Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Šetao naseljem pokazujući spolovilo, pa ga policija poslala na psihijatriju Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Šetao naseljem pokazujući spolovilo, pa ga policija poslala na psihijatriju Autor: Redakcija 031 Post Postano: 05.10.2010. 16:50

Osječka je policija u utorak oko 10,40 sati u naselju Sjenjak privela 22-ogodišnjeg Osječanina koji je šetjući po naselju slučajnim prolaznicima pokazivao spolovilo. Osječkog egzibicionistu prijavila je jedna zgrožena sugrađanka na čiji je poziv vrlo brzo intervenirala policija. Mladić je legitimiran a nakon što je utvrđeno da ima psihičkih problema policija je pozvala Hitnu pomoć koja je Osječanina odvezla na psihjatriju u Klinički bolnički centar Osijek.

Protiv bolesnog mladića slijedi optužni prijedlog zbog vrijeđanja moralnih osjećanja građana za što je predviđena novčana kazna u iznosu od 25 do stotinu eura. Zanimljivo je da je prijestupnik poznat policiji i od ranije po više prekršajnih radnji među kojima su i slični ekzibicionistički ispadi. Osječanin je pokazujući spolovilo prolazio i pored dječijih igrališta te osnovne škole i vrtića u naselju no srećom zbog lošeg vremena i kiše djeca su se nalazila u zatvorenim prostorima.

Izvor: Jutarnji.hr
Foto: Cacan/foto-arhiv 031

#2:   Autor: Kodrann Post Postano: 05.10.2010. 17:32

treba nas više ovakvih i možda čemo napokon počet ličiti na grad

#3:  Re: Šetao naseljem pokazujući spolovilo, pa ga policija poslala na psihijatriju Autor: simo031 Post Postano: 05.10.2010. 18:06

Utvrdili su da je čovjek bolestan, i slijedu mu optužni prijedlog i vjerojatna novčana kazna? Ma kakva smo mi to usrana država u kojoj bolesne ljude kažnjavaju zbog njihove bolesti?

#4:   Autor: saba Post Postano: 05.10.2010. 18:29

Anonymous pa kak si dao da te uhvate?

#5:   Autor: DarkMan Post Postano: 05.10.2010. 18:44

saba je napisao/la: ›
Anonymous pa kak si dao da te uhvate?


Slatko ali nedam se ja tako lako Very Happy

#6:   Autor: Mrs.Huber Post Postano: 05.10.2010. 18:54

DarkMan je napisao/la: ›
saba je napisao/la: ›
Anonymous pa kak si dao da te uhvate?


Slatko ali nedam se ja tako lako Very Happy


Mrs.Huber??

#7:   Autor: morgan Post Postano: 05.10.2010. 18:57

koja grozota!!!
srećom su djeca bila u zatvorenom pa nisu vidjela...kao da to nisu vidjela kod svojih roditelja....doista bez pameti.

#8:   Autor: Kodrann Post Postano: 05.10.2010. 18:58

i ne kužim koji je točno problem ako djeca vide k*rac??

#9:   Autor: 13 Post Postano: 05.10.2010. 19:09

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Protiv bolesnog mladića slijedi optužni prijedlog zbog vrijeđanja moralnih osjećanja građana za što je predviđena novčana kazna u iznosu od 25 do stotinu eura


Vdim da su kazne vec prilagodili EU.

#10:   Autor: tamna strana Post Postano: 05.10.2010. 19:13

budimo realni....frajer je barem pokazao da ima penis....a tko ima muda od vas tako što napraviti Smile

#11:   Autor: deklok Post Postano: 05.10.2010. 19:41

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › i ne kužim koji je točno problem ako djeca vide k*rac??


pa baš tako a kao negledaju ga svaki dan u gacama mislim zar ne Confused Confused Confused Confused !!!!!

#12:   Autor: Monstrum Post Postano: 05.10.2010. 19:41

a jebote više se nemoš ni gol prošetat

#13:   Autor: neo091 Post Postano: 05.10.2010. 20:03

saba je napisao/la: ›
Anonymous pa kak si dao da te uhvate?


????????

#14:   Autor: Kodrann Post Postano: 05.10.2010. 20:09

deklok je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › i ne kužim koji je točno problem ako djeca vide k*rac??


pa baš tako a kao negledaju ga svaki dan u gacama mislim zar ne Confused Confused Confused Confused !!!!!


da se ljudi naviknu na golotinju i ostale stvari nekad normalne čovjeku ne bi se ponašali ko kreteni oko intimnih tema i u međusobpolnim odnosima

#15:  Re: Šetao naseljem pokazujući spolovilo, pa ga policija poslala na psihijatriju Autor: Ingo Post Postano: 05.10.2010. 20:17

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Protiv bolesnog mladića slijedi optužni prijedlog zbog vrijeđanja moralnih osjećanja građana za što je predviđena novčana kazna u iznosu od 25 do stotinu eura.


mene fascini ovaj pravni sklop ... sto to tocno znaci vrijedjanje moralnih osjecanja gradjana ???

kako oni mogu znati sto vrijedja moja moralna osjecanja ?
Osijek031.com » Vijesti » Šetao naseljem pokazujući spolovilo, pa ga policija poslala na psihijatriju Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::