Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » PMS bolovi Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  PMS bolovi Autor: stripi Post Postano: 05.03.2009. 18:43

što pijete protiv bolova PMS-a? nisam baš neki pobornik voltarena, neofena i sl. znate li za nešto na biljnoj bazi ili neki čaj? u te dane samu sebe uvjeravam da me od čokolade i slatkiša manje boli, da mogu bez grižnje savjesti tamanit napolitanke. ali ponekad treba nešto konkretno.

#2:   Autor: .state.of.mind. Post Postano: 05.03.2009. 21:13

mene ne boli Smile Smile

#3:   Autor: Anastazija Post Postano: 05.03.2009. 21:13

Ne znam, nisam imala nikad takvih problema, a još manje kad sam pila kontraccepcijske pilule.

#4:  Re: PMS Autor: wendy Post Postano: 05.03.2009. 22:54

Osobno gutam Ketonale i Knavone, ali kako ti tražiš alternativna rješenja... Imaš Dietpharmov Refemin, aktivna tvar je Cimicifuga racemosa koju su i Indijanci koristili za porođajne bolove Wink To je homeopatski lijek, što narod kaže "na biljnoj bazi". Nije jedini takve vrste za menstrualne tegobe pa možeš u ljekarni pitati za savjet. Ima ih na bazi kamilice, žutog ginsenga...

#5:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 06.03.2009. 2:12

meni samo Ketonal pomaže i to barem forte.
probala sam neke čajeve i ništa...
ali,pomaže vježba - kada sam redovito vježbala, bolove gotovo da nisam ni imala

#6:   Autor: Bojo Post Postano: 06.03.2009. 2:56

nema tu rješenja...jedino milan tarot ima rješenje...al majke mi...
čovjek je rekao ženi da 6 dana stavlja klip kukuruza pod jastuk da glavobolje prođu...sad ne znam kak je završilo...
onda je jednom rekao da opere prozore kuće sa koprivom da izbaci negativnu energiju iz kuće...
ma...čovjek ima rješenje za sve...

#7:   Autor: majaazdaja Post Postano: 06.03.2009. 8:10

ja sam rodila par puta i sad me vise nist nikad ne boli

#8:   Autor: Elena_Os Post Postano: 06.03.2009. 8:25

Anastazija je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam, nisam imala nikad takvih problema, a još manje kad sam pila kontraccepcijske pilule.
isto i kod mene...još pogotovo ranije dok mi je dvorana bila drugi dom, za pms i mengu sam jedino mogla skužiti po kalendaru... čak niti čokoladu nisam imala običaj tamaniti ( što za zadnje 3 godine ne mogu reći Embarassed )...

#9:  Re: PMS bolovi Autor: 1step2far Post Postano: 06.03.2009. 11:17

Svaka je žena drukčija, ja idem na fitness i na plivanje pa me to toliko ne muči, mene više muči bolovi prvog dana menstruacije. U PMS i dalje ne vjerujem.

#10:  Re: PMS bolovi Autor: MacaPapucharica Post Postano: 06.03.2009. 11:45

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › U PMS i dalje ne vjerujem.


draga, stigneš još povjerovati Wink
ja sam ga oduvijek imala, ali s godinama mi je sve gore i gore - sada mi traje 10dana pa ček i po 2 tjedna i užasan je...ispada da su bolovi najmanji problem

#11:   Autor: little_bee Post Postano: 06.03.2009. 12:36

meni su prije bolovi trajali po 3 dana, dan prije menge, 1. dan i dan poslje... i onda sm pocela nositi potkosulje i duple majice i prestala bosa hodati i spavati u pidžamama i nakon jedno 9 mjeseci me preeestalo... tj sad jos samo boli 1. dan, al nasprem onih grčeva ovo je piece of cake... Smile

#12:  Re: PMS bolovi Autor: stripi Post Postano: 06.03.2009. 23:37

ma čim počnu prve kiše u jesen navlačim dvoje čarape i to one štrikane vunene. čak i spavam u čarapama, ne u štrikanima. majice, potkošulje, ma ništa ne pomaže. grizem pet dana prije, a taj dan kad dobijem samo da mi je deku navuć preko glave i da me nitko ne vidi. dok sam pila pilule ništa nije bolilo, a ni pms nije bio nešto. otkad sam prestala katastrofa

#13:   Autor: 123456 Post Postano: 07.03.2009. 1:04

i mene boli.... kada mi cura ima PMS...

#14:   Autor: hyppolita Post Postano: 08.03.2009. 10:46

Ja imam prestrašne bolove, grčim se od bolova, ne ustajem iz kreveta. Malo mi pomaže Ketonale i Knavone te Neofen forte... ali samo dok pilule djeluju, nakon toga isto sranje. Ali eto sreće, neću curit još 7 mj... presretna sam, ali tu sreću pobije činjenica da ću nakon tih 7 mj curit mj dana... bože pommozi!

#15:  Re: PMS bolovi Autor: stripi Post Postano: 10.03.2009. 19:25

hyppolita ČESTITKE! Very Happy
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » PMS bolovi Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::