Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » Ovisnost o internetu Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Ovisnost o internetu Autor: dreamer Post Postano: 17.02.2010. 11:58

Istraživanja su pokazala da 22.000 građana ovisno o internetu izvor (sami su sebe procijenili). Što vi mislite o tome, smatrate li se jednim/jednom od njih? Koliko vremena dnevno provedete na internetu? A tjedno? Koliko puta dnevno pristupate internetu? Gdje ga najčešće koristite (posao, kuća, škola/fax...)? Za što ga najviše koristite (mail, društvene mreže, informiranje o dnevnim događajima...)?

#2:   Autor: -nella- Post Postano: 17.02.2010. 12:15

sve navedeno...

#3:   Autor: Mother Earth Post Postano: 17.02.2010. 12:25

Pa jesam ovisnik maLo, da... svaki dan sam na netu i koristim ga za svašta. Od čitanja vijesti i za faks, do zabave i komunikacije.

#4:   Autor: simo031 Post Postano: 17.02.2010. 12:28

Da , ja sam definitivno ovisnik o netu . Koristim sve ljepote interneta, osim društvenih mreža.

Smile Smile Smile

#5:   Autor: PEGY Post Postano: 17.02.2010. 12:51

Kako smo uopće mogli živjeti bez interneta?

Mislim da je internet potreba-kao zrak i zato bi trebao biti besplatan ili barem puno jeftiniji.

#6:   Autor: Frost Post Postano: 17.02.2010. 13:01

Internet je prestao biti porok, postao je dio svakodnevice i gotovo pa potreba.

#7:   Autor: Ingo Post Postano: 17.02.2010. 13:04

na nisam ovisan o internetu.

kad spavam nisam na internetu ... iako ponekada ostavim komp ukljucen ... jer me ono strujanje zraka ventilatora preko procesora i napajanja uspavljuje.

#8:   Autor: maniche Post Postano: 17.02.2010. 13:15

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Internet je prestao biti porok, postao je dio svakodnevice i gotovo pa potreba.


Ovisniku su cigarete potreba, što ne znači da bez njih ne može.

ali ajde, navedite neke "feature" interneta koji su vam potrebni za funkcioniranje?

Meni je to dio posla, ali da nije...tu i tamo platim nešto net bankingom, prosječno bi mi net trebao 10 minuta u 7 dana.

#9:   Autor: sale car Post Postano: 17.02.2010. 17:42

ja ništa na kompu n ine radim osim prčkanja po netu... a koristim ga za traženje posla, čitanja foruma i vijesti i zabavu/ubijanje dosade...

#10:   Autor: Svebor Post Postano: 17.02.2010. 18:03

Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): › svaki dan sam na netu i koristim ga za svašta. Od čitanja vijesti i za faks, do zabave i komunikacije.

potpis.

ovisnik sam o internetu, bez imalo dvojbe priznajem. unatrag pet godina bilo je svega nekoliko prigoda kada ne bih bio na internetu duže od 48 sati i to samo zato što sam zaglavio na Jankovcu gdje nema niti signala za mobitel, a kamoli signala za tada važeće vipove brodbend kartice...
u pravilu, svaki dan se spajam na internet gdje provodim od dva do pet sati. Confused

#11:   Autor: Monstrum Post Postano: 17.02.2010. 18:21

lako se odviknut od interneta, samo treba počet nešt radit. da vidiš kak nestaje ovisnost

#12:   Autor: Svebor Post Postano: 17.02.2010. 19:13

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › lako se odviknut od interneta, samo treba počet nešt radit. da vidiš kak nestaje ovisnost

da, baš. frustriran trima matematikama koje su mi apsolutno suvišna koliko i nužna prepreka na putu prema diplomi, odlučio sam upotrijebiti metodu supstitucije i prešao na vopi...
Laughing

#13:   Autor: Monstrum Post Postano: 17.02.2010. 19:32

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › lako se odviknut od interneta, samo treba počet nešt radit. da vidiš kak nestaje ovisnost

da, baš. frustriran trima matematikama koje su mi apsolutno suvišna koliko i nužna prepreka na putu prema diplomi, odlučio sam upotrijebiti metodu supstitucije i prešao na vopi...
Laughing


mislio sam na fizički rad, posao gdje nemaš vremena drkat po netu Wink

#14:   Autor: Svebor Post Postano: 17.02.2010. 19:48

ma znam što si mislio, ali uvijek je lakše glupirati se nego zaraditi žulj na rukama... istina, kada se uhvatiš krampa nemaš vremena za glupiranje. oglupiš od monotonije repetativnosti.
ali barem pomaže riješiti se frustracija...

#15:   Autor: kyx Post Postano: 17.02.2010. 19:53

Hi my name is Ivan and I am a internet addict!
Osijek031.com » Internet » Ovisnost o internetu Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::