Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Skakali po autima, grebali ih i razbijali! Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Skakali po autima, grebali ih i razbijali! Autor: Redakcija 031 Post Postano: 05.06.2010. 14:00

Nepoznati su vandali u samo tri dana skakali po tri automobila, grebali ih oštrim predmetima, lomili im brisače i razbijali svjetla i žmigavce. Uništili su automobile u Gundulićevoj i Trpimirovoj ulici, te na Vijencu Murse u Osijeku.

Prvi se na meti vandala, 1. lipnja, našao Mercedes C klase. Drugog dana uništen je Ford Focus, a trećeg Mitsubishi Lancer. Svi su automobili s osječkim registracijskim oznakama. Kako doznajemo iz osječke policije, šteta na vozilima procjenjuje se na 20.000 kuna.

Ovo nije prvi slučaj uništavanja automobila u Osijeku, a na Vijencu Murse dogodio se drugi put u samo nešto više od dva mjeseca. Naime, krajem ožujka u istom je naselju, te na Zelenom polju i u Ulici Ivana Gorana Kovačića izbušeno 12 guma na osam vozila. Gume su izbušene na šest automobila i dva teretna vozila. Riječ je o Opel Astri, Chevroletu Laceti, Citroenu Berlingo... Na nekima je probušena jedna guma, na nekima dvije, a na jednom automobilu tri. Ako se vandali pronađu, svaki vlasnik morat će podnijeti privatnu tužbu da bi namirio štetu na svom vozilu. Kazna predviđena za uništenje i oštećenje može biti novčana, ali i zatvorska u trajanju do šest mjeseci.

Autor: Sandra Lacić/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/foto-arhiv 031

#2:   Autor: 123456 Post Postano: 05.06.2010. 14:09

uvesti šerijatske zakone, nema tu više nikakve rasprave, terapija ili razumijevanja za probleme u obitelji... metak u glavu i bok!

#3:   Autor: Ingo Post Postano: 05.06.2010. 14:26

ja sam siguran da ce im centar za socijalni rad izreci drasticnu odgojnu mjeru 'opomena' ! ... to ce ih nauciti pameti !

a vlasnici unistenih automobila ce biti kaznjeni za remecenje javnog reda i mira, jer su upotrebljavali pogrdne rijeci za maloljetnike.

#4:   Autor: MegaSmrT Post Postano: 05.06.2010. 14:52

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › uvesti šerijatske zakone, nema tu više nikakve rasprave, terapija ili razumijevanja za probleme u obitelji... metak u glavu i bok!
Amen, brother Very Happy

#5:   Autor: Vera-os Post Postano: 05.06.2010. 15:58

Dječica se samo zabavljaju. Na kombiju od mog muža su pisali "pametne" grafite u smislu JOZO ili Pero i sl. Razbili staklo, skinuli žmigavac.....baš im se omilio.
A gdje je bila policija u zajednici????

#6:   Autor: dino_bno Post Postano: 05.06.2010. 15:58

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam siguran da ce im centar za socijalni rad izreci drasticnu odgojnu mjeru 'opomena' ! ... to ce ih nauciti pameti !

a vlasnici unistenih automobila ce biti kaznjeni za remecenje javnog reda i mira, jer su upotrebljavali pogrdne rijeci za maloljetnike.


Na temelju cega ti donosis zakljucak da su to maloljetnici napravili?
Uglavnom ko god to napravio treba im noge lomit

#7:   Autor: lady_di Post Postano: 05.06.2010. 16:18

I ja sam odmah pomislila na maloljetnike, jer je njima takvo što baš zabavno, kad si malo popiju rade gluposti da bi bili face u društvu!
Nitko ništa ne poduzima da se nešto osmisli za te klince, u školu idu jer moraju, ništa ih ne zanima, nemaju nikakvih interesa, većini je hobi lokanje, cajke i uništavanje tuđe imovine!
Kaže se da na mladima svijet ostaje, a ako ostane na ovoj mladeži loše nam se piše!

#8:   Autor: lela-os Post Postano: 05.06.2010. 16:22

Meni je "normalno" da mi otkinu retrovizor povremeno...al kud baš lijevi? Zadnji put mi se lik smijao u trgovini i dao popust na novi retrovizor

#9:   Autor: lela-os Post Postano: 05.06.2010. 16:23

Ingo je napisao/la: ›
ja sam siguran da ce im centar za socijalni rad izreci drasticnu odgojnu mjeru 'opomena' ! ... to ce ih nauciti pameti !

a vlasnici unistenih automobila ce biti kaznjeni za remecenje javnog reda i mira, jer su upotrebljavali pogrdne rijeci za maloljetnike.

haha,istina,e'o kikiriki

#10:   Autor: DjSNOW Post Postano: 05.06.2010. 19:19

prvo treba našamarati roditelje što ih puštaju da idu lokat i razbijat , i što ih ne znaju odgojiti pa tek onda išamarat djecu ...

#11:   Autor: zen031 Post Postano: 05.06.2010. 20:20

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › uvesti šerijatske zakone, nema tu više nikakve rasprave, terapija ili razumijevanja za probleme u obitelji... metak u glavu i bok!


Kad si već spomenuo šerijat, čitao sam jednom da su za vrijeme Muhameda (a.s.) trgovci zlatom u Medini za vrijeme molitve u džamiji "zatvarali" svoje trgovine tako da su izloženu robu simbolički prekrili nekakvim rupcem ili sličnim, tako da vjerujem da ima nešto u strogim kaznama. Hajd se ti usudi nekome ukrasti nešto ako ćeš za kaznu ostat bez šape! Smile

#12:   Autor: chosen Post Postano: 05.06.2010. 22:12

Općenito u Os gdje god ostaviš auto,kasnije je za očekivati barem nekakvu ogrebotinu na njemu....stvarno takvu gamad treba toliko ispresavijati nekim šipkama da kad pogleda auto počne plakat od straha...

#13:   Autor: Caleb Post Postano: 05.06.2010. 22:35

U zadnje vrijeme Osijek je doista postao popuplaran po kradjama bicikala,unistavanje auta,kradja skutera itd.. a koliko sam cuo najvise dolaze ljudi iz okolnih mjesta dakle koji ne zive u Osijeku pa dolaze ovdje haraciti.. Nedugo su uhvatili dva klipana koji su upadali u zgrade i krali bicikle i neke alate itd.. i bas me zanima koliko su dobili kazne.. cini mi se da ce biti sve gore i gore..

#14:   Autor: PreacheR Post Postano: 06.06.2010. 0:04

Ma kakvi šerijatski zakoni, samo kad bi ih ja uhvatio..prokleli bi dan kad su se rodili osijek031.com smile

#15:   Autor: Imagio Post Postano: 06.06.2010. 0:25

A stanare se nepita? Motiv se ne traži u nepravilnom i često bezobraznom parkiranju, oduzimanju parkirnog mjesta i tome slično?
Osijek031.com » Vijesti » Skakali po autima, grebali ih i razbijali! Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::