Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Obuka neplivača trećih razreda i ove godine [Vijesti OSTV-a]

#1:  Obuka neplivača trećih razreda i ove godine [Vijesti OSTV-a] Autor: OSTV Post Postano: 12.06.2009. 16:46

Projekt obuke neplivača trećih razreda osnovnih škola Slavonije i Baranje, koji dolaze iz socijalno ugroženih obitelji, provodit će se bez obzira na recesiju, najavila je državna tajnica Ministarstva zdravstva i socijalne skrbi Dorica Nikolić. Organizator je, kao i uvijek Crveni križ, a ravnatelj osječkog Gradskog društva Marko Đukić istaknuo je kako je na teret četiriju ministarstava Vlade RH dosad obuku neplivača prošlo čak 11 tisuća djece. Ove će godine iz pet slavonskih županija u Centru u Orahovici ljetovati 450 djece iz socijalno ugroženih obitelji, od čega oko 150 iz Osječko-baranjske županije.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- nakon pregovora s Vladom seljaci posvađani
- Đapić odgovorio na Bubalove optužbe
- Bolnica za medvjediće



Osječka televizija - Vijesti, 12.06.2009.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

#2:  Re: Obuka neplivača trećih razreda i ove godine [Vijesti OSTV-a] Autor: OsijekNepokoreniGrad Post Postano: 12.06.2009. 17:30

Tko o čemu, Đapić (HSP) o financijama.
Mislim, budimo realni, jel tog tipa uopće itko više doživljava ozbiljno?

#3:   Autor: Provokator Post Postano: 12.06.2009. 19:57

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Tko o čemu, Đapić (HSP) o financijama.
Mislim, budimo realni, jel tog tipa uopće itko više doživljava ozbiljno?


ma jebe se ljudima za njega, bitno da se nešt pozitivno dogadja, sve pohvale na ovoj inicijativi

#4:   Autor: Provokator Post Postano: 12.06.2009. 19:59

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Tko o čemu, Đapić (HSP) o financijama.
Mislim, budimo realni, jel tog tipa uopće itko više doživljava ozbiljno?


ma jebe se ljudima za njega, bitno da se nešt pozitivno dogadja, sve pohvale na ovoj inicijativi
Osijek031.com » Vijesti » Obuka neplivača trećih razreda i ove godine [Vijesti OSTV-a]


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::