Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Ženski moto klub 'Legice' Osijek - prvi registrirani ženski moto klub u Hrvatskoj Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Ženski moto klub 'Legice' Osijek - prvi registrirani ženski moto klub u Hrvatskoj
08.03.2009. 19:00
Autor: Nandino
Post Postano: 05.03.2009. 10:39

Ženski moto klub "Legice" Osijek održat će Osnivačku skupštinu na Dan žena, u nedjelju 8. ožujka 2009. u prostorijama auto škole "Start", u ulici Alojzija Stepinca 38 u Osijeku, s početkom u 19 sati.

Zanimljivo je napomenuti kako će ŽMK "Legice", prema našim saznanjima, ujedno biti i prvi registrirani ženski moto klub u Hrvatskoj, a svoju su nazočnost osnivačkoj skupštini najavile i muške kolege iz drugih osječkih i slavonskih moto klubova.

Predložen je i sljedeći dnevni red:
1. odluka o imenu Kluba
2. prihvaćanje Statuta Kluba
3. izbor predsjednice Kluba
4. izbor dopredsjednice Kluba
5. izbor tajnice Kluba
6. prihvaćanje programa djelovanja u prvoj godini
7. razno

Nakon svečane osnivačke skupštine pozivamo vas i na prigodno druženje u "Biker baru" u Vukovarskoj ulici (preko puta Izolirke).

Veselimo se vašem dolasku!

Za ŽMK "Legice" u osnivanju
Tanja Grganović
glasnogovornica


Zadnja promjena: Nandino; 05.03.2009. 13:35; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 05.03.2009. 10:47

...aaaa, odlično!!!!!!!!!!!!!...

#3:   Autor: faktor-x Post Postano: 05.03.2009. 11:09

Ima li netko kontakt mail od dotičnih?

#4:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 05.03.2009. 11:11

ženski bikerski klub ???
hehehe aj dobro

#5:   Autor: DonQuijote Post Postano: 05.03.2009. 11:32

faktor-x je napisao/la: ›
Ima li netko kontakt mail od dotičnih?

Email: [email protected]

#6:  Re: Ženski moto klub 'Legice' Osijek - prvi registrirani ženski moto klub u Hrvatskoj Autor: redhead Post Postano: 05.03.2009. 15:14

ma šta "aj dobro" Jimmy
oš se tuć
Very Happy

#7:   Autor: goose Post Postano: 05.03.2009. 15:52

Svaka čast. Jel se može učlanit ako imaš skuter? Smile

#8:   Autor: Anastazija Post Postano: 05.03.2009. 21:17

A ako nemaš nikakav motor? Very Happy
Jednog dana kad budem velika imat ću pravi veliki motor.

#9:   Autor: reaaa Post Postano: 05.03.2009. 22:19

aaaaaaa, ovo je super... odlicna idejaaa!!!
jel moraju biti bas iz osijeka?
hehehe.... svida mi se sve to Smile
toooo, cure!!! svaka vam cast!
ii... ako se netko uclani, mora li ona svugdje ici na susrete? jer se ne moze otic bas na svaki zbog skole osijek031.com smile

#10:   Autor: Tra-la-la xD Post Postano: 07.03.2009. 0:13

PREDOBRO!!! JEDVA ČEKAM DA POLOŽIM I DOBIJEM MOTOR PA DA SE UČLANIM XDDDDDD

#11:  Re: Ženski moto klub 'Legice' Osijek - prvi registrirani ženski moto klub u Hrvatskoj Autor: puma Post Postano: 14.03.2009. 19:32

Pozdrav i hvala svima na čestitkama! Very Happy
Mali info za one koje/koji se raspituju: Posjedovanje motocikla nije uvjet učlanjenja u klub. Dovoljno je da volite moto-sport i sve vezano uz njega i volite dobra i kvalitetna druženja! Wink
Sve ostale informacije možete dobiti u AŠ Start http://www.autoskolastart.hr/default.asp?itemid=33&itemTitle=%C5%BDenski%20Moto%20Klub%20Legice

Na sve susrete se ne mora ići, naravno, ali je, kao i u svakom klubu, radi dobrobiti samog kluba, poželjno da nas ide što više. Smile Uostalom, dosta nas ima mjesta za suvozače... Wink

#12:   Autor: sale car Post Postano: 14.03.2009. 20:10

puma je napisao/la: ›
Pozdrav i hvala svima na čestitkama! Very Happy
Mali info za one koje/koji se raspituju: Posjedovanje motocikla nije uvjet učlanjenja u klub. Dovoljno je da volite moto-sport i sve vezano uz njega i volite dobra i kvalitetna druženja! Wink
Sve ostale informacije možete dobiti u AŠ Start http://www.autoskolastart.hr/default.asp?itemid=33&itemTitle=%C5%BDenski%20Moto%20Klub%20Legice

Na sve susrete se ne mora ići, naravno, ali je, kao i u svakom klubu, radi dobrobiti samog kluba, poželjno da nas ide što više. Smile Uostalom, dosta nas ima mjesta za suvozače... Wink


mog se i ja uključiti... ima razbijeni citroen AX i bicikl oldtimer marke rog sa ful opremom... Smile

#13:   Autor: nake_rado Post Postano: 14.03.2009. 20:19

... je napisao/la: ›
puma je napisao/la: ›
Pozdrav i hvala svima na čestitkama! Very Happy
Mali info za one koje/koji se raspituju: Posjedovanje motocikla nije uvjet učlanjenja u klub. Dovoljno je da volite moto-sport i sve vezano uz njega i volite dobra i kvalitetna druženja! Wink
Sve ostale informacije možete dobiti u AŠ Start http://www.autoskolastart.hr/default.asp?itemid=33&itemTitle=%C5%BDenski%20Moto%20Klub%20Legice

Na sve susrete se ne mora ići, naravno, ali je, kao i u svakom klubu, radi dobrobiti samog kluba, poželjno da nas ide što više. Smile Uostalom, dosta nas ima mjesta za suvozače... Wink


mog se i ja uključiti... ima razbijeni citroen AX i bicikl oldtimer marke rog sa ful opremom... Smile

Imaš i nešto viška što te ne čini ženom Smile

#14:   Autor: Tra-la-la xD Post Postano: 15.03.2009. 13:16

ja sam žensko...i nemam nikakvu vozačku,a kamoli motor...ali jedva čekam da ga dobijem i naučim vozit...ja bi se uključila XD

#15:   Autor: Ingo Post Postano: 15.03.2009. 22:36

ja se vas bojim Sad

to je tako butch.
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Ženski moto klub 'Legice' Osijek - prvi registrirani ženski moto klub u Hrvatskoj Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::