Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Glavaš i HDDSB održali sjedinicu u egzilu

#1:  Glavaš i HDDSB održali sjedinicu u egzilu Autor: Ingo Post Postano: 04.09.2009. 15:13

ja ovo ne mogu ni citati Sad


#2:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 04.09.2009. 15:29

Odvratni su.

#3:   Autor: rođena u Osijeku Post Postano: 04.09.2009. 16:31

Sprdaju se s Hrvatskom, s Osijekom, i zaboli ih dupe za to. Oni nabrijanci koji su fantazirali da je Bubalo mlad i samostalan te će se oduprijeti Glavašu i raditi kako on hoće, šipak. Đapić vam je bio mila majka šta vam tek slijedi. Samo gledajte i uživajte !

#4:   Autor: Uma Post Postano: 04.09.2009. 17:12

povraca mi se više od tog Glavaša!

#5:  Re: Glavaš i HDDSB održali sjedinicu u egzilu Autor: Callistemon Post Postano: 04.09.2009. 21:10

glavna vijest na STV i priopcenje sa sjednice... to je zapravo fascinantno kak ti ljudi funkcioniraju, a simpatizeri i glasaci su jos fascinantniji! Snaga grada - bas!

#6:   Autor: Sharon Post Postano: 04.09.2009. 21:50

he,he,he
Vođenje regije i grada na daljinski

#7:   Autor: morgan Post Postano: 04.09.2009. 23:18

mislim da bi zbog ovoga trebalo pozvati Šišljagića da odstupi sa mjesta župana.da ima imalo obraza sam bi to napravio.radi na mjestu plaćenom od države a ne poštuje njene odluke....kako tek poštuje svoje birače?!

#8:   Autor: jao,uf Post Postano: 05.09.2009. 0:15

pa ovo je sramota ljudi moji.kako ih nije stid svojih birača??di je sad onaj Matković sa svojom NOVOM OSJEČKOM PRIČOM?? osijek031.com smile šta sad kaže gđa.Lovoković na ovakvo donošenje zaključaka o svome kolegi "bankaru"koji je NARAVNO SAMOSTALAN osijek031.com smile TE NEVEZAN ZA GOSP.glavaša.
NEČUVENO Osječani moji kamo nas ovo vode naši gradski oci. osijek031.com smile
ali neka imamo kuda otići kada grad ode kvragu osijek031.com smile odosmo mi svi kod našega Glavaša u BIH pa napravili smo mu kuču dosta veliku da nas dosta stane u nju(taman djelatnici gradskih firmi sa njegovim direktorima) osijek031.com smile osijek031.com smile
i na kraju živjela demokratija i BiH jel da nema nje imali bi veći trošak za gradske sjednice jer ko zna kuda bi morali putovati Motor ovi naši osijek031.com smile osijek031.com smile na porciju kod Glave.zato braćo osijek031.com smile i osijek031.com smile

#9:   Autor: jao,uf Post Postano: 05.09.2009. 0:18

e da ima li di peticija za nekakove prijevremene izbore u osijeku i slavoniji jer ovo je stvarno cirkus.

#10:   Autor: vjivance Post Postano: 05.09.2009. 0:28

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Sprdaju se s Hrvatskom, s Osijekom, i zaboli ih dupe za to. Oni nabrijanci koji su fantazirali da je Bubalo mlad i samostalan te će se oduprijeti Glavašu i raditi kako on hoće, šipak. Đapić vam je bio mila majka šta vam tek slijedi. Samo gledajte i uživajte !

To im ja cijelo vrjeme zborim

#11:   Autor: morgan Post Postano: 06.09.2009. 0:37

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Đapić vam je bio mila majka šta vam tek slijedi.

uvijek i od gorih ima gorih...što bi Murphyjev zakon rekao: Stvari se kreću od lošeg ka gorem!

#12:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 06.09.2009. 10:47

(Jos jedna) katastrofalna politicka odluka ovogranicnog HDSSB-a.

S jedne strane mi je zao sto moj gradonacelnik [ma tko to bio] mora po instrukcije u drugu drzavu i to kod osobe koje bjezi od pravnog sustava RH, a s druge mi je drago sto se na vrijeme pokazalo pravo lice.

najavljenim odlaskom Djapica se nakratko cinilo da se Osijek mogao rijesiti okova dvije sablazno lose politicke figure. Sjenka jedne se jos uvijek debelo nadvija na ovim sve tuznijim i sve besperspektivnijim gradom.

P.S. Nazalost, umjesto da HDSSB sve vise poprima konture ozbiljnog regionalnog igraca, njihovi celni ljudi sve cine da njihovo politicko djelovanje pocinje sliciti ponasanju 'seseljevaca'. Pet koraka unazad.

#13:   Autor: Mladjo Post Postano: 06.09.2009. 11:08

HDSSBH - hrvatski demokratski savez slavonije, baranje i hercegovine
njih kriza nije pogodila, šire ljudi poslovni pogon

#14:   Autor: zlusch Post Postano: 07.09.2009. 8:57

Ajte.... mora dečko u BiH po mišljenje, šta sad?! Ni prvi ni zadnji put.

Mene osobno Glava fascinira i ja mu se klanjam do poda... biti župan desetljeće i pol, a sad i gradonačelnik.
Osijek031.com » Politika » Glavaš i HDDSB održali sjedinicu u egzilu


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::