Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Dress code zaposlenika u drzavnim ustanovama

#1:  Dress code zaposlenika u drzavnim ustanovama Autor: zEE-kAY Post Postano: 04.03.2009. 23:11

zanima me ako netko od vas radi u Zupanijskom uredu (ili opcini) kao obicni sluzbenik (znaci ne na nekom veeeelikom polozaju) ...kakva su vasa iskustva sa dress codom tamo? jesu li bas strogi ...ono kostimi, odjelca...ili ima neke fleksibilnosti?
naravno podrazumijeva se da se ne dolazi u trenerci i patikama...to znam i sama Smile

hvala!

#2:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 04.03.2009. 23:28

Prvi rezultat na gugletu:
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=29970

Ostalo je više-manje bilo o nekakvim novopečenim marketing-menadžment pederlucima od bontona poslovnoga odijevanja, to nemoj ni čitati.

#3:  Re: Dress code zaposlenika u drzavnim ustanovama Autor: zEE-kAY Post Postano: 04.03.2009. 23:32

hvala... takvih opcenitih tekstova sam i ja nasla...
htjela sam provjerit kod nekog tko stvarno radi tamo...iskustvo iz prve ruke.
pricala sam sa jednom curom koja radi u opcini (ne znam tocno koji polozaj)...rekla mi je da cist komotno moze doci u trapericama i nekoj normalnoj majici...pa provjeravam sta jos ljudi kazu Smile

#4:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 04.03.2009. 23:42

Pa sad, da me dočeka iza šaltera nadrkana baba u trapericama i majici poslao bih ju u 3pm i otišao... Wink

#5:  Re: Dress code zaposlenika u drzavnim ustanovama Autor: zEE-kAY Post Postano: 04.03.2009. 23:46

a da je u trapericama i majici ...a zamisli...ljubazna teta Smile?

mislim da nadrkanost jos gore izgleda u odjelu ...u stilu tko sam-sto sam Razz

#6:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 05.03.2009. 0:26

zEE-kAY je napisao/la: ›
a da je u trapericama i majici ...a zamisli...ljubazna teta Smile?

mislim da nadrkanost jos gore izgleda u odjelu ...u stilu tko sam-sto sam Razz


Rekoh 'nadrkan' jer taj pridjev ide uz pojam 'državnog službenika'.
Da, definitivno bolje od majice i traperica; većina se ljudi usere nadrkanih likova u odijelima i da visim o državnoj sisi bio bih najnadrkaniji službenik u tamnom Varteksovom odijelu. Ima i Slavonija okej komade odjeće za državne službenike...

#7:   Autor: zEE-kAY Post Postano: 05.03.2009. 0:32

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›

Rekoh 'nadrkan' jer taj pridjev ide uz pojam 'državnog službenika'.



ja cu (nadam se) dokazat suprotno Embarassed
ali ima jos stvari osim odjevanja koje bi me mogle u tome sprijecit...al ok...vidjet cemo

#8:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 05.03.2009. 0:36

zEE-kAY je napisao/la: ›
ja cu (nadam se) dokazat suprotno Embarassed


Ja ti prvi držim fige! Sretno!

#9:   Autor: Đeđa_zaboravih_lozinku_od Post Postano: 26.03.2009. 14:38

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rekoh 'nadrkan' jer taj pridjev ide uz pojam 'državnog službenika'.


glupo generaliziranje, naravno
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Dress code zaposlenika u drzavnim ustanovama


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::