Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Olimpijada kulture - potpora fotografiranjem

#1:  Olimpijada kulture - potpora fotografiranjem
16.06.2009. 9:30
Autor: Nandino
Post Postano: 15.06.2009. 18:33

Olimpijada kulture Osijek nastavlja sa svojim aktivnostima s nove adrese – Osijek, Županijska 18/II, te aktivira svoj info-punkt/izložbeni prostor u Pothodniku br. 9, Trg A. Starčevića bb u Osijeku. U njemu će se, osim redovitog informiranja o aktivnostima Udruge, održavati izložbe, recitali, monodrame i razne kreativne radionice.

Iz Udruge pozivaju građane da dođu dati potporu ideji Olimpijade kulture na originalan način. Naime, do kraja lipnja, svakog utorka i četvrtka, od 9:30 do 10:30 sati i od 19:00 do 20:00 sati svi oni koji žele podržati ideju Olimpijade u Osijeku i Slavoniji bit će fotografirani u prostoru Udruge u Pothodniku, gdje će sve fotografije biti i izložene.

Za početak srpnja Udruga priprema i izložbu slika „Crkve Hrvatske“ prof. Dragice Čuturilo-Petrač, koju će otvoriti pomoćni biskup đakovački. Ova izložba, kao i sva događanja u Pothodniku kojima će se predstaviti mnogi poznati umjetnici, ali i amateri, bit će ujedno i javna potpora ideji Olimpijade kulture.

Aktivnosti će kontinuirano biti nastavljene tijekom cijeloga ljeta, a za rujan postoji i potvrda o dolasku poznatog norveškog pisca i pjesnika Mathisa Mathisena, koji će dovesti jednog slikara i glazbenika. Time će započeti serija predstavljanja zemalja sudionica Olimpijade 2012.godine.

#2:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 15.06.2009. 19:02

idem se slikat Smile jea Wink

#3:   Autor: Ingo Post Postano: 15.06.2009. 20:04

vrlo smion naziv za nesto sto mi bas i nije jasno sto je i kakav program ima osim nekih izlozbi, recitala ... koje su sasvim uobicajene u gradu.

#4:  Re: Fotografirajte se i podržite Olimpijadu kulture Autor: evil monkey Post Postano: 15.06.2009. 20:38

nedostaje vise informacija - tko, sto, gdje, kada, kako, zasto... (iako mi se cini da je prije godinu dana nesto slicno bilo govoreno, vrlo povrsno - sjecam se da mi je zvucalo zanimljivo)

al budem se otisla apslikovati, bez obzira Wink valjda ce se informacije s vremenom namnoziti

#5:   Autor: TataMata Post Postano: 15.06.2009. 21:11

Dragi moji željni znanja i informacija, evo vam Smile -

#6:   Autor: Ingo Post Postano: 15.06.2009. 21:45

eeee, to se trazi Smile
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Olimpijada kulture - potpora fotografiranjem


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::