Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Osječka Maja Morales Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:

#1:  Osječka Maja Morales Autor: Leteci mungos Post Postano: 25.05.2011. 7:56


IZ RED CARPETA: Susret s osječkom Majom Morales

Martina Romić izgledaom podsjeća na Maju Morales, a žarko želi postati pjevačica.
Ekipa Red Carpeta popričala je u Osijeku s njom i njezinim dečkom, zavirili su i u studio gdje nastaje Martinin prvi hit, a snimili su i nekoliko kadrova sa seksi fotosessiona.

Video 1


Martina Romić novo + dečko



Martina Romić + dečko (PART II - u Makarskoj na moru)



Martina Romić (PART III - prekid s deckom)


Zadnja promjena: Leteci mungos; 12.09.2011. 21:45; ukupno mijenjano 2 put/a.

#2:   Autor: Boost Post Postano: 25.05.2011. 8:36

Bwahahahahaha

#3:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 25.05.2011. 8:49

ahahaha da da da, vidio sam to.... karikatura Very Happy

#4:   Autor: zeros Post Postano: 25.05.2011. 9:03

Panj

#5:   Autor: Provokator Post Postano: 25.05.2011. 9:30

čini li se samo meni ili u licu baca malo na nekog dabra, parcova ili tako nešto ?

#6:   Autor: justice Post Postano: 25.05.2011. 9:33

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › čini li se samo meni ili u licu baca malo na nekog dabra, parcova ili tako nešto ?




Nemoj vrijeđati i uspoređivati tako divnu životinju poput dabra s ovime...

#7:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 25.05.2011. 9:57

Provokator je napisao/la: › čini li se samo meni ili u licu baca malo na nekog dabra, parcova ili tako nešto ?
Vrijedjanje stvarno nije potrebno. Video prilog je sasvim dovoljan.

Iako mi je neugodno dok ga gledam, prilog je zanimljiv jer govori o jednom fenomenu. Nije ova riba izolirani slucaj.

Recimo da takve osobe na vagu stave s jedne strane ovakav prilog, a s druge mogucnost postanka "slavni i bogati". Tajna fenomena se krije u tome kako zelja za ovakvim prilogom prevagne. Kako, zasto?!

Je li zelja za slavom i bogatstvom toliko velik imperativ, ili je tajna u manjku samokriticnosti?

#8:   Autor: -prolaznica- Post Postano: 25.05.2011. 10:16

Nemojte tako, ona nije sponzoruša al voli sponzora ..

#9:   Autor: mali_ivica Post Postano: 25.05.2011. 10:29

Boost je napisao/la (Pogledaj post): › Bwahahahahaha

Cirkus Colorado! Very Happy
HARDCORE! Very Happy

#10:   Autor: francika Post Postano: 25.05.2011. 11:19

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › čini li se samo meni ili u licu baca malo na nekog dabra, parcova ili tako nešto ?

Kako si ti pametan. Sigurno joj se mama zadovoljavala sa parcovom i ostala trudna.

#11:   Autor: Provokator Post Postano: 25.05.2011. 14:11

Leteci mungos je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: › čini li se samo meni ili u licu baca malo na nekog dabra, parcova ili tako nešto ?
Vrijedjanje stvarno nije potrebno. Video prilog je sasvim dovoljan.

Iako mi je neugodno dok ga gledam, prilog je zanimljiv jer govori o jednom fenomenu. Nije ova riba izolirani slucaj.

Recimo da takve osobe na vagu stave s jedne strane ovakav prilog, a s druge mogucnost postanka "slavni i bogati". Tajna fenomena se krije u tome kako zelja za ovakvim prilogom prevagne. Kako, zasto?!

Je li zelja za slavom i bogatstvom toliko velik imperativ, ili je tajna u manjku samokriticnosti?


Krivo si ti to malo protumačio, tu se radi o umišljenosti prijatelju moj. U njenom slučaju se radi o negativnoj umišljenosti, tj. o negativnoj vrsti ponosa koja se pojavljuje jer ona ima iskrivljenu sliku o svojoj važnosti. Dakle ona smatra da je ona dobra, da je izvor dobrih ideja, da ne treba pomoć drugih, da savršeno izgleda itd. Njoj je sad vlastiti ego prepriječio put do neke slave (ako je to uopće i bilo moguće). Po njenim odgovorima u Red Carpetu već se sad vidi da ona sebe doživljava kao središte svih stvari. Već sad je ona razvila odnos velikog Ja i malog Ti. Također ju je ta njena potreba za nekom "pobjedom, slavom i novcem" motivirala da racionalizira, prikriva, pretjeruje, prepire se i laže ako u nećemu nema pravo, a sve će učinit i napravit da bi izbjegla loš dojam o sebi. Sad dolazimo do onog djela samoobrane u psihologiji gdje njezin ponos sebi ne može dopustiti gubitak, a u njenom egu ne postoji gubitak, a ona u svojoj glavi zauvijek ostaje "savršena pobjednica".

Tako bar ja na to gledam, kao na psihijatrijski slučaj Laughing

#12:   Autor: tamna strana Post Postano: 25.05.2011. 15:39

zamolio bi nadležne osobe na ovom forumu da ubuduce stave oznaku...uznemirujuci video.....na ovakve priloge.....hvala

#13:   Autor: Uma Post Postano: 25.05.2011. 15:46

boooože dragi....

#14:   Autor: Uma Post Postano: 25.05.2011. 15:52

šta je ovo?

#15:   Autor: fear of the dark Post Postano: 25.05.2011. 16:04

Samo joj fali nekakav Ante Gotovac.............
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Osječka Maja Morales Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::