Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Nastavlja se projekt širenja šetnice uz Dravu [Vijesti OSTV-a]

#1:  Nastavlja se projekt širenja šetnice uz Dravu [Vijesti OSTV-a] Autor: OSTV Post Postano: 20.05.2009. 16:23

Hrvatske vode u suradnji s gradskom upravom nastavljaju projekt širenja šetnice, popularne promenade uz Dravu. Prije otprilike dva mjeseca započeli su radovi na proširenju šetnice od cestovnog do željezničkog mosta vrijedni tri milijuna kuna, a upravo se zaokružuje idejni projekt produženja u zapadnom smjeru prema Pampasu. Za dionicu od Solarskog trga do Neptuna predložena su dva idejna rješenja koja ovise o polazištu osječke kompe, odnosno hoće li će ono ostati na sadašnjoj ili biti pomaknuto na nizvodnu lokaciju. Glavni je problem usko pješačko grlo kod stare i devastirane Vodovodne centrale gdje se planira napraviti obilaznica s vidikovcem čime se otvara mogućnost brzog i jeftinog produžetka novih 200-njak metara pješačke i biciklističke staze.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- u travnju u Područnoj službi Osijek evidentirano je 28.437 nezaposlenih osoba
- upisi u Centru za predškolski od 1. do 3. lipnja
- promovirana prva zbirka Željka Bosilja "Dodir ljubavi"
- Tenje i Klisa sutra bez vode
- vrijeme sutra vruće


Osječka televizija - Vijesti, 20.05.2009.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 20.05.2009. 16:44

...sviđa mi se ideja produživanja promenade do donjike....

#3:   Autor: justice Post Postano: 20.05.2009. 18:07

anakonda je napisao/la: ›
...sviđa mi se ideja produživanja promenade do donjike....


to se neće dogoditi još barem 10-ak godina

#4:   Autor: Mew Post Postano: 20.05.2009. 18:16

justice je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
...sviđa mi se ideja produživanja promenade do donjike....


to se neće dogoditi još barem 10-ak godina

Tuzno al sa slazem.

#5:   Autor: Elena_Os Post Postano: 20.05.2009. 20:11

Mew je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
...sviđa mi se ideja produživanja promenade do donjike....


to se neće dogoditi još barem 10-ak godina

Tuzno al sa slazem.

i ja se (nažalost) slažem

#6:   Autor: dund0 Post Postano: 21.05.2009. 7:58

ma biti će to...Hrvatske vode su dobra firma i jedna od rjeđih koja odrađuje svoj posao...ako su oni investitori, onda će biti...jedino ako netko bude "nezadovoljan" idejom pa traži dodatni "poticaj" za prihvaćanje planiranog...eto Smile

#7:   Autor: hengl Post Postano: 21.05.2009. 17:49

može li mi iko reć zašto nije šetalište nego šetnica?
jel se po šetalištu više nemože šetati? predlažem da s desne strane drave bude šetalište a s baranjske strane šetnica

#8:   Autor: mrgud1986 Post Postano: 22.05.2009. 8:38

Zašto se ne bi do neptuna ubrzo napravila setnica? Pa do neptuna je uređen bent, znaci treba samo malo zabetonirati travu uz rub benta i to je to...Više me zanima što će točno isplanirati za dio od neptuna do pampasa, jer je i taj dio zaslužio da se uredi jer čitava retfala se šeta, trči...tim dijelom obale

#9:   Autor: asko Post Postano: 22.05.2009. 9:12

al se nažalost više ne kupa jer pampasa nema Sad
Osijek031.com » Vijesti » Nastavlja se projekt širenja šetnice uz Dravu [Vijesti OSTV-a]


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::