Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Koji kućanski posao najviše mrzite ili volite? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Koji kućanski posao najviše mrzite ili volite? Autor: stripi Post Postano: 21.03.2009. 14:04

ja prezirem ribanje kupaone! imam sreće pa to uglavnom muž radi, ali nekada i mene zapadne kao danas. nije da sam nešto gadljiva samo mi puno energije oduzima.
uživam kvačit veš pa stalno pipkat šta se osušilo

#2:   Autor: Monstrum Post Postano: 21.03.2009. 14:11

mrzim peglat, al mrzim mrzim mrzim fuj fuj, a volim kuat Smile

#3:   Autor: exHOP3on Post Postano: 21.03.2009. 14:20

ja sve mrzim, a ni kuvat ne volim, samo peč mesaaaa

#4:   Autor: pavijan Post Postano: 21.03.2009. 14:28

od kućanskih poslova preferiram roštiljanje uz dvoznamenkasti broj piva... ostali poslovi mi nekako teže padaju...

#5:   Autor: pcelicaaa Post Postano: 21.03.2009. 14:43

mmmrzim prat sudje....ne volim kuhat....mrzim kad mi stara kaze da ogulim krumpire...

#6:  Re: koji kućanski posao najviše mrzite ili volite? Autor: 1step2far Post Postano: 21.03.2009. 16:37

Volim kuhati i peći kolače. Volim čistiti jer sam tipična djevica. Ne valja to...
A ne volim: raditi išta u vrtu (ako to isto spada u kućanske poslove, totalni sam antitalent za sjemenje, kopanje itd...) i ne volim kad mi gaće uđu di već uđu, te što brinu brigu tuđu i košticu u štrudli od višanja...

#7:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 21.03.2009. 16:37

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): › od kućanskih poslova preferiram roštiljanje uz dvoznamenkasti broj piva... ostali poslovi mi nekako teže padaju...


podržavam!
jedino meni uz meseko više paše vino od piva, ali sve to dođe na isto Wink

#8:  Re: koji kućanski posao najviše mrzite ili volite? Autor: stripi Post Postano: 21.03.2009. 17:04

ma vrt, to je tek opuštanje. malo fizičkog rada, kopkaš pa gledaš šta je naraslo, milina. samo imam neku dosadnu susjedu tamo u bašći, koliko god da ju ignoriram ona priča li priča, remeti mi moj mir! a kuhanje, spremanje, peglanje ma može sve kad se ufuram

#9:   Autor: Frost Post Postano: 21.03.2009. 17:08

Razmišljam ima li nešto što baš ne volim raditi.

Javit ću vam kad se sjetim osijek031.com smile

#10:   Autor: little_bee Post Postano: 21.03.2009. 18:37

ne volim jedino ono prije neg poslazem suđe u perilicu - dirati ostatke hrane, kostiju i tih fora...

i ne mogu kupiti mrvice bljak Very Happy

#11:   Autor: Uma Post Postano: 21.03.2009. 21:34

brisanje prašine

#12:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 21.03.2009. 22:24

Mrzim sve kućanske poslove, al baš sve.... Jedino, kao i Monstrum, volim kuhati... To mi je strast....

#13:  Re: Koji kućanski posao najviše mrzite ili volite? Autor: Ingo Post Postano: 21.03.2009. 22:44

stripi je napisao/la (Pogledaj post): › ja prezirem ribanje kupaone! imam sreće pa to uglavnom muž radi, ali nekada i mene zapadne kao danas. nije da sam nešto gadljiva samo mi puno energije oduzima.
uživam kvačit veš pa stalno pipkat šta se osušilo


meni je spremanje kupaonice bas cool ... sve se moze 'sterilizirati' i onda je sve bljestavo i cisto i sparkly i squeeky cleen ... i mislim da patim od Monica Geller sindroma

Kuhati jos i mogu ako imam nekoga tko ce poslije prati sudje. Sudje mrzim prati do te mjere da sam spreman biti gladan samo da ne moram prati sudje.

#14:   Autor: insomnia Post Postano: 21.03.2009. 23:32

1step2far je napisao/la: ›
Volim kuhati i peći kolače. Volim čistiti jer sam tipična djevica. Ne valja to...
A ne volim: raditi išta u vrtu (ako to isto spada u kućanske poslove, totalni sam antitalent za sjemenje, kopanje itd...)

Kao da sebe čitam.. Wink Ne da sam nenadarena za ikakvu sadnju i IŠTA vezano za pretvaranje nekakvih malih slabašnih biljčica u nekakve plodove whatever, već sam koma po tom pitanju.. ! I mrzim to raditi-mrzim!! Bašćaaaaa... aaaaaaa....

Od ovako kućanskih poslova mi ništa nije ne znam kakav bed, šta ja znam.. osim spremanja suđa nakon pranja.. Prati ću suđe cijeli dan ako treba, ali spremati.. a-a !

#15:   Autor: mladunce Post Postano: 22.03.2009. 6:30

Ingo je napisao/la: ›
meni je spremanje kupaonice bas cool ... sve se moze 'sterilizirati' i onda je sve bljestavo i cisto i sparkly i squeeky cleen ... i mislim da patim od Monica Geller sindroma

Kuhati jos i mogu ako imam nekoga tko ce poslije prati sudje. Sudje mrzim prati do te mjere da sam spreman biti gladan samo da ne moram prati sudje.


uf ja isto volim spremanje kupaonice samo sto cijeli dan nakon smrdim po domestosu....
a sudje mogu oprat ako ima vrele vode (jedno vrijeme nismo imali tople vode u kuhinji i pranje sudja mi je bila nocna mora). peglanje isto mogu podnjeti ali vjesanje i skidanje vesa, pogotovo kad je vani sunjara, uf...mrzim! zaboravih pranje prozora koje mrzim iz dna duse jer se moja majka uvijek sjeti da ih treba prati prije nekog blagdana....
u biti sad kad malo razmislim, sve mogu napraviti, ali mrzim kad stara zamisli da se cijela kuca treba spremiti u jednom danu....
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Koji kućanski posao najviše mrzite ili volite? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::