Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Hitna pomoć skupljala kolabirane i ozlijeđene Osječane po gradu

#1:  Hitna pomoć skupljala kolabirane i ozlijeđene Osječane po gradu Autor: Redakcija 031 Post Postano: 17.07.2010. 19:15

Vrtoglavice uslijed velikih vrućina, odnosno manjak koncentracije utjecao je na ponašanje sugrađana tijekom jučerašnjega dana.

Naime, prema podacima Službe hitne medicinske pomoći Osijek, bilo je dosta intervencija zbog ozlijeda i to uglavnom ekstremiteta, ali i zbog padova.

"Zabilježen je slučaj pada sa stabla marelice, ljudi su često kolabirali, no bilo je i intervencija zbog psihičkih poteškoća. Također, u Baranji se u jutarnjim satima jučer dogodilo samoubojstvo i općenito možemo reći da je bilo mnogo posla, čak više nego prethodnoga dana. Inače, naši djelatnici cijeloga dana rade punim kapacitetom, a tako je bilo i u večernjim satima" – rekla je dr. Ibojka Sićajmov, zamjenica voditelja Službe HMP-a.

Inače, jučer je od 7 do 19 sati zabilježeno 165 poziva i ukupno 28 intervencija, što je za 15 poziva, odnosno tri intervencije više nego prethodnoga dana.

Autor: Marija Mihelić/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/foto-arhiv 031

#2:  Re: Hitna pomoć skupljala kolabirane i ozlijeđene Osječane po gradu Autor: maniche Post Postano: 17.07.2010. 19:49

naravno da imaju posla kad su ovi starčeki sišli s uma totalno...voze se biciklima, šetaju, sjede po klupama - i to po najgorim žegama.

ja bi to počeo kažnjavati.

#3:  Re: Hitna pomoć skupljala kolabirane i ozlijeđene Osječane po gradu Autor: MegaSmrT Post Postano: 17.07.2010. 20:01

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › naravno da imaju posla kad su ovi starčeki sišli s uma totalno...voze se biciklima, šetaju, sjede po klupama - i to po najgorim žegama.

ja bi to počeo kažnjavati.
osijek031.com smile

#4:   Autor: simo031 Post Postano: 17.07.2010. 20:58

maniche je napisao/la: ›
naravno da imaju posla kad su ovi starčeki sišli s uma totalno...voze se biciklima, šetaju, sjede po klupama - i to po najgorim žegama.

ja bi to počeo kažnjavati.

Potpisujem ...

#5:   Autor: 123456 Post Postano: 17.07.2010. 21:26

maniche je napisao/la: ›
naravno da imaju posla kad su ovi starčeki sišli s uma totalno...voze se biciklima, šetaju, sjede po klupama - i to po najgorim žegama.

ja bi to počeo kažnjavati.


upravo tako, vraćam se s posla, kontam da meni malo fali da prdnem u fenjer, a ulica Bog te ne vidio krcata onih od 70+

#6:   Autor: Osječanka1990 Post Postano: 18.07.2010. 2:57

Baš to,ne znam jel mi žao starijih ljudi ili ne jer se ne pridržavaju uputa liječnika da se ne izlazi van po tim vrućinama...ne zna se tko pije a tko plaća.
Strašno, ja imam 20 godina pa me je strah izać po tom vremenu,hladim se u kući po cijele dane,tek navečer prošetam il odem negdje s ekipom.

#7:   Autor: MAXXIS Post Postano: 18.07.2010. 8:40

Takve intervencije bi hitna trebala naplaćivati na licu mjesta pa bi se bapci malo opametili...
Osijek031.com » Vijesti » Hitna pomoć skupljala kolabirane i ozlijeđene Osječane po gradu


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::