Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » HDSSB - spasitelji Osijeka i Slavonije! Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  HDSSB - spasitelji Osijeka i Slavonije! Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.09.2010. 16:05

Ovo su nasi spasitelji!


#2:  Re: HDSSB - spasitelji Osijeka i Slavonije! Autor: simo031 Post Postano: 05.09.2010. 16:48

Interesantno je kolika je ta ljubav Drage Hedla i HDSSB-a.

#3:   Autor: Mladjo Post Postano: 05.09.2010. 17:22

interesantno koliko su ljudi jebeno slijepi pored zdravih očiju

#4:   Autor: centurion Post Postano: 05.09.2010. 17:35

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › interesantno koliko su ljudi jebeno slijepi pored zdravih očiju


interesanto je i da im raste postotak glasaca u anketama svakim njegovim novim tekstom. pada hdzu a raste hdssb Rolling Eyes
nekad pomislim da Hedl radi za njih

#5:   Autor: Mladjo Post Postano: 05.09.2010. 17:48

ne treba meni drago hedl da mi kaže nešto što već znam.

#6:   Autor: PEGY Post Postano: 05.09.2010. 20:44

Oni su strašno aktivni,za razliku od ostalih stranaka u Slavoniji, tako da uopće nemaju sebi doraslu konkurenciju. To je srž stvari u Slavoniji.
Problem nije hdssb, već luzerska opozicija.

#7:   Autor: Sharon Post Postano: 05.09.2010. 22:06

HDSSB pored svega ovoga ima još jednu hranljivu podlogu za svoje metastaziranje: nepopularnost HDZ-a. Svjesni su ljudi da su svi oni odbjegli iz te stranke, ali čini mi se da im je baš zanimljivo gledati tu galeriju ridikula kako se sprda s institucijama države u kojima glasači vide samo jedno: HDZ. Odbjegla gerila samo je pokazala pravo lice starih HDZ-ovaca kojima nije bilo teško urotiti se i sa samim sotonom u svojim stranačkim prljavim rabotama tijekom 90-tih. Da je riječ o kakvom kazališnom komadu - bila bi dobra komedija, ali ovo je tragikomika slavonske realnosti... Jer između pljuvačine starih lovarnih stranačkih drugova stoji običan čovjek i iz svog džepa plaća račune njihove pijanke.

#8:   Autor: Chavez Post Postano: 06.09.2010. 14:32

centurion je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › interesantno koliko su ljudi jebeno slijepi pored zdravih očiju


interesanto je i da im raste postotak glasaca u anketama svakim njegovim novim tekstom. pada hdzu a raste hdssb Rolling Eyes
nekad pomislim da Hedl radi za njih

Slažem se u potpunosti s tobom. Što ih hedl više pljuje njima popularnost vrtoglavo raste. Ako se ne varam, po anketi nove tv imaju 3,2 posto, a po hrtovoj 3,4 i to na nacionalnoj razini što bi u prijevodu značilo nekih 7 zastupnika u saboru. Osobno mislim da je dobro za hrvatsku političku scenu da ojača ta regionalna opcija. U Istri IDS, a u Slavoniji HDSSB.

#9:   Autor: Bečki dečki Post Postano: 06.09.2010. 20:23

Chavez je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › interesantno koliko su ljudi jebeno slijepi pored zdravih očiju


interesanto je i da im raste postotak glasaca u anketama svakim njegovim novim tekstom. pada hdzu a raste hdssb Rolling Eyes
nekad pomislim da Hedl radi za njih

Slažem se u potpunosti s tobom. Što ih hedl više pljuje njima popularnost vrtoglavo raste. Ako se ne varam, po anketi nove tv imaju 3,2 posto, a po hrtovoj 3,4 i to na nacionalnoj razini što bi u prijevodu značilo nekih 7 zastupnika u saboru. Osobno mislim da je dobro za hrvatsku političku scenu da ojača ta regionalna opcija. U Istri IDS, a u Slavoniji HDSSB.

PA da, bilo bi super imati 7 kriminalaca iz Slavonije i Baranje u Saboru umjesto sadašnja 3.

#10:   Autor: simo031 Post Postano: 06.09.2010. 20:31

Bečki dečki je napisao/la: ›
Chavez je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › interesantno koliko su ljudi jebeno slijepi pored zdravih očiju


interesanto je i da im raste postotak glasaca u anketama svakim njegovim novim tekstom. pada hdzu a raste hdssb Rolling Eyes
nekad pomislim da Hedl radi za njih

Slažem se u potpunosti s tobom. Što ih hedl više pljuje njima popularnost vrtoglavo raste. Ako se ne varam, po anketi nove tv imaju 3,2 posto, a po hrtovoj 3,4 i to na nacionalnoj razini što bi u prijevodu značilo nekih 7 zastupnika u saboru. Osobno mislim da je dobro za hrvatsku političku scenu da ojača ta regionalna opcija. U Istri IDS, a u Slavoniji HDSSB.

PA da, bilo bi super imati 7 kriminalaca iz Slavonije i Baranje u Saboru umjesto sadašnja 3.

Kako su svakako kriminalci u saboru, onda makar nek' budu naši iz Slavonije i Baranje. Very Happy

#11:   Autor: centurion Post Postano: 06.09.2010. 20:36

3 kriminalca hahaha .. Pa ima ih vise od 100 a ne 3

#12:   Autor: Bečki dečki Post Postano: 06.09.2010. 20:44

centurion je napisao/la: ›
3 kriminalca hahaha .. Pa ima ih vise od 100 a ne 3

Nisam znao da u Saboru ima više od 100 kriminalaca iz Slavonije I Baranje. Ako ima, onda se ispričavam.

#13:  Re: HDSSB - spasitelji Osijeka i Slavonije! Autor: 0-24 Post Postano: 28.09.2010. 1:16

predlažem HDSSB-ovcima da plaćaju dotičnom D.H. sponzorirane članke Smile

očito je da čovjek mrzi sve što je Hrvatsko...a i rezultati anketa pokazuju koliko birači vjeruju tom plaćeniku, ovaj, novinaru.

#14:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 28.09.2010. 2:34

0-24 je napisao/la: ›
očito je da čovjek mrzi sve što je Hrvatsko...a i rezultati anketa pokazuju koliko birači vjeruju tom plaćeniku, ovaj, novinaru.


Ako su Hrvatska - ratni zločin, pljačka, laž, opstrukcija pravde - onda i ja mrzim hrvatsku, da ga jebeš!

#15:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 28.09.2010. 18:42

bazooka_joe je napisao/la: ›
0-24 je napisao/la: ›
očito je da čovjek mrzi sve što je Hrvatsko...a i rezultati anketa pokazuju koliko birači vjeruju tom plaćeniku, ovaj, novinaru.


Ako su Hrvatska - ratni zločin, pljačka, laž, opstrukcija pravde - onda i ja mrzim hrvatsku, da ga jebeš!


Izgleda da je forumaš perambukano proširio zarazu. Nedavno smo i od njega čitali da su neistomišljenici Hdssb-a nužno protiv Hrvatske.
Osijek031.com » Politika » HDSSB - spasitelji Osijeka i Slavonije! Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::