Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » LJudi koji se "zdravo hrane" Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  LJudi koji se "zdravo hrane" Autor: maniche Post Postano: 30.10.2009. 13:21

neka navala na trgovine i restorane zdravom hranom, pa se ja pitam koliko je ta hrana uopće zdrava?
Znam per vegosa i par ovih što kupuju te pizdarije od namirnica i troše velike pare na to.
Kako izgledaju?Bljedi,mršavi..usporeni,pogled kao da je netko isisao život iz njih...
Za ovog jednog znam da jedva izgura dan a da ne padne s nogu navečer,iako nema neki naporan dnevni ritam...
mene zanima dal ja slučajno poznajem baš takve ili su oni svi većinom takvi?i ako jesu,pobogu kakva je to onda zdrava prehrana??

#2:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 30.10.2009. 13:54

Vegetarijanci se sigurno ne hrane zdravo,vegani pogotovo ne. Mozak im polako atrofira u nedostatku mesa dok na kraju sami ne postanu biljke prezivaci...

#3:   Autor: anakonda Post Postano: 30.10.2009. 14:03

...i mavrović je nekad jeo zdravu hranu, pa se predomislio...

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 30.10.2009. 14:16

ajmo sad rasčistiti zdrava hrana
dakle ovdje se brkaju 2 pojma
zdrava hrana ilitiga hrana uzgojena bez pesticida, ne od gmo sranja itd

i zdravo hranjenje, dakle konzumiranje svih grupa namirnica, u određenim količinama.

da dragi Bog nije htio da ja jedem gicu, onda bi on nekako napravio kroz stoljeća da pasemo travu

a da je biti vegeterijanac zdravo ... ne... jedino to opravdavam ljudima koji su alergični na meso, kao jedna legica...
a što se tiče vegana, oni bi trebali ruku pod ruku sa anoreksičarima i bulimičarima na konzultacije u bolnicu

p.s. da citiramo monstruma " for every animal you don't eat, i'm going to eat three"

#5:   Autor: audiworld Post Postano: 30.10.2009. 14:17

to su *... koji imaju formulacije: riba nije meso... pa ja kažem SVINJA nije meso...

#6:   Autor: MissTake Post Postano: 30.10.2009. 14:21

baš to
riba nije meso
nego je šta?? POVRĆE !!!

#7:   Autor: maniche Post Postano: 30.10.2009. 16:55

U redu,kad odeš i kupiš na piji voće i povrće koje nije špricano itd itd..sve 5.
i ja kad kupujem hranu gledam da kupim kvalitetno, po mogućnosti što prirodnije..
vegetarijance i vegane mogu razumjet..oni ne žele meso i ok,svatko ima svoj izbor.iako su mi smješni nemam ih ja šta osuđivat.
al kažem,stekao sam dojam da baš ti makrobiotičari,vegetarijanci i slični koji pričaju o zdravlju izgledaju najnezdravije.

#8:   Autor: PowerPuff Post Postano: 30.10.2009. 18:42

Zdravo je sve ono što ti ne šteti..a štetna bi bila teška i masna hrana...mekovi i ostala smijurija...
Ja osobno ne mogu napraviti ručak bez zelenjave, sježe povrće mi je svaki dan na meniju. Jedem meso, ali otprilike jednom tjedno. Dosta mliječnih proizvoda i ribe. I tak mi odgovara. Slušam sebe i savršeno sam zdrava osijek031.com smile
Frendica je radi bolesti ušla u makrobiotiku i njoj tak paše..pa zasto ne onda. Izgleda odlicno i osjeca se jos bolje. Bolje i tako, nego trpati u sebe sve i svašta...fuj.

#9:   Autor: nake_rado Post Postano: 30.10.2009. 19:45

Treba opet forumaški grah organizirat pa da vide pristigli forumaši šta je hrana za bogove Smile

#10:   Autor: josephine01 Post Postano: 30.10.2009. 19:59

Ne znam jel zdravo ili ne, al ja se čist dobro osjećam nakon dvajst deka čvaraka i glavice luka.

#11:   Autor: Frost Post Postano: 30.10.2009. 20:03

nake_rado je napisao/la: ›
Treba opet forumaški grah organizirat pa da vide pristigli forumaši šta je hrana za bogove Smile

Živio govornik!

#12:   Autor: PowerPuff Post Postano: 31.10.2009. 13:09

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam jel zdravo ili ne, al ja se čist dobro osjećam nakon dvajst deka čvaraka i glavice luka.


Kaxe možeš dobro osječati nakon prožvakane glavice luka? Ideš, Rambo...

#13:   Autor: josephine01 Post Postano: 31.10.2009. 13:13

PowerPuff je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam jel zdravo ili ne, al ja se čist dobro osjećam nakon dvajst deka čvaraka i glavice luka.


Kaxe možeš dobro osječati nakon prožvakane glavice luka? Ideš, Rambo...


A mora da sam neki vunderkind Smile. Netko se dobro osjeća i nakon litre rakije.. Mislim da je luk za nijansu bolja solucija.

#14:   Autor: PowerPuff Post Postano: 31.10.2009. 13:18

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
PowerPuff je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam jel zdravo ili ne, al ja se čist dobro osjećam nakon dvajst deka čvaraka i glavice luka.


Kaxe možeš dobro osječati nakon prožvakane glavice luka? Ideš, Rambo...


A mora da sam neki vunderkind Smile. Netko se dobro osjeća i nakon litre rakije.. Mislim da je luk za nijansu bolja solucija.


Ej, ovdje je riječ o zdravlju!
Kad je tako, možda bolje pijuckati jabučni ocat i dimiti neke ljekovite biljkice?
Mislim, bolje nego rakija... osijek031.com smile

#15:   Autor: josephine01 Post Postano: 31.10.2009. 13:22

I luk i rakija su zdravi, so... go on! Smile
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » LJudi koji se "zdravo hrane" Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::