Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Izrada cipela Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Izrada cipela Autor: alexia Post Postano: 20.04.2009. 8:06

zna možda netko nekoga tko izrađuje cipele u osijeku ili široj okolici?

#2:   Autor: Anait Post Postano: 20.04.2009. 19:01

ja znam jednu tetu, tamo u Gundulicevoj (u zgradama preko puta zrinjevca) ona radi. al sad ovisi kakve oces. ja sam dala radit one isusovke i super napravila. cijena 150 kn, unikatne su. mozes joj sama predlozit sta bi ti, a ima i ona tam par gotovih modela pa biras.

#3:   Autor: morgan Post Postano: 20.04.2009. 22:51

nekad je u Borovu postojala radionica za izradu cipela po mjeri. probaj pitati tamo.

#4:   Autor: alexia Post Postano: 21.04.2009. 0:26

lala je napisao/la: ›
ja znam jednu tetu, tamo u Gundulicevoj (u zgradama preko puta zrinjevca) ona radi. al sad ovisi kakve oces. ja sam dala radit one isusovke i super napravila. cijena 150 kn, unikatne su. mozes joj sama predlozit sta bi ti, a ima i ona tam par gotovih modela pa biras.


jeeeel? ajooooj, sad si me usrećila

ma nisu ove niš komplicirane, mislim da je izvedivo.
a reci...da nemaš slučajno neki broj ili točnu adresu?

p.s. hvala puno

#5:   Autor: alexia Post Postano: 21.04.2009. 0:28

morgan je napisao/la: ›
nekad je u Borovu postojala radionica za izradu cipela po mjeri. probaj pitati tamo.


ma joj, to je sve tam u takvom rasulu da me srce boli i pitat. al hvala svejedno Smile

#6:   Autor: Callistemon Post Postano: 21.04.2009. 9:29

lala je napisao/la (Pogledaj post): › ja znam jednu tetu, tamo u Gundulicevoj (u zgradama preko puta zrinjevca) ona radi. al sad ovisi kakve oces. ja sam dala radit one isusovke i super napravila. cijena 150 kn, unikatne su. mozes joj sama predlozit sta bi ti, a ima i ona tam par gotovih modela pa biras.


gdje tocno? kako se moze doci do nje?

#7:   Autor: PEGY Post Postano: 21.04.2009. 10:44

Very Happy

Zadnja promjena: PEGY; 23.01.2013. 14:58; ukupno mijenjano 1 put.

#8:   Autor: Anait Post Postano: 21.04.2009. 10:51

alexia je napisao/la: ›
lala je napisao/la: ›
ja znam jednu tetu, tamo u Gundulicevoj (u zgradama preko puta zrinjevca) ona radi. al sad ovisi kakve oces. ja sam dala radit one isusovke i super napravila. cijena 150 kn, unikatne su. mozes joj sama predlozit sta bi ti, a ima i ona tam par gotovih modela pa biras.


jeeeel? ajooooj, sad si me usrećila

ma nisu ove niš komplicirane, mislim da je izvedivo.
a reci...da nemaš slučajno neki broj ili točnu adresu?

p.s. hvala puno


joj nemam pojma koja je adresa tocno. Smile to je komleks zgrada preko puta zrinjevca, i ta zena ti se nalazi kao u nekom prolazu izmedju tih zgrada. to su ti one zgrade odmah poslije suncane ulice. nadam se da ces uspijet nac. sretno. Smile

#9:   Autor: alexia Post Postano: 21.04.2009. 14:21

mislim da ću naći, hvala puno još jednom.

#10:   Autor: deanna Post Postano: 05.05.2009. 19:16

Ono u Gundulićevoj ti je blok cntar 2, a trgovina se nalazi u prolazu izmmeđu zgrada 28 i 30. Ta žena osim cipela prvi i fenomenalne torbice. Meni je napravila jednu divnu zelenu, od prave kože za 150kn

#11:   Autor: morgan Post Postano: 05.05.2009. 20:51

alexia je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
nekad je u Borovu postojala radionica za izradu cipela po mjeri. probaj pitati tamo.


ma joj, to je sve tam u takvom rasulu da me srce boli i pitat. al hvala svejedno Smile

varaš se.imaju novi tim dizajnera i jako su otvoreni prema svima.al nikad ne znaš dok ne probaš.

#12:   Autor: Icy Post Postano: 16.06.2009. 23:38

deanna je napisao/la (Pogledaj post): › Ono u Gundulićevoj ti je blok cntar 2, a trgovina se nalazi u prolazu izmmeđu zgrada 28 i 30. Ta žena osim cipela prvi i fenomenalne torbice. Meni je napravila jednu divnu zelenu, od prave kože za 150kn


Jel zna netko možda ime obrta ili je to baš žena koja radi u svojem stanu pa joj se mora prezime saznati Rolling Eyes ??
Jel zna netko otprilike gdje je točno taj obrt?

#13:   Autor: Heroina9 Post Postano: 16.06.2009. 23:57

Gospođa na koju mislite se preziva Đuretić i inače živi u Savskoj na Bosutskom, to mi je od legice mama pa mogu pitati za broj moba ili tel.

#14:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 20.06.2009. 14:00

da zena je bila i u novinama jednom, zamijetila sam, ako uspijes dobiti broj telefona molim te voljela bih da mi na pp posaljes sve podatke....

sto se tice ovog tipa nabave ja sam do sada nabavljala preko granice, po narudjbi, nije daleko i stvarno sam zadovoljna bila, sve sto se koze tice izvedivo je....

#15:   Autor: Heroina9 Post Postano: 21.06.2009. 13:30

Evo broja.... 098/988-3941
Adresa: Gundulićeva 28, Blok centar 2
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Izrada cipela Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::