Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Koliko traje LJUBAV? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Koliko traje LJUBAV? Autor: 1step2far Post Postano: 04.10.2009. 13:29

... pa dok nas smrt ne rastavi i takve stvari ...
Dok je sve u redu?
Dok ne dosadi?
Dok ti je napet?
Dok te zna i hoce nasmijati?

Je li istina da ljubav traje jako kratko, 3-5-7 godina?
Je li sve kasnije samo navika?

Osobnog sam mišljena da prava ljubav traje vječno, a samo su zaljubljenosti kratkotrajne. Nekoga možeš voljeti čitav život a ipak ne biti sa tom osobom.
Ljubav nije sama po sebi dana i ne možeš je uzeti zdravo za gotovo. Povjerenje, kompromisi, oslonac, podrška, prijateljstvo, razumijevanje, topla rijec... Sve je to ljubav.... I puno vise od toga.
Danas se ljubav uzima zdravo za gotovo, I u zadnje vrijeme primjećujem kako se sve više mladih bračnih parova razvodi. Gdje je nestala ljubav i ljudi koji su se zaljubili jedno u drugo?

#2:   Autor: sokrat Post Postano: 04.10.2009. 13:49

...meni je pitanje ŠTO JE ZAPRAVO LJUBAV....???
...mislim da je jedina prava ljubav ona između majke i djeteta...
...a koliko ona traje....uzet ću sadašnji svoj primjer....
imam djevojku koja mi znači puno toga...zbog nje sam ostao u osijeku,zbog nje sam promijenio neke svoje navike....na pitanje da li ju volim...kažem DA...
...koliko traje
kažu 2-3-4-5 godina je....kasnije je stvar navike....ako je nešto postaje navika onda niti nije bilo ljubavi....nego interesa...
....možda se ja varam,pa živim u zabludi...jer kao ono mlad sam,zaljubljen..još nisam života iskusio....
ako si dvoje potpuno odgovaraju između njih će se uvijek naći nečega što će ubijat "naviku" pobuđivat nove i jače osjećaje.... a to su uvijek male sitnice....a kada smo za nekoga spremni davati te sitnice ljubav ne postaje navika...
..navika postaje kada odustanemo
..a za kraj bi napisao jedan stih .." i samo ne daj nikada...da nam ljubav bude navika..."

#3:   Autor: lunalina Post Postano: 04.10.2009. 15:51

Zaljubljenost i tzv. leptirići u trbuhu s vremenom prođu, ali ako nekog voliš, to ne može imati rok trajanja...ne možeš danas voljeti, a sutra više ne...bez obzira na sve, taj osjećaj nekako uvijek ostane u tebi...

#4:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 04.10.2009. 17:52

traje sve dok žena ne počne postavljati suvišna pitanja onda muškarac počinje lagati da zaštiti vezu jer je seks dobar

#5:   Autor: morgan Post Postano: 04.10.2009. 18:24

3 godine

#6:   Autor: Delfin Post Postano: 05.10.2009. 12:05

...vječno...

#7:   Autor: žena Post Postano: 05.10.2009. 15:56

kako kaze dr W. Glasser: "ne zenite se s nekim, ako vam ne moze biti prijatelj,ako medu vama nema seksa". neznam kolko ljubav traje,al znam da decko mora biti i najbolji prijatelj, sto sam ja hvala bogu nasla...

#8:  Re: Koliko traje LJUBAV? Autor: 1step2far Post Postano: 05.10.2009. 22:17

Nakon prve super lude ljubavi sam pronašla osobu vrijednu svakog mojeg udisaja i osmjeha i želim da taj osjećaj traje zauvijek.

#9:   Autor: exHOP3on Post Postano: 05.10.2009. 22:21

što više bude vatre to će brže izgorit...

#10:   Autor: 1step2far Post Postano: 05.10.2009. 22:27

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › što više bude vatre to će brže izgorit...


Slažem se, no i to treba proći, da kasnije stvari pogledaš hladnije glave.

#11:   Autor: exHOP3on Post Postano: 05.10.2009. 22:41

hehe, naranvo...
a što se glavnog pitanja tiče, pošto se zaljubit lako a za voljet nekog treba truda, eto odgovora, onoliko koliko smo se voljni trudit Very Happy

#12:   Autor: žena Post Postano: 05.10.2009. 23:10

1step2far je napisao/la: ›
exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › što više bude vatre to će brže izgorit...


Slažem se, no i to treba proći, da kasnije stvari pogledaš hladnije glave.
exHOP3on je napisao/la: ›
hehe, naranvo...
a što se glavnog pitanja tiče, pošto se zaljubit lako a za voljet nekog treba truda, eto odgovora, onoliko koliko smo se voljni trudit Very Happy


slazem se

#13:   Autor: Uma Post Postano: 05.10.2009. 23:13

ljubav je jedina prava istina,sve ostalo je iluzija!

#14:   Autor: NAS2 Post Postano: 06.10.2009. 1:44

ako je prava vajka

#15:   Autor: AKIZIKA Post Postano: 07.10.2009. 21:06

1.zavisi tko što percipira pod ljubav.
Ako je ljubav ona istinska neograničena samo na tjelesnu privlačnost nego pokriva sve segmente osobe prema kojoj osjećete ljubav može trajati vječno. Ikao sve na svijetu i ljubav stari prvo biva ona mladenačka nepromišljena zatim malko ostari i biva zrelija u biti ljubav je tu stalno samo ju treba prepoznat i održavati davati kako bi ju mogao i primiti.
Ne treba ljubav shvatiti zdravo za gotovo ona je kao živo biće treba ju njegovati i živjet će taman koliko i vi sami što je za nas viječno.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Koliko traje LJUBAV? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::