Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Wasted Generation priprema materijal za debitantski album

#1:  Wasted Generation priprema materijal za debitantski album Autor: Redakcija 031 Post Postano: 31.01.2011. 23:09

Osječki bend Wasted Generation nakon što je nastupio kao predgrupa Guns N' Roses na njihovom zagrebačkom koncertu u rujnu prošle godine kontaktirao je Stephen Wrench (direktor američke izdavačke kuće Full Entertain Music) sa željom da ih promovira. Stephen je od benda zatražio kvalitetno snimljen materijal (pet do sedam pjesama) u vrhunskom glazbenom studiju, koji bi mogao koristiti u svrhe promoviranja benda i traženja kvalitetnog izdavača (npr. Roadrunner records, Wind Up records), te im je postavio sredinu veljače 2011. godine kao rok za snimanje potrebnog materijala. Bend je trenutno u studiju Željka Nikolina u Osijeku i snima traženi materijal.


S obzirom kako bend ne raspolaže potrebnim financijskim sredstvima za financiranje snimanja u profesionalnom studiju, te za miksanje i mastering u studiju Jima DeVita (multi-platinastog producenta koji je snimao Eric Claptona, The Allman Brothers, Tom Petty i sl.) kojeg im je Stephen preporučio, bend je odlučio organizirati koncert uz pomoć kojeg bi prikupio barem dio sredstava za studijsko snimanje. Dosad su već kontaktirali neke od poznatih hrvatskih rock bendova, koji su se svi spremno odazvali i odlučili pomoći. Neki od bendova su Opća opasnost (Županja), Zoran Mišić (Valpovo), Cota G4 (Daruvar), Ivan Mihaljević & Side Effects (Zagreb) i Malehookers (Zagreb).

Koncert će se održati u subotu, 12. ožujka, u dvorani na Pampasu, gdje se inače održavaju sajmovi. Oglašavanje koncerta krenuti će sredinom veljače.



Autor : Frkoviti
Foto: Marko Kirin | Logo: Dino Čokljat

#2:  Re: Wasted Generation priprema materijal za debitantski album Autor: Sleepwalker Post Postano: 31.01.2011. 23:13

Wasted Generation, May the Force be with you! Smile

#3:   Autor: saba Post Postano: 01.02.2011. 7:30

svaka mast momci Smile

#4:   Autor: muvifrik Post Postano: 01.02.2011. 9:14

sretno!

#5:   Autor: audiworld Post Postano: 01.02.2011. 10:24

ne slušam ja to, ali možda dođem sam da dam prilog:-D

#6:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 01.02.2011. 11:16

Drago mi je zbog wasteda, ako je netko u osijeku to stvarno zaslužio, onda su to oni. Smile

#7:   Autor: Cruella1 Post Postano: 01.02.2011. 12:18

Svaka čast, samo naprijed ...

#8:   Autor: hypnotoad Post Postano: 01.02.2011. 13:45

slušo sam ih par puta i nisu mi baš nešto, al bože moj...svaka čast i sretno

#9:  Re: Wasted Generation priprema materijal za debitantski album Autor: lingvist Post Postano: 01.02.2011. 18:35

Nisu loši dečki, imaju potencijala, a ako ništa, mogao bih bar doći podržati kolegu iz srednje:D
Osijek031.com » Vijesti » Wasted Generation priprema materijal za debitantski album


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::