake
razine dostojanstva...obraćaju se stanovnicima kao maloumnicima,ili ljudima koji
imaju problema u razvoju....krajnje nakaradno+neuvjerljiva gluma....strašno...
dno dna....

#2: Bad ! Re: Reklame na tv za ulazak u EU Autor: Ingo Post Postano: 16.07.2011. 10:29

grrricko je napisao/la (Pogledaj post): › promo spotovi koji se vrte na tv,a za ulazak u EU,napravljeni su ispod svake
razine dostojanstva...obraćaju se stanovnicima kao maloumnicima,ili ljudima koji
imaju problema u razvoju....krajnje nakaradno+neuvjerljiva gluma....strašno...
dno dna....


slazem se ... ali stvarnost je drugacija ... mi zivimo u zemlji prepunoj maloumnika s problemima u razvoju, imbecila ....

da nije tako ... zar bi bio 20 godina hdz na vlasti ? ... koji je u tih 20 godina uspio otjerati s politicke scene sve sto valja ... i sada postoji samo hdz i njegovi klonovi ... osakaceni sdp i jos nesto marginalaca Sad

#3:   Autor: Uma Post Postano: 16.07.2011. 10:43

povracam svaki puta kad ih vidim, sva sreca pa ne gledam tv tako cesto.

#4:   Autor: grrricko Post Postano: 16.07.2011. 11:02

ovakova bi reklama trebala ljude educirat...
nemoš vjerovat.....koje to osmislio..

#5:   Autor: tranquilize Post Postano: 16.07.2011. 11:02

propagandno smece , sav taj zar koji HDZ i SDP ispoljavaju u pitanjima ulaska u EU (citaj potpisivanje svega sto im ture pod nos, odustajanje od svih gospodarskih grana koje imaju potencijal za razvoj u buducnosti, saginjanje pred svim clanicama EU koje ucjenama stite svoja gospodarstva...) jos samo dodatno potice sve pri zdravom razumu da zaokruze NE za ulazak, iako to u biti nece znaciti nista i u EU cemo ici htjeli mi to ili ne...
previse je maloumnih kojima ce te reklame i govori nasih vrlih politicara isprati mozak, a i za sam "referendum" je predvidjeno da se ponavlja sve dok narod/ovce ne kazu da... (u krajnjem slucaju nece ga ni odrzati ili ce ga namjestiti)

#6:   Autor: Ingo Post Postano: 16.07.2011. 12:33

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › ... jos samo dodatno potice sve pri zdravom razumu da zaokruze NE za ulazak, ...


zaokružiše oni "ne" ... i onda odu na bauštelu u njemačku, ili brati jabuke u austriju ... a nekima se i posreći pa čiste klozete u švedskoj.

#7:   Autor: MissTake Post Postano: 16.07.2011. 13:07

Kao da se nas pita da li zelimo u EU

#8:   Autor: Bojo Post Postano: 16.07.2011. 13:53

pustite to....ima u ovoj državi tko je zadužen za istinu....

#9:   Autor: Uma Post Postano: 16.07.2011. 14:04

MissTake je napisao/la: ›
Kao da se nas pita da li zelimo u EU

baš

#10:   Autor: tranquilize Post Postano: 16.07.2011. 14:39

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › ... jos samo dodatno potice sve pri zdravom razumu da zaokruze NE za ulazak, ...


zaokružiše oni "ne" ... i onda odu na bauštelu u njemačku, ili brati jabuke u austriju ... a nekima se i posreći pa čiste klozete u švedskoj.


ma naravno Wink
cim udjemo u EU gospodarski cemo procvjetati , sve ce se samo od sebe popraviti, vise necemo imati kriminalce na vlasti jer hej kako bi to samo proslo u naprednoj civiliziranoj EU, pa HDZ , SDP i mala koalicijska potrckala ciji su clanovi pokrali i unistili drzavu strepe pred EU i cine sve da nas ulazak tamo zakoce !!!!!..... ups

ako vam je jedini argument za ulazak u EU mogucnost zaposlenja izvan hrvatske... Laughing
ma svi samo vas cekaju da se odlogirate sa foruma te da vam ponude bolje poslove od baustele/branja jabuka... ups

oni sa zanimanjima koja su trenutno trazena u EU i drugdje vec sada mogu bez puno problema otici izvan hr... ostali mogu samo mastati i sad i kad udjemo u EU, eh da + 7 godina Laughing

#11:   Autor: grrricko Post Postano: 16.07.2011. 15:04

jedino tko je profitirao u toj priči,je neka firma što je uzela ogromne novce da snimi te bedastoće
od tzv..reklama....naravno,opet državnog novca

#12:   Autor: fear of the dark Post Postano: 16.07.2011. 15:10

Meni su te reklame u rangu s onom za eko kuglu i slične gluposti...
čista debilana....

#13: Bad ! Re: Reklame na tv za ulazak u EU Autor: PEGY Post Postano: 16.07.2011. 16:13

grrricko je napisao/la (Pogledaj post): › promo spotovi koji se vrte na tv,a za ulazak u EU,napravljeni su ispod svake
razine dostojanstva...obraćaju se stanovnicima kao maloumnicima,ili ljudima koji
imaju problema u razvoju....krajnje nakaradno+neuvjerljiva gluma....strašno...
dno dna....


osijek031.com smile
isto to sam pomislila kada sam čula prvu radioreklamu i to još namjenjenu studentima

#14: Bad ! Re: Reklame na tv za ulazak u EU Autor: Brick Top Post Postano: 16.07.2011. 21:21

Negdje sam pročitao da (komercijalne tv kuće) RTL i NovaTV ne naplaćuju emitiranje ovih reklama. Pametnome dosta Wink

#15: Bad ! Re: Reklame na tv za ulazak u EU Autor: grrricko Post Postano: 16.07.2011. 21:58

našao sam na NET-u podatak da je promidžba koštala 15 mil.kuna...
ludilo... Mad
Osijek031.com » Politika » Reklame na tv za ulazak u EU Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::