Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Osječko Sveučilište mijenja ime

#1:  Osječko Sveučilište mijenja ime Autor: W.M. Felt Post Postano: 07.10.2009. 20:08

Ivica Šola u Glasu Slavonije u ovoj je kolumni rekao sve o osječkom Medicinskom fakultetu (Hdz - fakultetu), o osječkom Sveučilištu (rektorici Kralik), o hrvatskim sveučilištima u cjelini (jer sva su ista, ako ne i gora od osječkog) te hrvatskoj znanosti općenito (koja nije znanost nego laž).



Jednu od metastaza kancerogenog hrvatskog društva nalazimo u sveučilišnih profesora. No oni imaju autonomiju, pa će se ta metastaza malo teže odstraniti.

#2:   Autor: Svebor Post Postano: 07.10.2009. 23:27

što poduzeti?
kakvu kemoterapijju primijeniti?!

meni je na pameti streljanje. na žalost, ja sam samo budala. moji kolege će odreda skočiti u bunar ako im profesori tako kažu, no prije nego skoče skrušeno će podići ruku i upitati da li da to učine skokom na noge ili na glavu.
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Osječko Sveučilište mijenja ime


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::