Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Autobusni kolodvor: danas otvorenje novog, a uskoro zatvaranje starog Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Autobusni kolodvor: danas otvorenje novog, a uskoro zatvaranje starog
03.06.2011. 11:00
Autor: Redakcija 031
Post Postano: 03.06.2011. 8:59

Danas (petak, 3. lipnja 2011.), nakon mnogih prolongiranja i probijanja rokova, održat će se svečano otvorenje novog osječkog Autobusnog kolodvora! U svečanom otvorenju, koje počinje u 11 sati, sudjelovat će i gradonačelnik Krešimir Bubalo. Kolodvor se nalazi na adresi Bartola Kašića bb, nedaleko Željezničkog kolodvora te starog Autobusnog kolodvora, koji će se u sljedećih nekoliko dana zatvoriti kad kreće i obnova Kašićeve ulice na tom potezu.

KLIK: Uz pjesmu, ples i prozivke otvoren novi autobusni kolodvor!

S novim autobusnim kolodvorom, Osijek je dobio i novg pružatelja kolodvorskih usluga, pa to više nije domaći Panturist, nego sve prisutnija APP Požega. Osim osječkim, požeško Autoprometno poduzeće d.d. upravlja i s kolodvorima u Požegi, Slavonskome Brodu, Pakracu i Novoj Gradiški.

Foto: Daniel Antunović








Pročitajte i...
Otvorenje novog autobusnog kolodvora tek u lipnju?
Autobusni kolodvor mora biti završen do Dana žena
Osijek 1. ožujka dobiva novi autobusni kolodvor [Vijesti Osječke]
APP Požega istisnuo Panturist, otvorenje kolodvora u veljači


Zadnja promjena: Redakcija 031; 03.06.2011. 14:06; ukupno mijenjano 6 put/a.

#2:   Autor: sale car Post Postano: 03.06.2011. 9:01

ne mogu vjerovati da će se i ovo konačno dogoditi... zato i je jučer bila nevrijeme sa tučom...

#3:  Re: Autobusni kolodvor: danas otvorenje novog, a uskoro zatvaranje starog Autor: redhead Post Postano: 03.06.2011. 9:44

stvarno, napokon da i mi imamo normalan autobusni kolodvor i da nas nije sramota pokazati ga. samo da sve proradi kako treba.

#4:  Re: Autobusni kolodvor: danas otvorenje novog, a uskoro zatvaranje starog Autor: Stella1989 Post Postano: 03.06.2011. 11:12

Suupeer!! osijek031.com smile

#5:  Re: Autobusni kolodvor: danas otvorenje novog, a uskoro zatvaranje starog Autor: Noelle Post Postano: 03.06.2011. 11:19

Toplo se nadam da će zaposliti neke nove ljude na šalterima, jer one stare njuške su odbojne i toliko neljubaznToe da ne bi smjeli raditi s ljudima.

#6:   Autor: chosen Post Postano: 03.06.2011. 11:37

Noelle je napisao/la: ›
Toplo se nadam da će zaposliti neke nove ljude na šalterima, jer one stare njuške su odbojne i toliko neljubaznToe da ne bi smjeli raditi s ljudima.


uzeo si mi slova s tipkovnice ^^ baš to...napokon normalan kolodvor još samo da zaposle normalne ljude....

#7:   Autor: multi Post Postano: 03.06.2011. 11:50

i ja se toplo nadam da 031 dobije normalne forumaše za normalan forum..a ako se k tome još odljepe sa svojih fotelja i zaposle za šalterom novog autobusnog kolodvora i pokažu sav svoj optimizam i nadnaravnu pristojnost..to bi bilo odlično Smile

#8:   Autor: poison_ivy Post Postano: 03.06.2011. 12:13

lo0l
a na sta ce to izgledati, ovako "polu-gotovo"

#9:   Autor: oftopik Post Postano: 03.06.2011. 12:23

poison_ivy je napisao/la (Pogledaj post): › lo0l
a na sta ce to izgledati, ovako "polu-gotovo"


na polu-pano

#10:   Autor: Noelle Post Postano: 03.06.2011. 12:25

multi je napisao/la (Pogledaj post): › i ja se toplo nadam da 031 dobije normalne forumaše za normalan forum..a ako se k tome još odljepe sa svojih fotelja i zaposle za šalterom novog autobusnog kolodvora i pokažu sav svoj optimizam i nadnaravnu pristojnost..to bi bilo odlično Smile




čuj multi, dovoljno sam pristojna da ti ne vratim dozom sarkazma kojom se ti služiš na 031 forumu, a čini se kako si baš ti jedan ili jedna od šalteraša, što po načinu izražavanja i odaješ.

#11:   Autor: poison_ivy Post Postano: 03.06.2011. 12:29

svo u staklu, a hvalili su s ei kvazi fitness dvoranom i tko zna sve cime ne jos.

#12:   Autor: chosen Post Postano: 03.06.2011. 12:38

multi je napisao/la: ›
i ja se toplo nadam da 031 dobije normalne forumaše za normalan forum..a ako se k tome još odljepe sa svojih fotelja i zaposle za šalterom novog autobusnog kolodvora i pokažu sav svoj optimizam i nadnaravnu pristojnost..to bi bilo odlično Smile


hoćeš da ti skeniram 8 autobusnih karata gdje 6 karata ima drugačiju cijenu i kopiran mail koji sam poslao njima s odgovorom gdje su mi doslovno napisali da se cijene određuju doslovno kako oni hoće i kako se njima svidiš i da rade što god oni hoće? ili da ti kopiram račune od njih gdje su mi naplatili 50 kuna više njihove usluge a dan nakon toga kad sam otišao tražiti povrat svojeg novca su mi rekli da je to nemoguće iako su priznali da su krivo unijeli popust i uzeli mi 50 kuna više a da nepričam da kad sam ih došao pitati njihovo "dobar dan " je bilo šta hoćeš mali....svi koji rade na tim šalterima su primitivne balkanske seljačine sa 3 godine osnovne škole i knjigama za četvrti...treba im svima dati otkaz i kupiti knjigu za bonton da se malo nauče pristojnosti.

#13:   Autor: Ingo Post Postano: 03.06.2011. 12:53

zemljotresi, poplave, tsunamiji ... otvorenje osjeckog autobusnog kolodvora ... sve su to znaci da se kraj blizi. smak svijeta je pred vratima

#14:   Autor: rockeros Post Postano: 03.06.2011. 13:02

hm 4 slika odolje...hoce tu putnici izlaziti ili cekat ili sta??mogli su neku nadstresnicu za sunce....

#15:   Autor: poison_ivy Post Postano: 03.06.2011. 13:10

lo0l, u pra
rockeros je napisao/la: ›
hm 4 slika odolje...hoce tu putnici izlaziti ili cekat ili sta??mogli su neku nadstresnicu za sunce....


u pravu si, a tek kad ljusne kisa (ili grad kao sada), to ce biti niski start do vrata autobusa. Ma ne znam jesu gluplje mogli na brzinu igraditi kolodvor koji se preko 4 godine gradi
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Autobusni kolodvor: danas otvorenje novog, a uskoro zatvaranje starog Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::