Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Koja je razlika između taštine i samopoštovanja??

#1: Beark ! Koja je razlika između taštine i samopoštovanja?? Autor: Gemi Post Postano: 05.04.2005. 0:06

Taština je negativna, samopoštovanje je pozitivno....?
Gdje je granica?

#2:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.04.2005. 0:11

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Taština je negativna, samopoštovanje je pozitivno....?
Gdje je granica?


Hm... Iako bi se dalo diskutirati o ovoj crno-bijeloj podjeli na pozitivno-negativno, granica izmedju tastine i samopostovanja je u odnosu prema trecima. Dok za samopostovanje ne trebaju trece osobe, kod tastine su one nuzne kao mjeritelj osobnosti.

#3:   Autor: gaap Post Postano: 07.04.2005. 14:14

jednostavno sam prestao tražiti granicu između taštine i samopoštovanja i priznao sebi (a, i drugima) VOLIM VAS, ALI MOJA JE GUZICA, LJUDI, NA PRVOME MJESTU!

#4:   Autor: Gost Post Postano: 08.04.2005. 9:54

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
granica izmedju tastine i samopostovanja je u odnosu prema trecima. Dok za samopostovanje ne trebaju trece osobe, kod tastine su one nuzne kao mjeritelj osobnosti.


Samopoštovanje ne može zaživjeti bez podrške i interakcije s trećima i drugima... A rekla bih da kad krene prevelika doza pohvala i popularnosti odeš u drugi level - taštinu. A mjeriteljima sebe nazivaju više zlobnici i zavidnici, nego realci.

#5:   Autor: Gemi Post Postano: 08.04.2005. 9:58

fulo me login gore aaaaaaa

#6:   Autor: Marshall-T Post Postano: 28.09.2007. 0:38

Taština je Luciferova vrlina!

#7:   Autor: fairy Post Postano: 28.09.2007. 7:21

da...negativno-pozitivno,,,crno-bijelo...dakle užasno sam tašta osoba i šta sad,,,jesam pa šta,,,,ne mogu se toga riješiti pa sam čak zavoljela tu svoju manu i šprdam se ssnjom.....ali, naodvezela bih se na temu posta s ponosom,,,,,,nikada mi neće biti jasno zašto ljudi ponos smatraju negativnom osobinom...

#8:   Autor: Loona Post Postano: 28.09.2007. 13:43

priznajem, imam određenu dozu samopoštovanja koja nekima sastrane izgleda kao taština.. ali ja sam jednostavno ponosna na sebe i sve što sam do sada stvorila i napravila, obzirom na ogromne probleme koje sam imala u svom životu a isto tako sam ih sama napravila.. zato se sada više cijenim i poštujem, a neki to jednostavno ne razumiju..
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Koja je razlika između taštine i samopoštovanja??


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::